Slovenija /slovenija/jaz-porocam
26 ogledov

Čelada pri sosedih še enkrat cenejša

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Danijel Bratina 10:47 26.oktober 2011.

    A na Madžarskem, kjer je cena 30 EUR ali v romuniji kjer je cena 50 EUR ima tudi napako?

  • Mr.Bean 12:27 26.oktober 2011.

    mene zanimajo v Sloveniji take z napako!

  • Anže 15:07 26.oktober 2011.

    Zato pa obstajajo tuje spletne trgovine, kjer dobiš izdelek s poštnino dosti ceneje kot v slovenskih trgovinah, pa še na dom pripeljejo.

  • privat 15:31 26.oktober 2011.

    primerjejte nemški spar,lidl,interspar ...z našimi trgovinami...Vsi nabijajo cene pri nas ,v tujini pa se držijo nekih pravil ,ker to v tujinah gledajo inšpektorji...Pri nas pa inšpektorji upajo kaznovati samo male trgovince ,s.p., itd...Ali pa se gre tudi mogoče za podkupnine...

  • Žurnalček 22:15 26.oktober 2011.

    Mi bo kdo strokovno razložil, zakaj so mandarine na HR 8 kun pri nas pa te iste , slabše kvalitete-prevoz, hladilnica- 1.5 € ali 13 kun ali 55% dražje ?

  • Naglas 11:05 26.oktober 2011.

    Kakšne buče kotalijo ... joj, joj!S tem, da je tako na Hrvaškem, kot na Madžarskem DDV precej višji!Ja, bo treba spet čez planke po nakupih ... tudi za živila gre tu! Mogoče bo potem našim trgovcem "svanulo"!

  • McClain 15:17 26.oktober 2011.

    Pa kaj se cudite? Jaz sem remongton brivnik ki je pri nas v spletni trgovini naprodaj za 139 evroc kupil v Nemciji za 75, naslednja ponudba je bila 95. In 10 evrov sem dal za postnino in cez 5 dni ...prikaži več mi ga je prinesel postar domov. Sploh pa 95% stvari kupim zunaj, Kakor hocete. Pri kaksnem drazjem objektivum je razlike lahko tudi 350 evrov, minus 18 za postnino z zavarovanjem:-) Tako je, akkor hocte. Bolj boste redili nesposobne in prepotentne trgovce, ki si se vedno obracunavajo carino in davek na luksuz, ki ga ze 15 let ni vec, bolj bodo uspesni pri nategih, vi pa nategnjeni. Kakor hocte.

  • mirko 12:05 26.oktober 2011.

    trgovec pri nas lahko marsikaj dela, zato ker nima nikakršnaga nadzora. Predvsem smo pa tako majhen trg, da med trgovci skoraj ni konkurence, vsaj na tehničnem področju trgovine.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.