Slovenija
7533 ogledov

Celje: Dijak s škarjami nad učiteljico

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar jezeran
    jezeran 15:39 05.januar 2022.

    Ziher bo učitelj vsega kriv, kot pri tisti ki si je noht zlomila pri telovadbi. Kam gre ta svet, vse razvajeno

  • kapibara1 15:48 05.januar 2022.

    Sam še čakam bližnjega posvečenega, ki bo podal podatke o totem mulcu

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 15:53 05.januar 2022.

    Veliko več učencev in dijakov ima čustvene, vedenjske, učne,.. težave, kot jih je imelo pred korono. Naši pametni politiki in šolniki bi določene zadeva lahko tudi predvideli, saj mladi in njihovi starši opozarjajo nanje, samo slišani niso. Vse je samo ...prikaži več ena gonja za ocenami, nivo ocenjevanja na istem kot je bil pred korona, znanje pa bistveno nižje. Kaj je potem tako čudnega, ko se kakšnemu mlademu do konca odpelje.?

    • Slavko Krizman 17:35 05.januar 2022.

      ime pa priimek od učenca naj napišejo pa bo vse jasno

    • Slavko Krizman 17:38 05.januar 2022.

      glede nivjoa ocenjevanja:kaj čmo narest tko kt amerikanci? vsako leto znižat nivo ocenjevanja,da bodo otroci nardili šolo?

    • b159a4aa3051103f968351b83e7525d00a6f868e 19:25 05.januar 2022.

      Slavko Krizman nivo na katerim ta specifična profesorica matematike ocenjuje dijake prvega letnika, kot je on je v bistvu nivo četrtega letnika. Vem ker sem iz te šole in sem tudi bil v sosednji učilnici, ko se je stvar odvila.

    • Avatar Leon
      Leon 19:32 05.januar 2022.

      Slavko ,tožiti bi moral osnovno šolo kamor si hodil ,ker te niso naučili osnove slovenskega pravopisa .

    • Slavko Krizman 15:21 06.januar 2022.

      @leon ker samo moj pravopis je problem....

  • Majazmaja 17:37 05.januar 2022.

    Temu mora slediti dokončna izključitev iz šole in obvezna vključitev celotne družine v proces psihološke pomoči. Tako nasilje je največkrat posledica deviantnih odnosov znotraj družine. Tukaj ne sme biti nobenega popuščanja. Srednja šola ni obvezna, za neprilagojene posameznike pa v ...prikaži več družbi ni in ne sme biti prostora.

    • kontrahan 18:09 05.januar 2022.

      Evo strokovnjakinja vam je odgovorila. Svoje froce ma že 4x cepljene, ane Majazmaja.

  • Marissa_Davis 09:31 06.januar 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • Avatar Allianessa
    Allianessa 23:53 05.januar 2022.

    Dobrodošli v najboljši intimni klub - - Se︆︆ns︆︆to︆︆s︆︆.︆︆C︆︆o︆︆m

  • Dusan12 23:42 05.januar 2022.

    Pamža nalomit, fotru pa naložit 7 let aresta, ti partijski alkoholik ko videm Kebra se v renutku spomnim tvojih mahinacij, marš

  • Dejan Vehovec 19:32 05.januar 2022.

    Nobeno žrtvino obnašanje ne more opravičiti takega nasilnega dejanja. Se mi pa kar zdi, da pristop učiteljice do tega človeka ni bil maksimalno korekten, požrtvovalen in prijazen. Prav rad bi videl, kako jo njeni dijaki ocenjujejo na profesorji.net. Noben me ...prikaži veče nebo prepričal, da so otroci in njihovi starši le nemogoči in grozni, učitelji pa le požtvovalni, korektni, objektivni svetniki.

  • b159a4aa3051103f968351b83e7525d00a6f868e 19:23 05.januar 2022.

    Bil sem v sosednji učilnici, ko se je zgodil incident. V kolikor vem je dijak normalen in ni imel nobenih prejšnje zgodovine nasilnih dejanj. Slišal sem pa tudi od sošolcev, da ima učiteljico, ki jim je v prvem letniku že ...prikaži veče dajala polinome, limite in podobno snov, skratka snov ki spada za v višje letnike. Nič čudnega da je znorel, če pa je popravljal šus s šusom s šusom s šusom.

    • Avatar Leon
      Leon 19:35 05.januar 2022.

      Kaj ste vsi iz te šole ?

    • Dejan Vehovec 20:10 05.januar 2022.

      Če zaziher veste da ne dela po učnem načrtu za prvi letnik, anonimno prijavite na šolsko inšpekcijo, za katero bo to lahka raziskava in dokazovanje, učiteljici pa biste skupaj "pristrigli peruti". Čeprav močno dvomim da dela izven dovoljenega. Probleme imajo ...prikaži več tisti, ki so imeli slabo poučevanje matematike na osnovni in tisti, ki jim mat pač ne gre u glavo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.