Slovenija
89105 ogledov

Tri trgovine, enajst enakih izdelkov. Kje je najceneje?

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • drecos123 08:54 03.december 2022.

    lidl hofer in evrospin pa ne obstaja bebci blesavi, same najdrazje trgovine

  • leonardo 11:24 03.december 2022.

    Pravkar sem prišel iz Špara. Soseda pa iz Hofra. Oba sva imela isti izdelek. Torej torteline s skuto in špinačo- isti proizvajalec. Njeni so bili 400 g, moji 250 gramov. Njena cena 3,69 moja 3,39 za kom. Tako goljufajo naši ...prikaži več vrli trgovci. Tako, da je brez veze nakladati o košaricah in cenah teh " enakih" artiklov. Tudi vrečka je enaka samo, da je bila moja manjša.

  • Avatar Zoran
    StarMačk 12:04 03.december 2022.

    Ta prispevek in primerjava košaric bi lahko tudi bilo narejeno po naročilu katerega izmed teh treh trgovcev!? Avtorju predlagam, da iz košarice odvzame izdelek tunina Rio Mare in še enkrat sešteje in primerja ostale cene, "mogoče bo celo presenečen", ker ...prikaži več najcenejši trgovec ne bo več najcenejši!? Ampak v vsakem primeru je razlika v primerjanih cenah izdelkov tako minimalna, da je ob tem za potrošnika najpomembnejši faktor katerega od teh treh trgovcev ima bližje domu.

    • Avatar Zoran
      StarMačk 12:14 03.december 2022.

      Poleg tega pa je razlika v ceni košarice enakih izdelkov, upoštevajoč vse ponudnike pri nas, danes bistveno manjša kot je bila še leto dni nazaj. Takrat si lahko med najcenejšim in najdražjim, prihranil občutno več kot danes, kar pomeni, da ...prikaži več so cenovno ugodnejši artikli bolj podražili od tistih že prej dražjih. Tu imam v mislih redne, ne pa akcijske cene artiklov.

  • poki 11:08 03.december 2022.

    1.5 miljarde uradno v orožju neuradno 3-4 vsak mesec EU pošlje Ukrajini in njihovem slugi narodu .Zaradi tega se dražijo surovine in energija za tiste ki ne veste hrana je narejena iz surovin s pomočjo energije elektrike itd..Moje napolitanke so ...prikaži več letos se že štirikrat podražile .

  • rd2dmk2 10:05 03.december 2022.

    ma dejte mi mir s temi trgovci, so zleteli v luft, ker jim niso napovedali obiska,ker niso imeli časa zaredit akcijskih cen za tisti dan obiska, potem pa navij nazaj pod oblake. počasi bomo spet , na žalost res spet, ...prikaži več, hajd na rajžo tja v palmanovo po fasngo. in se bo splačalo kot pred destletji ves bencin in čas. samo namejinam ne bo treba stat. tile naši trgovci pa navit cene, potem pa akcije za dan s 50% popusta. a to jim pa znese ?

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 10:26 03.december 2022.

    V Mercator,Tuš,Špar greš lahko peš in se z vrečko vrneš domov,vSpin,Lidl,Hofer pa za isti denar pa obvezno avto ,da lahko pripelješ domov.Občutna razlika v ceni je.

  • Avatar karjola
    karjola 07:38 03.december 2022.

    Včeraj Famila Mleko 1,05 eur, Conad mleko 0,95 eur. Ne delam nakupov v sloveniji že dolgo.

  • lojs 13:00 03.december 2022.

    ta projekt je več kot metanje denarja stran in dobesedno norčevanje iz nas ... a samo te artikle kupujemo, kaj pa ostalo? več kot 50% artiklov seznama kupim manj kot 1x letno ... kje je kruh, žemlje, kje so salame, ...prikaži več maslo, kje je wc papir, razni detergenti? vsakdo je opravičen do letakov, ali pa po emailu dobi obvestila in izbere tisto KAR rabi in predvsem KO rabi ... imamo prosti, trg, zato so cene (mogoče) celo različne, kajne?

  • Ender3 14:02 03.december 2022.

    Projekt ima namen izzvati tudi konkurenčnost med trgovci, ki se med seboj cenovno dogovarjajo. Pričakovano so dvignili vik in krik ampak, primerjava omenjenih trgovcev s t.i. diskontnimi nima smisla. Kdor želi režijske pribitke k ceni, da se mu pred očmi ...prikaži več nareže salamo, sir...naj to tudi plačuje.

  • dusan72 09:11 05.december 2022.

    Glede na izkušnje iz prejšnjih let, močno dvomim, da sta Tuš in Mercator med najcenejšimi. Imam 20 artiklov v moji "košarici", pa se raje ustavim v Sparu, čeprav so zadnje čase tudi tam pobezljali s cenami. Tedensko! Mleko... Njihova blagovna ...prikaži več znamka, polnijo Ljubljanske mlekarne. Par mesecev nazaj je bilo 79 centov, zdaj j 1,29€. Podražitev za 50c !!!! Še najugodnejši se mi je zdel Leclerc, Samo, da upoštevam čas in pot do tja, moram kupiti vsaj za 100€, da se mi recimo izplača.

  • Brnica 21:51 04.december 2022.

    Naj kdo analizira ceno kruha, trenutno so žemlje cenejše kot mali hlebec temnega kruha. Zame to ni normalno. Kruh bi moral biti najcenejši, nadalje mleko, olje, sladkor in moka.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.