Slovenija
4604 ogledov

Cene v nebo. Še en razlog več, da prenehate

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 08:39 01.november 2021.

    Nikoli ne bodo tako dragi ,da si ga ne bi prižgali .

  • krucefiks 08:52 01.november 2021.

    Kadimo z ženo že nekaj let isključno bosanski tobak,odličen je,brez aditivov ,popolnoma naraven in seveda poceni

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 08:38 01.november 2021.

    Delate samomor na obroke s cigaretami ?!...Je predrago ?!...Cepite se lahko zastonj :))

    • krucefiks 08:51 01.november 2021.

      greš prej na oni svet,imaš prav ja,ampak vsak je svojega telesa gospodar

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 09:57 01.november 2021.

      Saj vem...na teh straneh moraš posebej zapisati, če gre za sarkazem ali ironijo, drugače narod ne kapira, ker je večina iz SDSsovskih kleti...

    • eminenca 14:31 01.november 2021.

      traparije !!!

  • rd2dmk2 09:09 01.november 2021.

    cene v nebo... hahahahah, pa ne s takimi naslovi .. saj be bo pobralo od smeha.. 3 cente... uff. en teden mine, pa greš spet v štacuno, in zdej je račun 60 eurov, kar je prejšni teden bilo 50 eurov. ...prikaži več. kam so pa te cene šle...mene le zanima kdaj bodo cigareti dobil davek na okolje tako kot drva al pa plin.. madonca tuki je šele onesnaževanje !!!4 kadilci v tesli naredijo več škode , kot štirje nekadilci v rols-roysu !!

    • eminenca 14:29 01.november 2021.

      ne vem kaj je tukaj smešnega, razen tvoje komentar ... a ti pa še davek na drva in na plin, kaj pa elektrika, a to si pa pozabu, mojster ... malo preveri stanje kaj koliko stane in kako smo hudo ...prikaži več obdavčena država, potem , pa takoj bruhni v smeh

    • rd2dmk2 19:03 01.november 2021.

      eminenca, hvala... res.. še enkrat hvala.. tvoj komentar.. ta je še boljši kot originalni članek.. kako je lahko lep dan, kjub dežju, megli in devalvaciji.. upam da ne kadiš, in da te trije centi podražitve cigaret ne bodo šlogirali, kot ...prikaži več so ubogega avtorja članka, da mu je duša skor odletela v nebo.

    • eminenca 19:09 01.november 2021.

      ma, ne da se mi več s tabo ukvarjat, škoda tvojega pisalnega stroja, da uporablaš tipke za take bedarije ... bedno

  • eminenca 14:35 01.november 2021.

    ne kadim, ampak mislim, da se pretirava s to trošarino ... 2.5€ za škatlo samo trošarine ... zanimivo je pa da se ne pobira (uradno) nobenega davka na drogo, ki je prisotna vsepovsod , tud v parlamentu, če hočete ... ...prikaži več to so vse neki šverc in črni fondi in mafijska posla ... a od droge se pa ne umira in nihče hospitaliziran ... samo še čakam kdaj podražijo pivo ... tukaj država spet mastno služi % ozdravljenih pa ne presega 30%, potem pa povratniki, pa še enkrat, pa še ... z eno besedo nenasitno

  • jozicamurn 17:44 02.november 2021.

    Ljudje, ki kadijo so po karakterju sicer super, težava je le, da mi (ostali) kot pasivni kadilci poleg njih, zajemamo vso njihovo kemijo in zbolimo in žal tega ne prenašamo. V zaprtih prostorih in tam kjer so otroci se ne ...prikaži več bi smelo kaditi in tako naj tudi ostane. Po resnici povedano pa jim tudi obleke smrdijo in iz ust jim smrdi po tem nikotinu, kar je ogabno. Sami sebe ubijajo in uničujejo, raje naj kakšno pivo spijejo.

  • molka 09:06 01.november 2021.

    briga me ne prav nič če je skatla 20 evrov, fučka se mi ne kadim

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.