Slovenija
13876 ogledov

Cenejša elektrika: Znan zmagovalec, v ZPS z dolgim nosom

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Adriat 12:49 11.april 2019.

    Slovenija ha ha. Kartelno dogovarjanje mogoče ? Samo razmišljam naglas.

    • jakec1575 20:34 11.april 2019.

      rezultat te licitacije je dokaz, da v Sloveniji ni konkurence prakticno na nobenem podrocju, kar pomeni, da Slovenci vse poprek preplacujemo storitve in zivimo drago zivljenje. Nekdo pa bogati in zivi lagodno za malo dela na nas racun. Če je ...prikaži več nekaj v Nemciji ceneje kot pri nas, je nekaj hudo narobe.

  • Pepe007 13:20 11.april 2019.

    Težko je pričakovati neke hude ponudbe, če si ZPS po napisanem sodeč od vsakega kupca vzame več kot bo povprečni mesečni račun samo za energijo (brez stroškov, ki so definirani na nivoju države).

  • supreme 13:12 11.april 2019.

    kartelno dogovarjanje .......kaj vam ni jasno

  • Avatar olor
    olor 13:41 11.april 2019.

    No,če je kartelno dogovarjanje je kot vem protizakonito. Torej je na vrsti ZPS da prijavi tovrstno dogovarjanje cen. Lahko bi pa bilo predstavljeno koliko je trenutna cena pri ponudnikih v kakšni razpredelnici.

    • Avatar jezeran
      jezeran 18:59 11.april 2019.

      saj se dogovarjajo v ozadju, ponudba pa ena, pa še tista smešna. Tako je to v slovenistanu

    • justasking 19:10 11.april 2019.

      https://www.zps.si/index.php/zamenjaj-in-prihrani/1093-zamenjaj-in-prihrani-2/8431-cene-elektricne-energije-in-zemeljskega-plina

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 15:53 11.april 2019.

    na elektro ljubljana nikoli več, nategujejo lopovi

  • izy 15:11 11.april 2019.

    Samo "prispevek" za sončno elektrarne OVE naj brišejo vsi dobavitelji elektrike pa bomo vsi zadovoljni, tako pa že tako bogate investitorje raja podpira pri odkupu el. energije nazaj v omrežje. To je davek za bogate, pa noben nič ne reče!

  • dusan11 17:20 11.april 2019.

    7 let sem pri gen i in je najboljši ponudnik in nikoli dobenega problema z njimi in ni dobenih vezav pa trenutno najcenejši in nič zbiranja toč in takih fint

  • Jurij Krapež 19:09 11.april 2019.

    Jaz plačujem pri GEN-I ET po 0,05445 tako de hvala za tako ponudbo.

  • mph 18:38 11.april 2019.

    Že najmanj 5 let, morda pa tudi duplo, ne vem, sem na Petrolu in prav nobenega razloga nimam, da bi menjal. Je pa bil ENORMEN prihranek, da sem šel k njim iz Elektro primorske.

  • Avatar Martalissa
    Martalissa 01:27 12.april 2019.

    Želite najti žensko za eno noč? Dobrodošli v == >> www.3xDate.top ********************************************************************************************** Ne gre dobro z dekleti? Ja, vsi ljudje imajo radi velike stvari in dolga dejanja. Poskusite > > > > www.XXmacho.Com

  • edi90 15:05 11.april 2019.

    Ce je cena v EU sla gor za 30%, pac ni mogoce pricakovati izjih cen, bodo pa se veliko visje

  • Avatar jezeran
    jezeran 18:56 11.april 2019.

    spet so se dogovorili, kot že tisočkrat prej. Odjemalci so praktično razdeljeni, razlike med akcijami so smešno majhne, tako da se ti niti ne splača več menjati za par centov

  • Jurij Krapež 19:07 11.april 2019.

    Jaz plačujem pri GEN-I ET po 0,05445 tako de hvala za tako ponudbo.

  • Eddie 19:16 11.april 2019.

    Prva misel ob tem... Mobilni operaterji, ponudniki dodatnih zdravstvenih zavarovanj in ponudniki tako imenovanih trojčkov (telefon, TV, internet). Sicer pa sem sam ugotovil že v akciji skupinskega nakupa klimatskih naprav preko ZPS, da cene niso bile nek hud biser. Sicer ...prikaži več nekoliko nižje v primerjavi z individualnim nakupom... Ampak za ponudbo preko 6000 interesentom bistveno premalo zanimivo...

  • kapibara 13:22 11.april 2019.

    Kako kartelno ?? A v prvih dveh, ko je zmagal Gen-i so mu ostali dovolili, sedaj je pa on odstopil drugemu..?? Al pa ne menjaš..!!

    • justasking 17:55 11.april 2019.

      A nista GEN-I in Elektro energija lastniško povezani? Torej...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.