Zdravje /zdravje/aktualno
7359 ogledov

V enem tednu bi lahko imeli dovolj cepiva za vso Slovenijo

Komentarjev 51
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 16:45 31.avgust 2020.

    Zavajanje in laži, ka se tiče izjave, bi sodila kazensko ovadbo zaradi izsiljevanje in kršenja človekovih pravic.

  • mateja5 17:01 31.avgust 2020.

    Vsi, ki se boste cepili se boste zaščitili od ne cepljenih. Sploh ne vem zakaj toliko enega govorjenja. Dokler se plačuje zdravstvo, so dolžni pomagat, če si bolan. A v zdravljenje in oskrbo migrantov, ki jo mi plačujemo in nič ...prikaži več ne dajo pa je vse ok? Kako ste lahko tako hudobni do svojega naroda?

  • david79 16:46 31.avgust 2020.

    Bo moralo zdravstvo nam državljanom vrniti po 300€ na mesec v času korone,ker nas ne zdravijo.

  • Avatar jate
    jate 17:23 31.avgust 2020.

    tu bo se prislo do velikih protestov

  • evelux 16:10 31.avgust 2020.

    No no se že začenja če ne boš tega bo tako in tako

    • Avatar MS
      MS 16:42 31.avgust 2020.

      Katera pravica je močnejša, ==> tvoja da se ne cepiš ali moja da me ti ne okužiš?

    • Avatar jate
      jate 17:16 31.avgust 2020.

      MS,ce se bojis okuzbe se ti cepi,saj se ti bojis

  • suineg78 17:00 31.avgust 2020.

    Ni problema. Taakoj ko vsi kadilci in pijanci placajo onkoloske storitve in rehabiltacijo. Ko narkici placajo metadon. Ko pozeruhi in lenuhi placajo svoje srcnozilne operacije itd itd. Takrat tudi jaz z veseljem placam svoje eventuelno zdravljenje. Vse dobro!

    • suineg78 17:01 31.avgust 2020.

      .... in ko farmakovakcinalna industrija prevzame odgovornost za stranske ucinke strupov, ki nam jih vbrizgavajo... Hvala! :)

    • Avatar jate
      jate 17:22 31.avgust 2020.

      ....in ko vsi doktarji in famacevti ter drzavniki cepijo prvo vse svoje ljudi, ki so jim naj bolj pri srcu.sorodnike ,prijatelje znance itd....in ko mine nekaj casa po ceplenju,da vidimo stranske ucinke itd...pol bomo o tem razmisljali se ostali navadni ...prikaži veči drzavljani,ki placujemo davke in dodatno zavarovanje itd

  • Tatjana Ha 16:28 31.avgust 2020.

    Če hočemo preizkušeno cepivo traja približno 3 leta ,da se pokaže , če je vredu i Tako cepivo je pa prehitro poslano na trgCepivo covid19 (koronavirus) bo povzročilo številne stranske učinke, zdravstvene težave ljudem zaradi nevarnega cepiva bodo morda žrtvovali več ljudi .....

  • Albatroz 17:00 31.avgust 2020.

    Šest krat zapored sem se cepil proti gripi in jo vedno dobil sedaj ko se več nene me samo prehlad mogoče ulovi.

    • mph 19:51 31.avgust 2020.

      Ma kaj ne poveš, jaz pa se cca. 30 let, 1x vmes izpustil, ker sem slučajno zbolel za drugim,ko je bil čas, ... pa nikoli zbolel za gripo v tem času. So bile pa druge viroze. Prej pa sem imel ...prikaži več več grip in je bilo grozno. Kar pa je res, 30+ let nazaj pa so lahko cepiva naredila reakcijo, ker niso uporabljali t.i. mrtvih cepiv. 30+ let nazaj.

    • Albatroz 06:31 01.september 2020.

      5 let nazaj

  • francek 15:00 31.avgust 2020.

    Če bo tako pa tudi zavarovanja ne bom plačeval, 30 let ga že nisem koristil.

  • SonnyBlack 18:05 31.avgust 2020.

    enostavno bom nehal placevat osnovno in dodatno zavarovanje...ukazujejo in grozijo...ces ce se nebos cepil,nebos migo teha in onega... jasno da me ne bodo cepli ne mene ne nobenega mojega druzinskega clana niti prijatlov...ker v to koronijo ne verjamemo...virus je izmisljen...prav ...prikaži več tako cepivo...v katerem bo ne vem kaj... strokovnjaki,zal ste zapravli zaupanje v vas...pikajte se sami kolko vam pase

  • softundsicher 21:36 31.avgust 2020.

    Kaj jim ni jasno? Tudi zdaj stroške zdravljenja plačujem sam. Pa še za koga drugega zraven!

  • GERE 20:02 31.avgust 2020.

    Ta osebek si pa dosti upa!

  • miho 18:14 31.avgust 2020.

    Da, cepili se bomo. Potem pa bodo zaradi kakšne nesreče nastajali socialni mrliči zaradi tega cepiva in ne bo več poti nazaj. Ljudje bodo živi, a za družbo mrtvi, ker ne bodo več mogli funkcionirati, lahko da bodo celo odvisni ...prikaži več od tuje pomoči. Te pa ne bo, ker nihče ne bo zmožen pomagati. Ali bi to radi?

    • MK 20:07 31.avgust 2020.

      ja. ful bo tega. bumbar. vsak dan cepimo en razred otrok in ja na 100.000 komu škodi.... 999.999 pa ne. big deal

    • jj1 22:02 31.avgust 2020.

      MK, tebi je očitno škodilo....

    • MK 09:50 01.september 2020.

      Ne, škodilo je folku, ki verjame Wernerju in njegovi ženi in ne zdravnikom. Takšnim bumbarjem, ki hodijo po Sloveniji in verjamejo spletnim pomembnežem pravzaprav ne bi škodil čip od Bila Gatesa. Naredil bi jih celo nadstandardno pametne.

    • MK 09:52 01.september 2020.

      A cepivu proti tetanusu tudi ne verjamete? Predlagam, da se začnete nabadat na zarjavele vile in žeblje. Kaj pa cepivo proti steklini? Ošpice? Pejte pogledat na Kosovo, kjer otroci niso cepljeni proti ošpicam. Koliko jih umre še sami ne znajo ...prikaži več preštet. Pri nas pa 1 otrok ni umrl zaradi cepiva.

    • miho 16:49 03.september 2020.

      MK, cepivo proti tetanusu je šlo skozi vse 4 faze raziskav in razvoja. Žal pri teh cepivih za koronavirus ne bo tako. :(

  • vzev 19:04 31.avgust 2020.

    Saj lekadol in aspirin že sedaj ni krilo zdravstveno zavarovanje, temveč si si ga moral kupiti sam. Tako, da res ne vem s čim nas želi prestrašiti. Cepiti se pa ne mislim.

  • NeAnonimni 13:35 31.avgust 2020.

    Zakaj pri nas razvijamo eno cepivo, če ima USA in druge države mnogokratni budget..

  • Avatar Leon
    Leon 18:45 31.avgust 2020.

    Kdo je boter cepivu ,ki nam ga vsiljujejo ? Kje ste rekli ,da izdelujejo cepivo ? Kemični fakultet ?

  • dani5 19:22 31.avgust 2020.

    Cepljenje da, vendar samo pod pogojem, da vse zaplete in odškodnine plača država oziroma proizvajalec.

    • MihaPu 22:27 31.avgust 2020.

      Ma kakšno cepljenje prosim te, kdo te pa lahko prisili ga prisilno odstranimo!

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 21:36 31.avgust 2020.

    cepljenje proti korona virusu je največja bedarija tega stoletja. Po razlagah mednarodnih mikrobiologov in zdravnikov so prav cepljeni raznašalci vseh vrst bolezni proti katerim so bili cepljeni, skratka cepljeni so tisti, ki najbolj obolevajo. Kdo bo pa plačal njihovo zdravljenje?

  • 893013820ee00f6d7f0f6e7ff02849229c05d5dd 20:21 31.avgust 2020.

    [ ... ampak stroške zdravljenja v primeru obolenja bo nosil sam. ] Pa dobro, kdo si ti ... !? A v tej vukojebini lahko že vsak kurac določa, kaj bo kdo plačal ! Pa kaj še hočete. A vam ni ...prikaži več dovolj, da imamo javno brezplačno zdravstvo in javno brezplačno šolstvo ki ga plačujemo.

  • pravičnik77 02:03 01.september 2020.

    načeloma sem spoštljiv ipd.. ampak tale farmacevski samodržec Borut Štrukelj, Fakulteta za farmacijo mi pa ne bo grozil in izsiljeval, kaj bom delal, dopustil, kaj šele kaj mi bo pripadalo in kaj ne... naj pocepi svojo familijo, in če bodo ...prikaži več po pol leta še živi in ozdraveli, naj se da možnost ostalim... če krepnejo pač krepnejo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.