Zdravje
4824 ogledov

Cepljenje. Kazni bodo brutalne.

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Rudman 17:48 15.november 2019.

    Prvi, kateri dokaze, da je cepljenje koristno in neskodljivo dobi 1000000€. Za info, ta izziv ze obstaja nekaj casa in denarja se ni dobil nihce. Ker je nemogoce dokazati, da je cepljenje sploh koristno in efektivno. O skodljivosti pa nebi ...prikaži več prevec razglabljali. Svojemu pediatru pomolite papir pred nos, da naj podpise, da po cepljenju bo vse vredu in ob morebitnih problemih osebno odgovarja s svojim premozenjem. Verjemite zadeva se konca v nekaj sekundah, ker nobeden pediater tega nebo podpisal.

    • Avatar Bianca Zvorc
      Bianca Zvorc 13:37 22.november 2019.

      Se strinjam... Raje grem v zapor ali umrem kot da me bodo spet poškodovali s cepivi ki imajo noter aluminij ter strupe ki so me že enkrat skoraj ubili v otroštvu... OVER MY DEAD BODY!

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 23:24 15.november 2019.

    A glej glej... naci-fašizem spet uvajajo v Nemčiji. Zgleda da jih ni med 2. sv. vojno nič izučilo. Sicer pa je v Sloveniji 20x huje kar se kazni za necepljenje tiče. Za vsakega otroka, ki ni cepljen, tudi če ni ...prikaži veči cepljen zaradi reakcij po cepljenju, starši plačajo po novem 50.000€ kazni. To ti je pač fašizem, logično, saj ima korporacija Republika Slovenija v svoji dejavnosti fašizacijo. Kdo bi pričakoval kaj drugega, kot fašizem?

  • AnzeSmolej 17:28 14.november 2019.

    definitivno nasprotujem temu. Ne samemu cepljenju, ampak proti temu, da so človeku odvzeli vso svobodo odločanja, to je samo en korak naprej v komunizmu, da je človek res samo številka.

    • cogocogo 18:02 14.november 2019.

      ti in tvoj komunizem ,,tudi taske kot si ti bi bilo potrebno cepiti na besedo komunizem,,le kje ti to vidiš?? samo kristus je bil prvi in edini pravi komunist ,,ti in tebi podobni ubošči pa povsot vidite nek komunizem ,,le ...prikaži več kako to da si še živ,,pa take naj bi v komunizmu vse dali na hladno ,,sicer pa res pkoda da te niso ,,no vsaj strah pa imaš ,,vsaj nekaj,,daj bošček pozdravi to paranojo,,drugače boš izpustil dušo od sovraštva,,res se mi gabite taki psihiči,

    • Snežinko 18:34 14.november 2019.

      Anze, ni kaj, se vidi, da si egoist. Imaš svoj prav, ce okužiš ostale te pa boli qra-c, kajne? Sploh pa tebe noben ni prav nič vprašal ali se strinjaš ali ne. Tako je in pika.

    • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 18:55 14.november 2019.

      prehuda bolezen je to da bi se ti svobodno odločal bi al ne bi ,pamet ti ni glih v ponos

    • blayo 23:43 14.november 2019.

      Anze, če želiš živeti v neki družbi, moraš sprejeti njene norme in se odreči določenim egoističnim nazorom. Lahko pa greš recimo živet na nek otok v Polinezijo, tam se ti ne bo treba cepit, boš pa verjetno umrl zaradi kakšne ...prikaži več brezvezne ureznine ali ugriza kakšnega insekta...

    • 31d2cb75bba7a057b2d837348db07ecb8f4a128c 03:32 15.november 2019.

      ne vem, zakaj se cepljeni komunajzarji tako sekirate, saj vendar cepiva delujejo, ane? a bomo nehali pit?

    • AnzeSmolej 10:09 15.november 2019.

      kako ste naivni. To da je cepljeno PRISILNO je prvi korak. Kje se to neha? Kmalu bomo vsi imeli v stanovanjih kamere in bomo dobili ocene, s slabo oceno ne boš dobil zdravnika itd... Tako kot na kitajskem.

    • 31d2cb75bba7a057b2d837348db07ecb8f4a128c 21:06 15.november 2019.

      Ah, anže, kaj boš govoril rdečim zapitkom. Je pa hudo, ker zaradi teh brezveznikov trpimo potem vsi

    • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 23:29 15.november 2019.

      Jah tko je... folk obožuje naci-fašizem. Ravno zaradi cepljenja in drugih medicinskih poizkusov so se spisale človekove pravice in so bili Nuremberški procesi. Zgleda da bo treba Nuremberško sodišče obudit in to naci-fašistično drhal pospravt za zapahe in hkrati zahtevat ...prikaži več zasebno odgovornost. Kaj so že po vojni nardili s tistimi, k so podpirali naci-fašizem, tako kot prvi štirje komentatorji pod tvojim komentarjem? Razmislimo....

    • blayo 00:07 16.november 2019.

      Čaki zdej... fašisti al komunajzerji? Kaj zdej? Dejte se že odločit. Alioness, a si spet homogenizirano mleko pila?

    • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 10:43 16.november 2019.

      Jst komunajzerstva v življenju nisem omenjala za primerjavo s čim v realnosti. Dejansko gre za naci-fašizem, ker praktično so identično počeli v Auschwizu. Eni pa pač ploskate grozotam 2. sv. vojne očitno. Blayo, očitno ga ti piješ že dolgo, da ...prikaži več imaš take komentarje, ker jst ga niti z zobotrebcem ne taknem.

    • blayo 13:35 16.november 2019.

      Ja zgleda da si ga, ker neumnosti kvasiš. Nič niso identično počeli... ti za razliko od internirancev v Auschwitz lahko svobodno odločaš o tem ali boš živela v družbi ki predpisuje cepljenje ali pa spokaš nekam v tople kraje kjer ...prikaži več to ne bo potrebno. Lahko tudi otroka ne vpišeš v vrtec in tudi v šolo ga v bistvu ni treba vpisat, ker ga lahko sama poučuješ doma, kjer ne bo izpostavljen po tvoje neumnim in nepotrebnim ukrepom.

    • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 14:37 16.november 2019.

      ah blayo, zarad takih kot si ti, je bila uzakonjena obvezna sterilizacija pred časom... sej v bistvu cepljenje ni nič drugega kot uzakonjena počasna sterilizacija. Kot kažejo raziskave na živalih, praktično je 5. generacija zaradi cepljenj tako uničena, da je ...prikaži več v bistvu isto kot sterilizacija. Za dobro sveta ti priporočam vsa cepljenja, nimaš pa pravice tega tiščat v mene ali mojega rojenca, ker si nula napram moji suverenosti. Skupno dobro ne rabi takih kot si ti, zato prosim, CEPI SE!

    • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 14:46 16.november 2019.

      In še nekaj blayo, kdo misliš da si, da boš govoril, kje jst živim? Planet je tako moj, kot tudi tvoj in hkrati od vseh živih bitij na Zemlji. In nihče nima pravice govor, kje bo kdo živel, še najmanj ...prikaži več pa fašistično usmerjeni osebki. Ne vem pa zakaj bi pošiljal ljudi kamorkoli drugam živet, ker pač imamo drugačna prepričanja od tvojih... več kot očitno je, da se mene na smrt bojiš, trepetaš pred menoj, zato želiš, da grem stran. Zanimivo ane... cepljeni se boji cepljenega, ki ne cepi več rojencev

    • blayo 16:15 16.november 2019.

      Ker je planet tako moj kot tvoj, se obnašaj temu primerno in ne kot egoistični kreten, ki naokoli trobi: "Jaz bom delal tisto in tako kot jaz hočem, vsi ostali se pa zase brigajte!"

    • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 21:51 16.november 2019.

      itak da ne bom delala tako, kot vi zastrupljevalci in uničevalci človeškega DNKja, sej nisem budala... nimam pa pravice nikomur rečt, da tega ne sme počet, zato, kar cepite se... Tako kot nimam pravice rečt, da ne smeš spit cianida ...prikaži več ali se vržt v radioaktivno žlobudro ali pa seksat z gonorejskim folkom, tako ti nimaš pravice meni rečt, da moram pohabit oziroma ubit svoje rojence. Pa tut če mi rečeš, nimam pravice tega nardit svojim rojencem. Oba sina sta doživela hude pocepivne posledice drgač...

    • blayo 02:30 17.november 2019.

      Saj sem ti lepo napisal, lahko delaš kar hočeš, samo ne vozi necepljenih otrok v šolo/vrtec, še manj pa potem k zdravniku, ker s tem škodiš tistim, ki se zaradi takšnih in drugačnih razlogov ne smejo cepit.

  • Avatar Bianca Zvorc
    Bianca Zvorc 13:36 22.november 2019.

    Raje grem v zapor ali umrem kot da me bodo spet poškodovali s cepivi ki imajo noter aluminij ter strupe ki so me že enkrat skoraj ubili v otroštvu... OVER MY DEAD BODY!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.