Zdravje
3344 ogledov

Cepljenje: Zakaj se po drugi dozi počutimo slabše, kot po prvi?

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kvasetotidogajamona 07:29 22.februar 2021.

    od tega pet poročil o smrti. Analiza je pokazala, da je povezava dveh smrti s cepljenjem malo verjetna, tri smrti pa še analizirajo, izhaja iz poročila NIJZ. to že 10 let analizirate, tako da ja vse smrti so razlog cepljenje, ...prikaži več, uni ki neve zakaj se po drugi dozi počutite slabše, vam ni več pomoči, ste zaostali za inteligento civilizacijo in se lahko primerjate z opicami.... ali po novodobnem obnašanju Ovcam!

  • Avatar jate
    jate 08:16 22.februar 2021.

    a so se JJ in ostali poslanci,farmacevti,VSI dravstveni delavci in od vseh teh naštetih ožje in širše sorodstvo že CEPILI??????

  • la 07:32 22.februar 2021.

    zato ker v poizkusni dobi eni dobijo placebo eni pa pravo cepivo,seveda je bilo v prvi večinoma placebo ,da se dela reklama on da ni posledic,zdaj boste pa začeli dobivat prave doze in posledice se bodo šele začele,že zdaj jih ...prikaži več je veliko pa se je komaj kak cepil,99% ljudi preboli corono zlahka in ne vem kje pamet ljudem,da se cepijo,pa še ti se za brez veze ker je novi sev ,boste presenečeni ker boste še prej zboleli kot mi ki se nočemo

  • 991fddbb1635f14ad302a6f96992c252180f5d5e 07:45 22.februar 2021.

    zato, ker ste ovce in verjamete "stroki", ki pa se ni cepila, že ve zakaj ne!!

  • dusan72 08:13 22.februar 2021.

    Meni glede tega cepljenja nekaj ni jasno. Iz dovolj zanesljivih virov vem, da so ljudje, ki so enkrat preboleli covid, zboleli ponovno. In če tak, ki je virus imel v 100% obliki dejansko ni odporen pred ponovno okužbo, kako zavraga ...prikaži več mi bo pomagalo cepljenje z "oslabljenim" virusom?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.