Slovenija
3864 ogledov

Cerar, kot ga še nismo videli: Janša se igra z nacionalnim interesom

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tralala 10:30 12.december 2019.

    Vsakemu razmišljujočemu (torej, to izključuje volilce SDS) človeku je jasno, da je puklasto-plešasta trakulja VELEIZDAJALEC. Škoda, ki jo je SLoveniji naredil ta osebek, ni merljiva. Sovraštvo, ki ga seje desetletja, je med nami pustilo globoke brazgotine, tudi finančne. Princ Teme, ...prikaži več, je nekoč rekel modrec.

    • mirror 11:47 12.december 2019.

      Vsak, ki podpira arbitražo je izdajalec, ker naša država izgublja ozemlje. Nekaj pa je res. Karkoli izjavi SDS ali JJ, ste ostali vedno proti, pa čeprav v škodo države. Taki pač ste!

    • blayo 14:21 12.december 2019.

      V bistvu je najbolje, če se vse JJ objave enostavno ignorira. Ob vsakršnem odzivu model pridobiva na publiciteti...

  • 893013820ee00f6d7f0f6e7ff02849229c05d5dd 10:21 12.december 2019.

    [ Mi nismo vprašali luxembourškega sodišča, kje poteka meja in ali bi določilo mejo. To je dejstvo, ki obstaja. Mi smo samo zatrdili (...) da to, da Hrvaška ne spoštuje te meje, posega tudi v evropski pravni red." ] G.Cerarja ...prikaži več ne cenim, topot ima pa še kako prav.

  • bojan36 11:10 12.december 2019.

    mirko ti si navaden luzer

  • Avatar Leon
    Leon 14:50 12.december 2019.

    Cerar je nesposoben pravnik ,da o politiki nima pojma je vsem jasno . Sramotno je ,da takšen zastopa državljane Slovenije .

  • Lavdan 16:52 12.december 2019.

    Janez s takimi bedastimi in nesramnimi izjavami največ škode naredi sebi, saj imponira samo peščici nekulturnih bedakov.

  • kapibara1 14:34 13.december 2019.

    En Cerar, je prišel, videl, prijel in zmagal.. Drugi cerar: .. vrhovni pravnik..ne jamra- dela..še upa...je zunanji minister..menja ključavnice..a pozitivnega NIČ- NADA- NULA.. sam brez vezen strošek nam je, davkoplačevalcem..

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 12:58 12.december 2019.

    Cerar je bulan.Zakaj pa Slovenija izgublja skoraj vse primere,če ima vse argumentirano in toliko sposobne odvetnike?Niso pošteni do slovenskih državljanov,pol bi pa radi solili pamet tujcem. Vladavina prava?Malo sutra.Prvo mora Hrvaška v šengen.Ne,da se Cerar ukvarja z Albanijo in Severno ...prikaži več Makedonijo, to kaj je on njim obljubil, ker zaradi takih potez enega bedaka,bo zahod postrani gledali vse Slovence.

    • blayo 14:25 12.december 2019.

      Tole bi te prosil, če daš kakšen link na statistiko dobljenih/izgubljenih primerov. Al sta to samo s Franclnom ob šanku debaterala, potem ko si pa prišel domov (že malo pod gasom), si pa začutil potrebo, da to šank debato objaviš?

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 14:59 12.december 2019.

      Blayo,bil mi dao malo ritke.

    • kapibara1 14:21 13.december 2019.

      @ pink- fuj, pa ja ne tudi njega..

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 17:03 13.december 2019.

      Blayo je kak.Blajota jebat.

    • blayo 17:29 21.december 2019.

      ...do zdaj bi si pa že lahko kakšno ovco al pa kozo našel če si tako potreben. Al pa dol pojdi na bližni vzhod... tam si lahko baje kar vzameš, če je potreba.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 22:24 09.januar 2020.

      Ne jebi i ne palamudi,pa ne gnjavi.Če hočeš kaj konkretno v rit,vredu.Drugače odjebi.

    • blayo 11:16 10.januar 2020.

      Se mi je kar zdelo, da si ti obična pederčina...

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 14:31 10.januar 2020.

      Sosede imam zdresirane ko pse.Zate imam komad,Riblja čorba- nemoj,da ideš mojom ulicom.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.