Slovenija
55 ogledov

Cerar: "Ne moremo še enkrat oropati davkoplačevalcev"

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 08:34 23.september 2016.

    Cerar: "Ne moremo še enkrat oropati davkoplačevalcev".............in kdaj predvsem pa KDO bo spisal obtožnico zopere tiste ,ki so nas oropali ? Menda je iz zapisa jasno povedano,da smo bili že enkrat oropani !

  • popokatopetl 10:17 23.september 2016.

    Prosm te kdo je pri nas levi, Kučan že ne njegovi so zgolj od ta rdečih večino kapitala pograbili, pa tudi Janša ni nič kej desen, od je od ta rdečih največ partijskih metod pobral. Je pa res da čisto ...prikaži več vse furajo finančniki kreditodajalci, kdorkoli "vlada" mora v glavnih zadevah plesat kot oni dirigirajo, razlika je samo PR.

  • Tupamaros 10:03 23.september 2016.

    Cerar je dejal, da se pristojno ministrstvo skupaj z drugimi trudi, da omogoči boljše konkurenčne pogoje, da bo ta naložba prišla k nam. Katero ministrstvo že? Okolje v Sloveniji je neprijazno do tujega kapitala. Piši propalo. Bradavičarka, nova FM pa ...prikaži več hoče istočasno bolj obdavčiti dobiček. Za tuj kapital je zanimiv le dobiček.

  • Avatar praufo
    praufo 13:11 23.september 2016.

    včearj smo slišali, da so ustanovili firmo za izgradnjo 2. tira, ima kapitala 200 miljonov, ... kaj pa, če bi kar začeli, ... mene zanima koliko se da narediti z 200 miljoni ? mogoče 1 meter, 100 metrov ali celo ...prikaži več kak kilometer proge, jest bi reku, da se da z 200 miljoni naredit kakšnih 500 spodobnih bajt, ... no to pa ni tako malo ... se pa da pozanimat kolk stane ena tračnica, pa kolk kamenje, pa švelerji, ... za miljon se ker nekej dobi, če maš pa 200 ... hmmm

  • Avatar praufo
    praufo 13:17 23.september 2016.

    baje je bil borči v ameriki pri zamorcu in njegovemu majklu, ehh, borči, borči, sej veš kaj bi delal, jesenska dela ti pa ne dišijo preveč

  • izRODEk 14:37 23.september 2016.

    Pa to ti razlagam: da za narod že lep čas nihče ni nič naredil. Le, da lažje toleriram ideološko zaslepljene kot pa z denarjem podmazane.

  • gornik 15:46 23.september 2016.

    Vlada drugega ne zna.

  • Avatar praufo
    praufo 17:33 23.september 2016.

    zmotu sem se ko sem napisal, "sej veš kaj bi delal", pravilno je pa "sej ne veš kaj bi delal", no sej zato je pa minus padu ... popravljam napako, mea culpa

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 00:30 24.september 2016.

    Če je ta polpismeni idiot lahko doktor znanosti, potem je lahko doktor vsak!

  • cogocogo 14:07 24.september 2016.

    torej je le priznal da ropa drzavljane ,,tole priznanje pa je ze za pregon ,,a kaj ko so na sodiscih se vecje barabe ki scitijo barabe ,,torej kamor se obrnes same barabe belih ovratnikov ,,noro kam smo prisli v tej ...prikaži več dezeli ko zlocinci drzijo dezelo in narod v svojih krempljih

  • cogocogo 14:09 24.september 2016.

    je je zato pa je koncal to pravno fukateto in se doktoriral da se je izucil kako legalizirati ropanje dezele innaroda ,,bolj studiran bolj prefinjeno pokvarjen ,,pase zastonj se je ucil on in ostali te zlocinske rabote ,,

  • cogocogo 14:14 24.september 2016.

    ja je le priznal da nas ze 25 let ropajo ,,a se bo zganila kaka institucija za pregon kaznivih dejanj ,,dvomim ker so te se hujse ,,imajo nalogo da scitijo pokvarjence ,barabe zlocince in kriminalce ,,reveze pa preganjajo z najvecjim zagonom ,,

  • micika 14:32 24.september 2016.

    no,končno je eno pametno zinil,zdaj naj se tega tud drži,in naj nas ne krade ko doslej

  • micika 14:33 24.september 2016.

    ropajo nas oni celih 25let,če se nisi opazil

  • izRODEk 08:47 23.september 2016.

    Snob pokvarjen. Kako naj državo pošteno do vseh državljanov vodi obična pizda, ki v vsem svojem življenju ni bil niti en sam dan lačen ali živel v strahu, da ga bodo vrgli na cesto.To pizdo hinavsko in ošabno ...prikaži več vodijo finančniki v Frankfurtu, kateri pa so usmerjani direktno preko podjetjij iz ZDA, slednje pa imajo v lasti židovski lobiji. Po domače povedano, kjer se na ideološki bazi prepirata Janša in Kučan, te proda neoliberalno govno tipa cerar!Eni so levi,eni so desni,eni so pa govna nečloveška.Cmerar, ti nisi ne levi in ne desni.

  • mrki 09:39 23.september 2016.

    Ne moremo še enkrat oropati davkoplačevalcev in s tem zgraditi drugega tira---------------------------------------------to se pravi, da so nas že oropali !? Prosim prijavo na policijo , da se razišče kdo je ropal !

  • jakec1575 14:49 23.september 2016.

    Ze leta berem na tem portalu komentarje nevredne človeka. Nekatere zbrisete druge ne. Sem človek zagovornik clovekovih pravic in clovek ki zagovarja nedolznost, dokler krivda ni dokazana, ceprav je kdaj vidna na kilometer. Sistem imamo zato, da zavaruje nedolzne. Vendar ...prikaži več pa vseeno mislim, da obstaja meja s katero se pravniki ne bodo strinjali. Bil sem blokiran, cerpav nisem pozival k rasizmu ali preganjanju drugacnih. Zapisal sem, da se moja toleranca konca, ko gre za ugrabljanje, zlorabljanje, zasuznjevanje otrok pri primeru kombi, ki je bil na sreco zgolj panika. Uporabil sem besedo vodno deskanje za storilca, ki izvede taksno dejanje. Moj komentar se je nanasal na nekoga, ki ga dobimo pri dejanju, ne nekoga, ki ga je nekdo obdolzil. Če vidim kaksnega ugrabitelja na delu, bo dozivel vodno deskanje. Hvala portalu za vse lepe trenutke.

  • cogocogo 14:17 24.september 2016.

    vsi so banda pokvarjencev ,le za polozaje in velik denar jim gre in to nesnago polovica volilcev se vedno voli se huje nekateri jim lezejo v zadnjice in jih malikujejo kot bogove ,,se posebej janeza in milana ,,ta dva sta ...prikaži veča najvecje zlo ki je prizadelo to dezelo ,,tale mirko je le lutka v kremplih enega od njiju ,,

  • mirror 22:32 22.september 2016.

    Cerar: "Ne moremo še enkrat oropati davkoplačevalcev"Že velikokrat ste nas v 25 letih zgodovine te države, pa še večkrat nas boste.

  • popokatopetl 10:12 23.september 2016.

    Sej ni velika skrivnost kdo je naredil bančno luknjo. Je pa očitno hud problem koga za to začopatit na sodišču in še večji od koga kaj dobit nazaj (naši banksterji nesposobni in so dejansko 100x več pognali kot pokradli, tudi ...prikaži več če bi jim znali zaplenit vse iz tajnih računov in kar so prepisali na svojce ne bi pokrili kaj prida). Mirko bi moral kej uredit da se vsaj v prihodnje ne bi moglo ponovit. Ampak politikanti ne bodo sami sebi kakali v korito.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.