Slovenija
20 ogledov

Cerar odstopa Kopač Mrakove ne zahteva ...

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • leonardo 13:33 28.oktober 2016.

    Križar, tebe bi bilo treba križati in pribiti na križ, tako kot ti ta moment delaš z ministrico. Ti ni všeč in ne razmišljaš s svojo glavo. Ali so otroka vzeli malo prej ali pa malo kasneje je prav vseeno. ...prikaži več Nikjer ne piše, da bosta otroka šla nazaj k babici in dedku. Si se kaj vprašal zakaj? Vsekakor sem za to, da otroke dobijo stari starši ampak.... samo če so ti sposobni skrbeti zanje!! Ne vem, kako si prizadet v tem primeru, ampak Cerar že ve zakaj jo ni odslovil. Počakajmo. Če bodo dali otroke tema dvema, sem tudi jaz za to, da ministrico brcnejo v rit.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 11:34 28.oktober 2016.

    Tole nesposobno in hinavsko babo bi moral Cmerar dat na KOPAČko in ji pokazat nahitrejši odhod od korita!

  • Marjan Kos 13:36 28.oktober 2016.

    Ja, kje si pa upa,saj potem bi lahko še sam padel v kakšen drek,ki bi ga ta babetina razkrila.

  • Milan Novak 14:16 28.oktober 2016.

    Stranka Mafijskega Centra ,Zveza Komunistov in Demokratska Stranka Udbomafije Slovenije so zelo usklajene !!!

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 14:18 28.oktober 2016.

    Samo,ko je zagovarjala pravilnost postopa CSD je naredila napako,saj se je zavestno vmešala v postopek,čeprav zdej laže,da ona ni nič vplivala na zadevo.Malo morgen ni,sicer je pa vse,kar je v parlamentu za zjagat in za njimi pokurt,da ne ostane nič!

  • valerijakregar 20:03 28.oktober 2016.

    po sliki sodeč je bradavičarka za dokonĆno prepričanje cmeravca v svoj prav, uporabila desni krošé:http://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/cerar-ni-zahteval-ministricinega-odstopa-od-nje-pa-pricakuje

  • Ferluci 23:37 28.oktober 2016.

    Ni mi jasno, da je takšno stršilo všeč Cmeravcu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.