Slovenija
98 ogledov

Cerkve bodo zasijale na novo

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ennanova 08:59 31.januar 2014.

    Borzni indeks čustvovanjaIn vi, spoštovani bralec, tudi vi čustvujete vzporedno z rastjo borznih indeksov in s količino novcev iz bankomata? Si gradite vzporedne svetove, da bi navidezno srečni in veseli tiščali glavo v pesek, da ja ne bi bilo ...prikaži več potrebno trpeti? Se obrnete stran vsakič, ko vam aktualni politični aparat laže v obraz in …http://za-misli.si/kolumne/tomaz-pangersic/1435-borzni-indeks-custvovanja

  • Marko Rossi 09:16 31.januar 2014.

    skrajni čas, da nehajo osvetljevati vse živo, sploh cerkev, me zanima kdo to plača

  • slamnati.jeti 09:20 31.januar 2014.

    jaz in ti??

  • alojzr 09:22 31.januar 2014.

    Projekt Life+ Življenje ponoči se med drugim zavzema za lažje delo tatov in kriminalcev po 23. uri.

  • Presvetli 13:04 31.januar 2014.

    Glavno,da bodo cerkve osvetljene zvečer in ponoči. Prehodi za pešce pa so v temi. Bravo veleumi.Potem se pa čudite,da je toliko nesreč in delate statistike.

  • kukin 13:16 31.januar 2014.

    Ko bi enkrat plačevali elektriko dejansko iz svojega žepa pa mislim da bi bila povsod večji del tema...Lopovi itak kradejo po dnevi, razsvetjava jim samo koristi za hitrejši uspeh v nočnem času...

  • Scott 13:39 31.januar 2014.

    Po celi Evropi so cerkve in gradovi ponoči osvetljeni, zakaj bi bila Slovenija pri tem izjema?Komuniste s pritlikavim stvorom in ata-pampersom na čelu verjetno moti, ker niso osvetljeni spomeniki-kipi raznih Kidričev.?Takšne totalitarne spomenike so po večini odstranili že po celem ...prikaži več svetu, le Slovenija in S Koreja sta tudi v/pri tem nekakšni oazi.

  • zdrej 14:04 31.januar 2014.

    Meni pase vseeno zdi, da z osvetljevanjem ni treba pretiravati. Moti pa me naslov. Kot da so cerkve edini svetlobni onesnaževalec. Župan "joče" koliko gre za osvetlitev glavne ceste. Ko pa mu dam predlog, da bi se ugašale luči ob ...prikaži večob cesti med 10-11 do 3-5 ure oz. manj časa v vikendih ob cesti naj ugašajo, pa dobim v odgovor, da nimajo pistojnosti zato, ker je državna cesta in država določa, da morajo goreti luči celo noč. Pa še ne bi mi svetilo celo noč v spalnico. Tam pri nas ni mesto, so pločniki, avti majo luči, policaji te kaznijo, če nimaš luči na kolesu ali kresničke, ter kar je glavno, ponoči skoraj nikogar ni na teh cestah. Tu naj država še uredi politiko in naj začne končno enkrat varčevati na pravih mestih.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.