Slovenija
78 ogledov

Ceste so spolzke, vozite previdno!

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Vesna Dolšak 12:44 13.januar 2017.

    In kakšna je razlika med poledenelo in zaledenelo cesto?

  • Avatar Leon
    Leon 12:56 13.januar 2017.

    Odgovor je v smeri vetra in hitrosti s katero piha ! Ha,ha,ha,ha,.......sem se hecal . Nikoli ni tako slabo ,da ne more biti slabše !

  • matermila 13:03 13.januar 2017.

    "Poledenele so tudi površine pešcev, Ne me basat,kaj pa površine vozil?

  • Jan Rijavec 13:14 13.januar 2017.

    parkrat na leto dejasnko preberem kakšen članek javnih medijev...vedno si slednjih zapomnim le kritike tistih ki jih imajo čas brati vsak dan:)

  • mitjap 13:19 13.januar 2017.

    jaz si predstavljam da ko stvar poledeni se naredi led na vrhu; na primer na cesti, jezeru, luži.če pa nekaj zaledeni se pa v celoti spremeni v led; naprimer jezero, luža. v tem primeru cesta ne more zaledeneti.

  • Donat Goricar 15:43 13.januar 2017.

    Morda so bile mišljene površine, kjer hodijo večinoma pešci in je tu in tam parkiran kakšen avto, saj osebno nisem videl nobenega trdega oziroma poledenelega pešca, niti po nosu ali ušesih ne. Jebeš novinarje!

  • Donat Goricar 15:47 13.januar 2017.

    Morebiti poledenelost pomeni led samo po površini, zaledenelost pa še kaj več, v globino. Kdo bi to vedel, razen morda pisca. To, o številu besed oziroma dolžini članka si točno "trofo".

  • matermila 13:01 13.januar 2017.

    Razlika je ogromna,namreč poledenela cesta je poledenela,zaledenela pa je zaledenela,kaj ti ni jasno?Hec,pisuni pač nekaj napišejo,da je članek dovol dolg.

  • Donat Goricar 15:48 13.januar 2017.

    Ni verjetno, ker mu tega nihče ne plača.

  • Ferluci 13:40 13.januar 2017.

    Čudno da se ne oglasi avtor članka, ki je to napisal ali vsaj urednik, da pojasni razliko.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.