Slovenija
81504 ogledov

Čez 14 dni začne pri nas delovati nov mobilni operater

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • softundsicher 19:25 06.februar 2023.

    Kakšna bo razlika med tem novim ponudnikom in bobom? Oba nimata poslovalnic. Oba digitalna. Oba uporabljata omrežje A1.

    • Avatar Lucipin
      Lucipin 21:11 06.februar 2023.

      Pri tem operaterju se govori da bo samo e-sim tko da čist digitalno itn.

    • lojs 23:43 06.februar 2023.

      haš še hofer

  • robi2107 01:21 07.februar 2023.

    Nič pametnega ne najdem na netu o tem operaterju. Na njihovi spletni strani namesto revantnih inf najdem kup flanca in mlatenja prazne slame: "Pridruži se nam in počekiraj izkušnje, ki jih bodo v ekskluzivnih podcastih s Fejmiči delili re:do ambasadorji...." ...prikaži več Blablabla. Tako odbijajoče, da že iz inata ne bi hotel imeti posla z njimi. Sploh pa: s tega trga so se operaterji že tudi umikali. Se še kdo spomni Vege?

    • Avatar Lucipin
      Lucipin 05:22 08.februar 2023.

      Da se je Vega umaknila je tukaj kriva država itn..

    • robi2107 10:40 08.februar 2023.

      Nekaj je Vega jamrala o kršitvah konkurence, pa jih je UVK odjebal. Potem so tožili državo, vendar nisem našel, kakšen je bil sodni epilog. Ne vem, če je bila kriva država, ker takrat Mobitel ni bil edini mobilni operater in ...prikaži več bi se potem takem lahko tudi drugi izgovarjali na te težave oz. se umaknili s trga. Pa se niso. Ne bom pa trdil, da je država naredila vse, da bi zagotovila vsem enake pogoje, ker vemo, da to ni res. Oziroma je trajalo zelo dolgo, predno jo je v to prisilila EU.

  • lojs 23:45 06.februar 2023.

    me zanima, kdaj bomo mi postali digitalni ... vsaka a/v naprava ima d/a konverter, sicer ne bi nič sli šlišali ali videli

  • lojs 15:00 06.februar 2023.

    registrijajte se zakaj pa ne, v druščine vseh teh imen , to pa res more bit kul ... pa kdo se bo sploh ukvarjal s ceno, to so detajli ... družba mora bit ... gremo na žurrrr

    • h4ck3r 09:08 07.februar 2023.

      ciljajo očitno na mlade, ki jim starši plačujejo račune. :-)

  • lojs 14:58 06.februar 2023.

    imam eno prošnjo, če jo lahko izpolni ta portal ... želim si, da naštejete nekaj ali pa vsaj enega ponudnika telekomunikacijskih storitev, ki ne ponuja samo digitalnih storitev ... res si srčno želim tega odgovora

    • logistika 16:21 06.februar 2023.

      Tu ni govora o sigitalnih storitvah, ampak o digitalnem ponudniku!

    • lojs 17:57 06.februar 2023.

      digitalni, aja ... odkar je vse digitalno, moja rit deluje digitalno

    • janez.zalaznik 20:16 06.februar 2023.

      To, da greste v trgovino in vam nekdo proda telefon z vezavo ali da na prodajnem mestu sklenete naročniško pogodbo ni digitalna storitev.

    • h4ck3r 09:10 07.februar 2023.

      lojs...malo preveč si padel v digitalno/analogni svet in so se ti zabrisale vse meje in razumevanje. ;-)

    • lojs 09:30 07.februar 2023.

      sem pozabil na radio, res je ... sicer pa kar je ostalih storitev, je bi zadnji, ki je ukinil analogno tv shemo, telemach ... če se pa šteje tista pogodba, ki je v papirnati obliki, kot analogna storitev, bo pa ...prikaži več najbrž držalo ... mislil sem same tk storitve

    • h4ck3r 11:19 07.februar 2023.

      lojs tako je...sicer pa se v članku omenja "digitalno" v navezavi z nezmožnostjo fizičnega urejanja zadev v poslovalnicah (lastnih ali pooblaščenih), ampak izključno preko interneta. Poleg tega verjetno pri tem ponudniku ne boš imel nobenega fizičnega stika, razen telefona, saj ...prikaži več bi naj bila na voljo e-sim kartica in tudi račun v nepapirnati obliki, enako kot pogodba. Torej analogno in digitalno v prenesenem pomenu. :-)

    • lojs 14:00 07.februar 2023.

      za hofer telefon nisem bil nikoli z nikomu v kontaktu, res pa je, da je bilo treba nekaj skenirat zaradi prenosa številke ... pa sej to, da kupiš en telefon, pa kartico, pa predplačniško, to je blo že zdavnaj ... ...prikaži več očitno folku tako kot teb ni jasno, kaj je to digitalno ... človeški organi ničesar ne dojemajo dogitalno, vse je samo nateg ... vsaka slika, zvok, vse se pretvarja ... zakaj trošim svoje znanje za bedake

    • h4ck3r 14:09 07.februar 2023.

      ja očitno je potrata časa vzajemna :-D Glede na to, da sem sam iz tehnične stroke, mi je digitalno<->analogen svet kar domač in ne potrebujem za osnove kakšne dodatne razlage. Boš pa moral sam malo pogledati v svet spleta in ...prikaži več razširiti obzorja v smeri "brezkontaktnega poslovanja", kot bi bila verjetno bolj primerna besedna zveza, namesto "digitalnega poslovanja".

    • h4ck3r 14:11 07.februar 2023.

      Lahko iščeš dlago v jajcu in gledaš čist tehnično, kar ti dam prav in je seveda popolnoma nekaj drugeg ali pa poskusiš razumeti, kaj je želel avtor objave dejansko povedati in je očitno dosegel svoj namen. ;-)

    • lojs 18:19 07.februar 2023.

      hmm, še čudno, da sodišče ni "brezkontaktno" , namreč ko je nekdo dolžan čeprav brezkontaktno, sledi postopek izvržbe ... pa brez d/a zamere

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.