Avto
620 ogledov

Chevrolet se umika iz Evrope!

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • iRobert 20:06 05.december 2013.

    @4Krogci eum ko že pluvaš po Daewoo, jast sem si kupil novega Daewoo lanosa ki sedaj po 15ih letih in prevoženih 280.000 Km deluje še vedno brez problemov ,brez Rje ;) ! ko si tako pameten "seveda nisi" preveri listo ...prikaži več 100 Najbolj zanesljivih avtomobilov zadnje dekade! Lanos je na 37 Mestu skupaj z Golfom, nekaj nižje nubira ,mislim da okoli 60 mesta , nekaj nižje matiz in pa Leganza na 95 Mestu :) ! Si lastim tudi Bmw e60, pa raje ne bi govoril o pogostosti obiskov Servisa :D ! jajca od Daewoo-ja pa delajo! Sicer pa si ne moreš privoščiti niti tega bi jast rekel !

  • slow_slow 12:32 05.december 2013.

    Kaj pa ko si sami sebi jamo kopljejo,saj pa ne bodo zdaj vsi preklopli na Opel, raje bodo kakšna cenejša vozila si ljudje kupili.

  • 1111 14:32 05.december 2013.

    S TEMI REKLAMAMI STE PRESEGLI PRAG ZDRAVEGA RAZUMA!!! ADIJO PAMET!!!

  • pujsek 14:43 05.december 2013.

    škoda :(

  • Ronald Reagan 18:46 05.december 2013.

    Neurja, strele, toče, potresa in fracoskega avta, o bog, nas obvarji...

  • Ivo 19:41 05.december 2013.

    Ker pametnjakovič. Ameriški Chevrolet je v bistvu kot je bil Yugo pri nas...

  • Jonathan Archer 16:39 05.december 2013.

    Lastnik 2 leti starega Cruza zelo zadovoljen z njim in po 5 letih sem nameraval kupiti spet novega. Škoda , da se umika iz EU dotična znamka. Opla definitivno ne bom kupoval. Velika verjetnost je, da bom presedlal na Francoza ...prikaži več ali pa spet korejca Kijo ali Hyundai-ja.

  • Mahi 10:24 07.december 2013.

    Malo za šalo: Glede na to, da je GM znan po preznačkovanju in preimenovanju istih modelov se nam v bodoče v Evropi obetajo Opel Spark, Opel Aveo, Opel Cruze, Opel Orlando..... in tako bo volk sit in koza cela :)

  • JohnSmith30699 22:03 05.december 2013.

    pa ravno sem razmišljal o nakupu Cruza, rabljenega s samo 50,000km, za ta denar s to opremo pri konkurenci dobim starejši letnik z veliko več prevoženimi in manj opreme...škoda da gredo pa ravno všečni mi ratujejo

  • 4krogci 18:47 05.december 2013.

    Končno! Nič nebi mel proti ameriškemu chevroletu, ampak to kar se pri nas prodaja ni povsem nič drugega ko nekdanji daewoo! Najbolj žalostno je pa to ker so nekateri se zgražal nad daewoojem a zdej se vozjo v chevroletu in ...prikaži več jim je oh in sploh dobr auto!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.