Svet
32 ogledov

"Čik pavza" nič več zastonj

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • gggg 08:27 06.oktober 2011.

    V bistvu je škoda, da pomembnih odločitev nekateri ne znajo sprejeti brez čika ali kavice...

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 22:14 05.oktober 2011.

    Enako bi blo potrebno storiti tudi pri nas,saj kadilci pol delovnega dneva preživijo na čik-pavzi!!

  • maneken 22:41 05.oktober 2011.

    kadilci so nadloga, ko pa začnejo o svojih pravicah, so pa dvojna nadloga...

  • d 07:13 06.oktober 2011.

    Govoriš ravno tako, kot da kadilci ne surfajo po netu, facebooku, ne hodijo v bifeje in ne telefonirajo. Nehi, potemtakem, kadilci delajo polovico sihta. Podprem tole o stemplanju za vsako cik pavzo.

  • yani 07:48 06.oktober 2011.

    Bedarija.... Kdo pa je rekel, da ne delamo medtem ko kadimo??? Čik 'pavza' ni glih zmeraj pavza. V pisarnah delamo in pripravljamo razne projekte in potem na čikpavzah to predebatiramo in preštudiramo, pa bi si upal trditi da na teh ...prikaži večh pavzah kao pade veliko dobrih idej.... Ja čikpavze znajo biti tudi produktivne, samo 'hajterji' bodo še zmeraj godrnjali...

  • yani 07:58 06.oktober 2011.

    Pred vsako pomembno odločitvijo, kjer so v igri veliki denarji, šef reče: Pojdi na kavico in enih par skadi, premisli vse še enkrat in se potem odloči... :)

  • Avatar atojeto
    atojeto 08:04 06.oktober 2011.

    Preberi moj zadnji stavek.

  • yani 08:26 06.oktober 2011.

    Ko vidiš pa ime 'maneken', ti je pa tudi vse jasno....

  • maneken 09:29 06.oktober 2011.

    ...in kaj ti je jasno?

  • Avatar atojeto
    atojeto 22:54 05.oktober 2011.

    Sam sem bivši kadilec, vendar bi potem morali meriti tudi koliko časa kdo preživi na internetu (fb), na kavicah, mogoče celo v bifejih, na telefonu, bere časopise, se manikira, koliko časa preživi na stranišču, itd. Edino merilo bi morala biti ...prikaži veči delovna uspešnost in plačilo po učinku.

  • allstarr111 23:30 05.oktober 2011.

    Naj kadijo med delom in bo mir.

  • dusan72 01:46 06.oktober 2011.

    NIhče, ki ima dovolj dela si ne bo mogel vzeti "čik-pavze" Kadiš ob prostem času oziroma, ko lahko. Prav tako so problematični (že prej omenjeni) mešalci zraka in ostali luftarji, ki obdelujejo farme na FB in podobno. Ko sem ...prikaži več bil še zaposlen sem vedno trdil, da me nikoli ne morejo tako malo plačat, kot lahko manj naredim.Drugo je pa filozofija firme oziroma delovnega mesta. Delodajalec se lahko odloči zaposliti nekoga, ki mu zaupa in bo delo opravi super v 6 urah (pa vmes še kakšnega prižgal), ali pa potrebuje lutko, ki se bo "štempljala" in v 8 (ali več) urah naredila pol manj od prvega ??

  • yani 08:40 06.oktober 2011.

    Zakaj škoda? Meni bi bilo škoda če ne bi bilo tako... Ljudje smo različni, eni pijejo, eni zapravljajo za droge, eni za avte, eni pa kadimo in pijemo kavo. Hvalabogu da smo različni...

  • maksim 08:58 06.oktober 2011.

    Eni berejo časopis, drugi srkajo kavico tretji kadijo, četrti počnejo vse to skupaj. Ko je dovolj denarja nič nas ne moti, ko začne škripati iščemo razne izgovore za našo neproduktivnost. Ne dolgo nazaj, so nas spodbujali da kadimo v javnih ...prikaži več prostorih, prišel si zdravniku, ki te je dočakal s čikom v roki, v kinu se je zvijala tobačna megla, da si včasih izpustil kakšen detajl. Ljudje nismo postavka predračuna, ali člen zakona, zaenkrat še dihamo, magari je to umazan zrak

  • širhakl 09:44 06.oktober 2011.

    BRAVO MAXIM,YANI,DUŠAN72,ATOJETO.SAM NE KADIM,AMPAK TOLE JE PA ŽE PRAVA GONJA.SAMO DOBIČEK IN PRESEŽKI JIM GREJO PO GLAVI.RECIMO,NAŠI VRLI POSRANCI.NJIHOVO DELOVNO MESTO JE UDOBEN FOTELJ V PARLAMENTU.MA DA ASEDI KOT PRIBIT,KOT DELAVEC ZA MAŠINO.AMPAK NE.KO SE NAVELIČA POSLUŠAT KOLEGICO,KOLEGA,SPLOH OPOZICIJSKEGA,ENOSTAVNO ...prikaži več VSTANE IN GRE.PITAJ BOGA KAM.ZGLED PA TAK.IN TO SE PLAČUJE.PA ŠE PA ŠE TAKIH.

  • sevilen 08:53 06.oktober 2011.

    Tudi pri nas so določena podjetja že uvedla registracijo za "čik pavze". Konkretno poznam podjetje, ki je v svetovnem merilu št.1. Privatno podjetje ima svoj pogled na kajenje in pravico do ukrepov, če nekdo dela manj kot drugi. Veliko bolj ...prikaži večj pa je kočljiva javna uprava. Vsi davkoplačevalci plačujemo javno upravo. Plačujemo tudi tiste "čik pavze" javnih uslužbencev, ki poleg kavic, telefonov, interneta kadijo v delovnem času. Sicer pa obstajajo rešitve, nadomestila kajenju, kot npr. smokeless, ki je dovoljen na delovnem mestu, pa še zdravju ter ostalim sodelavcem neškodljiv.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.