Slovenija
25 ogledov

Ciljajo na naivne kupce?

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • speris 16:11 25.januar 2014.

    Ce vinjete nebi bile tako drage takih akcij nebi bilo. Upam da cim manj ljudi kupi vinjeto.

  • ac-dc 17:53 25.januar 2014.

    Če je kaj neetično, je to cena....sploh, ko jo primerjamo z Avstrijo

  • ac-dc 17:55 25.januar 2014.

    Seveda je treba plačat kredite, ki so itak preplačani. V to ceno je pa treba všteti še korupcijske posle ter številne mučke pri izgradnj cest itd...

  • Ronald Reagan 19:08 25.januar 2014.

    jebiga...če rabiš pač kupiš...

  • Mirko Košmrlj 20:41 25.januar 2014.

    Tudi jaz letos ne bom kupil vinjete, čeprav sem jo do sedaj vsako leto.Za vožnjo enkrat mesečno po avtocesti se mi zdi nepošteno plačati ravno toliko kot tisti, ki jo uporabljajo dnevno.Zato predlagam spremembo za slučajne uporabnike.(dnevna vinjeta)

  • soseda33 22:34 25.januar 2014.

    Mislim, da tule ni govora o kreditih NLB pač pa o posojilnicah, ki so "nategovale" stranke in jim računale oderuške obresti ter stroške. Dejstvo pa seveda ostaja, vsak kredit je treba vrnit in za vsakega plačati ceno. Takša so pač ...prikaži več pravila in Slovenija pri tem ni izjema. Kakor mi je znano ti nobena banka na svetu ne ponuja kredita brez obresti, stroškov,...

  • Scott 00:16 26.januar 2014.

    Cena vinjet:- pod Janševo vlado 55€- pod Pahorjevo vlado 95€- pod sedanjo vlado 110€ oz. 220€, v kolikor na drugi strani vozila ne vidiš kučana

  • Oxxo 13:11 26.januar 2014.

    ScottMalo oglaševanja za JJ ne škodi ane...

  • Oxxo 13:10 26.januar 2014.

    Generali ponuja "ceneje" vinjeto. NATEG! Pri konkurenčni zavarovalnici (pri komericalistu - ne v pisarni) dobim na zavarovanje tak komericalni popust, da sem cenejši od "najcenejšega" generalijevega zavarovanja sklenjenega preko interneta.Da ne omenjam odnosa cenilcev pri Generaliju - še posebej ...prikaži več njihovega gospoda v lakastih čevljih, ljubitelja letalstva, na Verovškovi, kjer stranka ni vredna počenega groša - pa čeprav prijavlja prvo škodo v cca. 10 letih... In tudi pritožba ne zaleže... držijo skupaj... Vse na NAIVEN narod... dobi "poceni" vinjeto za 68 €.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.