Magazin /magazin/film-glasba-tv
90 ogledov

"Človeka lahko prikažeš na različne načine"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • d 14:04 11.junij 2012.

    zoprna zenska

  • zic 15:36 11.junij 2012.

    super intervju, točno tako je kot te želijo prikazati in so ga malo pobiksali...iščejo samo negativnosti zato, da si povečajo gledanost....pokazala si se kot vrhunska pevka, delavna, zato glavo pokonci!!! Jadranka me je zelo pozitivno presenetila v vseh pogledih.

  • millenium 17:25 11.junij 2012.

    zatežen najstnik!

  • millenium 17:29 11.junij 2012.

    ... zdaj mi je jasno, zakaj je g.Uranjek komentiral tako, kot pač je in jo izločil...

  • marijana 15:05 11.junij 2012.

    ma ana je zakon, pač drama mora bit, pa ta x faktor so itak velikrat prikazoval kot telenovelo. men osebno je pombno kako človek poje in kaj uloži v nastop in ana je vsakič v popolnosti na odru prikazovala sebe. ...prikaži več je iskrena, realna, nepokvarjena in se ne pretvarja. to da je pa temperamentna in zna uveljavljat svoj jaz je pa zakon. ženske itak prevečkrat prevzamemo podrejeno vlogo, zato mi je tok ušeč k je prav domina.ne samo da je borka ampak predstavlja samostojne ženske, ki so zadovoljne same s seboj, se ukvarjajo s svojimi problemi in ne tujimi, rastejo osebnostno in profesionalno.TO ANA PRIDEM NA KONCERT ;D

  • kwakwa 14:53 11.junij 2012.

    ti si pa opranoglavec

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.