Slovenija
7154 ogledov

"Človeku, ki je zlorabil sistem večkrat, preprosto ne gre zaupati"

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar drecos
    drecos 19:38 03.marec 2020.

    ta nas bo sele spravil na dno, kriminalc beden

  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 09:03 04.marec 2020.

    O zlorabi sistema govori Jani? Kolikokrat je zamenjal stranko in se izneveril volilcem?

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 17:41 03.marec 2020.

    Da ne pride do pomote.Janija Mdrrrr,tako zvanega skakača sem imel v mislih,ko sem omenjal višave.

    • brencl47 17:48 03.marec 2020.

      Njegovo nakladanje o zaupanju je - upam - bilo zelo samokritično!

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 17:51 03.marec 2020.

      Ja ja.Jaz pa Janiju Mdrrrr ne bi zaupal niti kuzle v varstvo,da ne omenjamo vrta pred hišo.

    • Skira 18:07 03.marec 2020.

      Janija čaka Plestenjak, da se malo stisneta in zalizeta

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 18:17 03.marec 2020.

      Jan Plestenjak je za take kot je Jani Mdrrrr izdal videospot z naslovom: -Čofotam-.

    • zorman63 21:00 03.marec 2020.

      Ha, ha ha, medicinski brat Jani pametuje o zaupanju, osebek,ki je zamenjal že 6 strank in sedaj išče 7, samo mora prej preveriti, če ni bil že član le-te! H A HA HA HA !!

  • francek 07:23 04.marec 2020.

    Njemu pa z njegovim poklicem ne bo problem najti službe, saj po bolnišnicah primanjkuje kadra, veselo na delo.

  • Skira 18:09 03.marec 2020.

    Jani baj baj

  • Tupamaros 08:14 04.marec 2020.

    Kahlar poudarja, da Janša ne more biti njegov predsednik vlade. Pa vseeno bo če to hoče ali ne. Ubogi pari je njegova izbira stisnila rep med noge in cvileč odkurila.

  • Avatar vec
    vec 17:27 03.marec 2020.

    Nisem vedu da je tko hudo, Jani je vidno utrujen in shujšan, nič več ne krili z rokami ko kaj naklada,

  • kapibara1 19:57 03.marec 2020.

    ....preprosto ne gre zaupati," je še povedal Möderndorfer. ... - Modri ( NE pametni) kdo in kdaj pa je še tebi zaupal.. ?? zdi se mi , da je še mati obupala nad tabo.. fotr je pa reagiral kot fotr od Nenada..

  • Avatar praufo
    praufo 21:24 03.marec 2020.

    katere stranke je pa član ta moderntalking al moderdorfer, al kaj je že ... pa kdo je on in kaj je sploh za en faktor ... ne vem

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 17:31 03.marec 2020.

    Jaz bi mu dal en al dva Dormicuma,pa nej se fukne iz nebotičnika.Katastrofa od človeka.

    • Avatar praufo
      praufo 21:24 03.marec 2020.

      a tud to poznaš , ja vsak ne ve, ka je to za en tablet

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 21:47 03.marec 2020.

      Kaj jaz ne vem,me raje vprašaj.Dormicum, leponex,sanval,apaurin,neostik,helij,ziprexa, travabon,metadon,suboxone,morfij,bencin,nore gobe,pijača,.... .

    • Avatar praufo
      praufo 12:56 04.marec 2020.

      apaurin tud jest poznam, neostik je lim, metadon je nadomestek horsa, morfij za trupla pred smrtjo, bencin je gorivo, ... kaj pa hipnotiki, recimo formidal, a si zato že slišal, baje se to zdej konzumira

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 13:30 04.marec 2020.

      Ne paznam.Predvidevam,da obstaja velika verjetnost,da se ga dobi na kakšni Metelkovi,morda na RTV-ju,kakšni odvetniški družbi,mogoče policiji?Mogoče? Tablete za dvig potence,je bilo nekaj govora o tem po TV-ju,da se bojda dajo dobiti.

    • Avatar praufo
      praufo 13:37 04.marec 2020.

      jest se z drogo ne ukvarjam in je ne konzumiram, tudi tabletov v glavnem ne jemljem, poznam pa nekej folka, ki marsikaj konzumira ... črni trg pa deluje, veliko je iz yuge, kjer dobiš skoraj vse, pa še ni drago, ...prikaži več vsaj tako pravijo, samo poslušam govorice ampak s tem se ne ubadam, ker je piz*arija, tableti so kot droga, isto sranje, navlečeš se, pol je pa problem ... alkohol pa po pameti, brez šnopsa obvezno, kakšno pivo al pa nekaj deci vina, to še gre nekako

  • boogin1 18:43 03.marec 2020.

    Na srečo je zmagala demokracija in razum. Še je nekaj upanja, da bomo ljudje lahko v miru in brez strahu pred komunizmom živeli v svobodni Sloveniji in brez skrbi, da nam bo nekdo na montiranih procesih sodil in nas obsodil ...prikaži več le na osnovi drugačnega mišljenja, pripadnosti in prepričanja. Čeprav demokracija in svoboda ni bila in nikoli ne bo intimna opcija skrajnih levih strank je prevladal razum demokratičnih, domoljubnih strank, ki jim je mar za poštenje, Slovenijo in svobodo državljanov Slovenij

  • Mkovac22 17:33 03.marec 2020.

    Saj vemo, kaj si mislijo komunisti. A vam plačujejo, da to trobite na okrog ali ste sami tako rdeči?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.