Avto
645 ogledov

Cone 30 km/h kot gobe po dežju

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Robert Zibert 13:53 22.april 2013.

    Moramo vedeti, ce ne bi delali prometnih znakov ne bi bilo denarja. Vsak nov prometni znak pa pade nekaj cvenka v zep - komu

  • Niko_K_ 12:27 31.julij 2012.

    Rastejo, ker so DOBER BIZNIS, za kasiranje!V coni 30 pelješ npr. 50 (kar si do sedaj), pa ti naša prijazna država (vseeno ali kot policijski, ali redarski radar) odvzame 9 točk + da še kakšnih 900-1000€ kazni. Seveda.. Tako ...prikaži več se polni proračun! :) Bravo USRANA DRŽAVA!

  • trimix 16:36 31.julij 2012.

    mene pa zanima kasne kvalifikacije imata omenena gospoda, da sta nazivana z "instruktorjem varne voznje" ter "strokovnjakom za prometno varnost"........ter bi me se v tem kontekstu zanimalo kaj meni pa "strokovnjak za namakanje oceanov" o tej temi...

  • Igor Podlipnik 20:49 31.julij 2012.

    Cone 30 so en večjih kretenizmov!Zmanjšanje emisij, če se peljemo 30? WTF?Pri 30km/h imamo dosti večjo porabo goriva, kot pri recimo 50km/h, torej je posledično tudi več emisij. CEPCI pač! Definitivno so porajtal,da tko veliiiiik pokasirajo. V ...prikaži več preteklem letu je bilo večina vseh kazni za prehitro vožnjo v conah 30 in od teh, je veliiiiiiika večina vozila manj kot 40. Mislim,da to dosti pove kaj je njihov cilj. DJ DNAR!

  • dd1307 21:46 31.julij 2012.

    Se strinjam! Cone 30 so prepogosto nasejane. Razumem šole, natrpana središča. Ampak to pa ni kar vsaka druga ulica! Še en primer sem pred kratkim našel, celotne Fužine v Lj. so cona 30! Pa saj to je neumnost. In še ...prikaži več veliko je primerov, kjer je očiten razlog eden: KASIRANJE. Znak je v conah postavljen takoj na začetku, ko človek zavija v ulico in je znak najlažje spregledat. Verjetno so vozniki večkrat seznanjeni s cono 30 na koncu ulice, kjer je znak, da se konča. V glavnem svinjarija in nesramnost, nestrokovnost, primitivizem..itd.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.