Zdravje /zdravje/aktualno
726 ogledov

Covid-19: Bregantova o tem, kdaj bomo dobili cepivo in o cepljenju otrok

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • suineg78 08:43 28.avgust 2020.

    Ta "verjetno ne bodo" se hitro lahko spremeni v obvezno cepljenje z zategovanjem vrvi okoli starševskih vratov. Odhebite z obvezno vakcinacijo! Naj se cepi kdor se hoce oz. kakor skandirajo vecinoma ženske: My body my choice! ;) P.S. NITI ENO ...prikaži več otroško cepivo ni bilo testirano na otrocih pa se jih vseeno cepi! Zanimivo kajne?

  • sam1 10:25 28.avgust 2020.

    Ti strokovnjaki nam stalno napovedujejo te verjetnosti,ki so enake zadetku na lotu-ko bo cepivo pač bo,poanta bo le v temu,da bodo naši super nabavljači dobili cepivo,ko bo ostali svet napolnil svoje zaloge in še to preko posrednikov,ki bodo pobasali v ...prikaži več žepe debele provizije....

  • Avatar Leon
    Leon 09:05 28.avgust 2020.

    KORONAPSIHOZA .....https://www.delo.si/mnenja/pisma/koronapsihoza-309386.html

  • SonnyBlack 10:26 28.avgust 2020.

    tudi ce/ko cepivo bo...me ne bodo smeli nafilat stem. naj se pikajo sami s tem drekom

  • maresem 11:05 28.avgust 2020.

    Lahko se cepiš v svoj šupak, mene in moje sigurno ne!

  • simona32 11:31 28.avgust 2020.

    Cepljenje je lahko samo prostovoljno. Tudi proti gripi se ne cepijo vsi zdravstveni delavci, sem poslušala njihova priporočila. Imunski sistem dodatno oslabi.

  • simona32 11:55 28.avgust 2020.

    Zakaj naraščajo številke prav pred začetkom šolskega leta? Kakšen virus se širi v tej vročini? To, da zdravniki govorijo resnico, ni res. Ker se njihove resnice izključujejo. https://mail.google.com/mail/u/0/#inbox/FMfcgxwJXfhvlZCWjfnFqmHvFnbZwvKq?projector=1

  • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 11:45 28.avgust 2020.

    Zanimivo je ratalo predvsem to,da "strokovnjaki",kot je tale povzpetnica trosijo "resnice"samo še v medijih,ki jih je pokupil Orban s svojimi umazanimi forinti.Na kakšnem resnem portalu ali TV postaji jih sploh ni videt,ker so sprogramirani,kot pralni stroj,na voljo majo 10 programov(trosenja ...prikaži več neuloz)in to ponavljajo v nedogled,verjamejo pa itak samo častilci lika in dela Janeza Janišzma!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.