Svet
3669 ogledov

Črn konec tedna in več žrtev. Plaz odnesel tudi snežni plug.

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • robi2107 16:16 05.februar 2023.

    A noben več ne preveri lavinskih razmer, predno gre v gore? Res ne razumem, kaj imajo ljudje v glavi. Še največje opravičilo ima tisti nesrečnik s plugom. Ampak če je prenevarno, tudi plug nima tam kaj iskati. Saj Vršiča tudi ...prikaži več ne grejo plužit po močnejšem sneženju, dokler se sneg toliko ne sprime, da ni (pre)nevarno.

  • robi2107 19:11 05.februar 2023.

    Pfff, avtomobilski planinec. Take sem od nekdaj preziral. Svinjate s tistim plehom tam za ničiji kurac. 50 eur takse bi ti nabil za take hece, pa bi te hitro minila volja do vozakanja tam, kjer nimaš z avtom kaj iskati.

  • Boschtjan Zupanchich 16:47 05.februar 2023.

    Že prejšnji konec tedna je bilo vse polno plazov po okoliških Gorah, tako, da sem Vedel, da So Razmere Kritično Prenevarne, zato sem šel hoditi Samo po Vrhovih zasneženih Planot, do kamor sem se precej visoko že lahko pripeljal z ...prikaži več avtom, tako, da sem se izognil vsem nevarnostim, in, bilo JE Čudovito !!! ! !!! :-D

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.