Magazin /magazin/film-glasba-tv
113 ogledov

Črnoglede napovedi za Maraayo

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar skeptik
    skeptik 08:46 21.maj 2015.

    komaj čakam soboto, da bo konec te nepotrebne in neutemeljene evforije. Visoko kotiranje na stavnicah se še nikoli ni dobro obneslo in res ne vem, zakaj bi se moralo letos. Komad ni nič posebnega, tiste slušalke prav otročje, da ne ...prikaži več govorim o namišljeni violini..... No, v soboto bo vse jasno.

  • h3o 11:35 21.maj 2015.

    lol

  • vzev 08:08 21.maj 2015.

    Pa to sploh ne rabiš bit vedeževalec, da veš da se bosta težko uvrstila v finale. Prav tako pa je vsem jasno, da ne bosta nikjer pri vrhu.

  • KOJAK 09:05 21.maj 2015.

    Jaz nasprotno od obeh zgornjih trdim da bosta v FINALU in VISOKO!

  • c1305166 09:50 21.maj 2015.

    Sem pogledal muhi pod pazduho in videl, da bosta v finalu ali pa ne. Hvala za pozornost, pa 50€ za mojo ezoterično napoved.

  • h3o 11:42 21.maj 2015.

    ampak te vedeževalke pa vse vejo ampak kako to, da ne znajo napovedati loto številk?

  • marabunta 11:56 21.maj 2015.

    dejte nehat bluzit.....počakajmo do sobote in bo vse jasno brez vedeževalk in stavnic,...... itak larifari, kjer največkrat ne zmaga glasba

  • dragec 12:42 21.maj 2015.

    nič počakati do sobote, že danes bomo obviseli

  • dragec 12:44 21.maj 2015.

    Škoda, manjka še nekaj muslimanskega prizvoka - a ne h3o

  • francek 23:03 21.maj 2015.

    Čarovnice zopet ste usekale mimo.

  • dragec 17:40 22.maj 2015.

    sem se zmotil

  • mph 00:47 24.maj 2015.

    "Ena od strokovnjakinj ezoterike..." ... ha ha ha ha .... strokovnjakinja .... ha ha ha .... ezoterike ... ha ha ha .... No, ja, sicer, če razne cerkve tisočletja prodajajo še večje nebuloze pa niso zakonsko prepovedane, zakaj pa ne, ...prikaži več če imajo te ezoterične strokovnjakinje dovolj ovc okrog sebe, da lahko dobro živijo ... mojega denarja ovce sigurno ne trošijo, če pa svoje, pa konec koncev njihov problem.

  • h3o 11:40 21.maj 2015.

    - pesem je odpeta v agleščini-violinistka je super-slušalke tudi-prvič ko sem slišal to skladbo mi je bila všeč (kar je zelo redko)-nekaj novega je vse skupaj-če so visoko na stavnicah, to tudi nekaj pomeni.-tudi ...prikaži več če ne prideta v finale, sem z letošnjim izborom zadovoljen-zanima me postopek vedeževalk ed prerokovanjem (od prve sekunde prerokovanja do zadnje)-go maraaya

  • dusan72 02:26 22.maj 2015.

    Pričakujem ODSTOP vseh teh mešalcev fižola in megle, Tudi usedline kofeta vam ne grejo od rok... Primite se že poštenega dela ali pa nehajte KRASTI naivne in ljudi v stiski !!!- Še sami zase ne znate napovedati, da se bo ...prikaži več proti večeru stemnilo, proti jutru se pa kaže luč... Ne vem kako naj napišem, da ne bo žaljivo, ampak... golazen, goljufiva, kradljiva. Spokajte se iz medijev in nehajte že služiti na tuji nesreči, ko bi ljudje dali vse in še več kot imajo. Pa čimprej zakonsko prepovedati šlogarske oddaje tipa kozmika in vse larifari horoskope. Ja, jebemtiš... kupiš v ponedeljek časopis in "tedenski horoskop" v 10 različnih medijih ti napoveduje od napredovanja v službi do odpovedi, od sreče v ljubezni do ločitve, od večnega življenja do smrtne nevarnosti.... Bullshit.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.