Slovenija
11 ogledov

Čufer vzel podatke iz leta 2005

Komentarjev 2
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • erikkk 12:50 27.julij 2013.

    Ma kaj so naredili sedaj s to podražitvijo lota ...za manjše dobitke kot je štirka dobiš skoraj pol manjNaredili so veliko podražitev pa obrnili tako da imaš manjšo možnost za dobitek če pa je že štirka pa ...prikaži več manj dobiš ... 4+1 je zame kot petica te pa se skoraj ne dobi......Ta LOTO se mi zdi en velik nateg...

  • zztop 09:54 27.julij 2013.

    Sem eden od kretenov, ki tud tu in tam vplačam ta kurčev loto! Mislim, da nas redno nategujejo na polno vsako leto vlečejo v poletnih mesecih in pred novim letom z glavnim dobitkom. Žrebanje ni v živo!! S klikom na ...prikaži več računalniku lahko pogledajo , katera številka ni izžrebana in priredijo vse skupi itd. Bral sem, da so v Rusiji zahtevali , da se loto žreba v živo. Mojstri so še potkrepili poštenost in so dal za izžrebanje številk slepega človeka. Jebi ga, in rešitev: Tipu so pravilne, oz. prazne številke - kroglice segrel, tako da mu ni bilo težko izbrati nedobljeno kombinacijo. Pr nas ni niti sreče, če se te ne usmiljo neki politiki. Sej sigurn tud politka vmes.Bi jih moral mesec dni ignorirat , pa bi vidl kva do se domislil tile lopovi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.