Slovenija
17526 ogledov

"Da nisem dobil nič, sem izvedel, preden je bil objavljen rezultat"

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 11:00 30.avgust 2018.

    tv predvaja z zamudo ,to je pa internet ,nič novega

  • kenny 11:29 30.avgust 2018.

    Pač kdor igra loto naj bo pripravljen na neumnosti, drugače pa to ni nobena goljufija, rezultate je moč videt na ekranu, in taki kot so tam so, drugačni ne morejo bit..objava le teh je pa še vedno nekaj kar delajo ...prikaži več ljudje in ljudje delajo napake in tudi če zadeva ni povezana rezultati ne morejo biti objavljeni povsod istočasno, to je osnovna logika...edino vprašanje tukaj je zgolj kaj se dogaja tam v ozadju, če je res vse skupaj snemano original v živo, ali pa le ena verzija, ki so jo posneli.

  • To Maš 13:25 30.avgust 2018.

    Žreb je še pred osmo uro. Objava rezultatov pa je nestanovitna kot vreme aprila. To da mislite da je žreb v živo je dejansko samo to. Mislite, da je v živo. Pa ni. Ko mi gledamo žogice so te že davno izvlečene.

  • nostradamus 13:58 30.avgust 2018.

    morda bi vec o tem povedal voznik ki jih je pred leti vozil na zrebanja haha

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 11:15 30.avgust 2018.

    Slovenski loto nima prihodnosti!! To je zgolj nateg,da gospoda na loteriji dobro živi!! Na zadnje sem vplačal naš loto takrat,ko so nas prevarali saj so bili rezultati prvo objavljeni drugačni naslednje jutro pa zopet drugačni mislim,da je bil to super ...prikaži večr loto!! Edino kaj še igram je jackpot saj se to ne žreba v Sloveniji,ki je najbolj goljufiva država v Evropi!!

  • Amber_Bedford 15:21 30.avgust 2018.

    Google je plačal vsako uro dela na spletu od 150 do 250 evrov. Prejel sem prvi mesec 23795 € in 34957 € zadnjem mesecu plačo od Googla in sem redni študent in delam od 3 do 4 ure na dan ...prikaži več v mojem času rezervnih delov z lahkoto od doma. Vsakdo se lahko zdaj pridružijo tej službi in začnete zaslužiti na spletu, kot sem jaz, samo sledite navodilom na tem spletnemm mestuu ..... ....... ➤➤➤ ➤➤➤➤➤ www.Internet43.Com

  • mihatirs 13:44 30.avgust 2018.

    s 100% vam lahko zatrdim, da se žreba večkrat in da je že vnaprej določeno ali bo dobitek izžreban ali ne...sem bil kamerman žrebanja večkrat!

  • Rafaeluss 15:12 30.avgust 2018.

    Ali prosto po Prešernu, loterija Slovenija en sam velik NATEG. To se ne bo nikoli izvedelo saj smo KOMUNISTIČNA DRŽAVA, kjer veljajo zakoni MAFIJE.

    • žurnalWTF 18:36 30.avgust 2018.

      ja, točno tako, KOMUNAJZARJI in MAFIJA sokrivi, da si ti LUZER. spravi se kaj bolj pametnega delat kot jamrat po internetu, tako kot to uspeva drugim, pa bo.

  • wingspan15 11:40 30.avgust 2018.

    Vse skupaj je goljufija, pa naj gre za Jackpot ali za loterijo. Več mesecev nihče ne zadene glavnega dobitka. Pri Euro jack potu pa gre vedno glavni dobitek ali v Nemčijo ali v katero drugo severno državo. Mlade članice evropske ...prikaži več unije zadenejo bolj malokrat.

    • asmas1965 12:08 30.avgust 2018.

      slovencev je 2 miljona nemcev pa...Večkrat vpalačm jackpot v nemčiji(vsaj trikrat mesečno sem v regensburgu) pa tudi jaz še nisem zadel.Sreča pač.Je pa eno zagotovo res.Pred mano je v deggendorfu nekdo plačal za 30 eur jaz pa le za 6 ...prikaži več eur.več plačaš več možnosti imaš.NSlovenski loto pa ne igram KER GOLJUFAJO.DOKAZANO.Če bi bili pošteni bi šli v vrtec po otroke in bi otroci zavezanih oči žrebali.tobi bilo edino pošteno

    • Avatar Leon
      Leon 13:14 30.avgust 2018.

      Res je ,da v Sloveniji plačuje samo 10% LOTO ali JACKPOT ,torej temu so primerna pričakovanja . Kot drugo pa je res vse skupaj ena sama lumparija ,enako kot če bi vsako nedeljo nesel denar v cerkev . Lahko pa ...prikaži več meni nakazuješ in bom molil zate .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.