Slovenija
3077 ogledov

Da se je vmešavala? "To so laži, zgrožena sem!"

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 12:15 06.september 2019.

    Moj bog,kako nabija.Takrat za Evropsko komisarko se je tudi ven vlekla,čeprav je stvar bila jasna kot beli dan,da se je sama predlagala.Da o njeni diplomi ne govorim.

    • Avatar Mark035
      Mark035 14:52 06.september 2019.

      Sem prepričan, da bi bila Bratuškova boljša komisarka kot tista hodilka po žerjavici, Violeta Bulc. Problem v Sloveniji je, da si sami mečemo polena pod noge in nas bo foušija uničila.

    • Kmodri 15:33 06.september 2019.

      Obe sta nekompetentni.

    • mirror 15:57 06.september 2019.

      Mi znamo, mi zmoremo je zatrjevala. V Stožicah pa je prepevala proti fašizmu. Samo njena lastna nečimrnost in precenjena ambicioznost je premalo za uspešno ministrovanje. Tu ni nobene fovšije.

  • boogin1 12:46 06.september 2019.

    Jaz pa sem zgrožen, ker Schneider-ica nisi bila izvoljena od ljudstva, pa si za nagrado ministrica, ki se igraš z milijardami evrov na račun državljanov, ki se niso izvolili.

  • fiston 15:43 06.september 2019.

    No saj na komisijo za nadzor javnih financ je tudi ni bilo, čeprav se vedno kaže, celo s čelado na gradbiščih, ko se je obravnavalo drugi tir, drugo cev in tretjo razvojno os. Če ne bi imela masla na glavi, ...prikaži več se ne bi skrila. Tako da to niti ni edini problem. Dokler bo ona tam, ne bo preplačil, ne bo korupcije. No koliko smo sanacijo bank preplačali, ko je bila ona tam.

  • dusan11 12:23 06.september 2019.

    Levaška pokvarjena posla

  • Avatar Leon
    Leon 15:48 06.september 2019.

    Slovenija je zgrožena Alenka Bratušek ! KPK je rešitev za Alenko !

  • puelasedulaest 13:44 06.september 2019.

    A zdaj nas bo še za norca imela in se sprenevedala???? Šarec ne smeš je odpustiti, ker bo potem padla vlada, ha ha ha ha ha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • non41686 12:34 06.september 2019.

    Denar morate dobiti v spletu iz dnevne sobe,tako da nekaj ur na dan opravite preprosto delovno mesto s svojo delovno postajo,vsak uro dobite 238 dolarjev in vsak teden prejmete honorar,medtem ko izbirate delovno rutino. V tistem trenutku poskusite to...>>>> www.WebJob33.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.