Slovenija
99651 ogledov

Da so vas v tej Lidlovi trgovini olupili, boste ugotovili šele, ko jo zapustite

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 07:39 23.oktober 2017.

    Ja, seveda. Najprej v Lidl, potem še v sosednjo trgovino, pa s kolegico na kavico...potem pa jamrat na "cajtnge" da ti delajo krivico. Vse piše na tabli ob vstopu. Seveda je treba znat brat... Kaj imaš za delat več kot ...prikaži večt eno uro v Lidlu mi nikakor ni jasno...??? Takale osebke bi moral Lidl tožiti za blatenje imena!

  • Kojak 07:18 23.oktober 2017.

    Eno uro res nimaš kaj delat v Lidlu.

  • Majazmaja 09:46 23.oktober 2017.

    Več kot 1 uro v trgovini z živili?! Resno?! Očitno ima gospa preveč časa.

  • alen04 08:31 23.oktober 2017.

    Ta je bila še kje drugje kakor samo v Lidlu, pa ja sej je prav, da plača.

  • Pepe007 09:17 23.oktober 2017.

    V kateri trgovini pa se lahko zadržiš več kot eno uro? Mogoče kdaj v M..., ker so na blagajni cepljeni proti hitrosti. POS brez podpore bestičnim karticam, pike sem, pike tja in gre ravno en kupec na pet minut skozi.

  • Vasilij Vasquez 12:41 23.oktober 2017.

    Za tak članek bi pa tožil žurnal. Prvič - za 3,00 EUR ni to lupljenje nikogar. Drugič - če imajo objavljen cenik in pogoje, nihče ne bo izvedel nič šele ko bo zapustil Lidl, ker so vsa dejstva že objavljena vnaprej.

  • partizanka 10:03 23.oktober 2017.

    Tukaj pa se popolnoma strinjam z Lidlom. In to edinkrat!

  • dimnikar 12:56 23.oktober 2017.

    Lidl postopal korektno, gospa pa najverjetneje ni bila samo v trgovini, ko je tam pustila avto. Dobra lekcija (zanjo) za prihodnost.

  • rogixl 10:55 23.oktober 2017.

    Vse povsod je potrebno spoštovati pravila. Slovencem to ne gre ravno od rok.

  • Milan Hižak 13:17 23.oktober 2017.

    Če je pred lidlovo trgovino rampa-zagotovo tudi so navodila za parkiranje-prav da je plačala,saj, to ni parkirni prostor -ampak namenjen samo kupcem.Če pa je šla spat v trgovino pa naj plača -ogrevanje-le kaj bi sicer tam delala eno uro-čist po babje.

  • wolf.ata 11:24 25.oktober 2017.

    pišite raje o George Soros-u,ki bo preko naših bank,ki jih upravlja leva vlada pri nas kupil Tuš in prodajal halal hrano in preko naših levih politikov nemoteno uvažal migrante,ki pa nimajo nič skupnega z bogimi begunci iz vojnih območij Sirije ...prikaži več itd.,vse kazensko preganjat,te njegove ??humanitarne??? nevladne organizacije in jih prepovedati,njega pa ovaditi na svetovni ravni za vsa dejanja povezanega z begunci-migranti-umori in posilstva le teh

  • kapibara 13:40 23.oktober 2017.

    Birga me zažidovski Lidl, kljub temu, kdaj tam kupujem. So pošteni. pri vstopu v trgovino, predno se ti odpro vrata, imajo celo obvestilo, česa niso (po pomoti dobavitelja?) dobili dostavljenega iz kataloške ponudbe-akcije !

  • ode 19:12 26.oktober 2017.

    Lidl bi moral babo tožiti zaradi klevetanja in povzročene moralne škode. Če avtor članka še tako obrača resnico v njeno korist, je vseeno povsem jasno, da je parkirala tam in odšla drugam po opravkih.

  • jozicamurn 10:24 25.oktober 2017.

    Zato, ker lidl tam nima BANKOMAT-a, morajo ljudje do sosednje banke NLB blizu in potem še opraviti nakup. Odvisno od situacije, če hočem naprimer kaj kupiti za prijatelja ali pa mi je nona dala kartico za dvih in rabi drobiž.

  • Timotejka 16:43 23.oktober 2017.

    Evo še en dokaz, da ne spoštujejo nikogar. Še križa niso pustili na grški katedrali. Jedem so retuširali sliko in odstranili pravoslavni grški križ. Tako, da od takrat jaz bojkotiram Lidl.

    • Avatar Leon
      Leon 09:54 24.oktober 2017.

      So pa pustili križ in težave v tvoji glavi ,ki te obremenjujejo in ne pustijo spati . Ha,ha,ha,

    • Ana Vidic 13:23 25.oktober 2017.

      Tudi sama, odkar so se začeli uklanjati islamu, ne kupujem več pri njih. To je bila samo še pika na -i, poleg raznih drugih nesramnosti.

    • Avatar Leon
      Leon 16:08 25.oktober 2017.

      Ana .....sedaj pa tabletko in ajat !

  • Avatar Zala
    Zala 09:52 23.oktober 2017.

    Se kar strinjam, da gospa v Lidlu ni imela kaj početi, več kot eno uro. Ceneno hrano bi lahko kupila tudi pri Tušu, Mercatorju ... ni potrebe, da je rinila ravno v Lidl.

    • mirror 00:12 24.oktober 2017.

      Poceni hrane v Mercatorju ni bilo nikoli. Za isti izdelek ima Mercator najvišjo ceno od vseh trgovcev.

  • pje 13:06 23.oktober 2017.

    Ne maram Lidla!!! Zaposleni ne znajo pozdravit, na blagajni bi ti nakup najraje čim prej nekam zmetal, ko kaj vprašaš nimajo želje preverit po kodi artikla njihov takojšen odgovor če tam ni pač ni pa ja! Sam se lidlu že ...prikaži več kar nekaj časa v velikem krogu izognem.

  • Plavi-mil 08:31 23.oktober 2017.

    Ta Lidl mi gre čedalje bolj na k...., če analizirate njihove cene , boste ugotovili, kako grdo vas lupijo.

    • mp5 08:48 23.oktober 2017.

      Jest analiziram njihove cene in cene konkurence in ugotavljam, da me še najmanj lupijo za tisto kar pri njih kupujem.

    • vidivse 09:35 23.oktober 2017.

      Olupijo vas v katerikoli trgovini samo toliko, kolikor ste pripravljeni sami zapravit!

    • munja 18:57 23.oktober 2017.

      Vsak se "stegne" toliko, kolikor mu dopusti denarnica. Lupljenje je pa prisotno povsod.

    • mirror 00:14 24.oktober 2017.

      Olupijo vas v Mercatorju, pa tudi Tuš je že dražji od ostalih trgovcev.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.