Slovenija
28 ogledov

Dacarji opravili kar 14 tisoč "obiskov"

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • privat 07:50 20.november 2013.

    ja to maš prav ...vladajo nam ljudje ,ki nas samo kradejo in ustrahujejo. Samo morajo se zavedati..da se mi vedno manj bojimo in kmalu bomo mi njih ustrahovali in sodili!

  • privat 07:53 20.november 2013.

    pa še to..pošiljajo nam pa butaste ljudi ,ki nimajo nobene izobrazbe ali nekega človeškega razuma...pač imajo familijske šole in oni mislijo da nam lahko citirajo neke njihove zakone in po teh zakonih da nam izrekajo kazni in to v imenu ...prikaži več naroda..kakega naroda?Recimo jaz sem plačal več kazni za pas ,kakor je nekdo plačal neko kazen ,ki je pokradel miljone in stem ogrožal obstoj cele države..kaj ni to ironično?? Sami fašisti

  • rompi 10:10 20.november 2013.

    če bi bilo davčnih utaj manj in reda več, bi bilo marsikaj drugače... na Hrvaškem se je po-večkratil promet v gostilnah in pri sladoledarjih, v Italiji se je prav tako povečal na primer v zlatarnah, ko so inšpektorji ves dan ...prikaži več stali zraven... v Makedoniji so postavili dacarji samo svoje avtomobile pred prodajalne, pa se je tisti dan promet "čudežno" povečal... tako da ne piz... v tri dni... vsak skuša kaj pogoljufati, je žal tako

  • Pepe007 07:46 20.november 2013.

    Pri milijonskih utajah se dobi popust, če se odločiš plačati, odlog plačila itd... Pa tudi dejavnost jim pustijo opravljati, ker se ve, da brez tega pa res ne bo nikoli nič izterjano.Malim pa je potrebno zapreti. Zaradi finančnega učinka? ...prikaži več Ne, temveč zaradi tega, da bi med ljudmi vladal STRAH!.

  • Ferluci 08:26 20.november 2013.

    In zakaj se ne privežeš?

  • mrki 08:30 20.november 2013.

    to ni nič novega , Jurman je imel ta napis že pred par leti , pa ni bilo nobenega prispevka na to temo !!

  • d 09:49 20.november 2013.

    Jebote Jurman ...

  • mph 10:00 20.november 2013.

    Če si njegov natakar verjetno res ... :-))

  • mph 10:02 20.november 2013.

    Kakšnih "malih" ljudeh? Med te, razen redkih izjem, gostinci prav gotovo ne spadajo. So dovolj goljufali od kar obstaja denar verjetno. Na Hrvaškem se je nekaterim nenadoma povečal obisk tudi za 8x do 13x, od kar imajo davčne blagajne.

  • Skippy 10:50 20.november 2013.

    Neumni ljudje. Zdaj so se spravli na tiste, kjer je kontrola pač najlažja. Nihče pa ne preverja podjetij, kjer se izgubijo milijoni, nihče ne preverja storitvenih podjetij, kjer lahko hipoma izpuhti denarja za vse gostince skupaj. Preverja se tiste, ki ...prikaži več že itak imajo majhno dodano vrednost ...

  • privat 07:33 20.november 2013.

    zanimljivo je to delo dacarjev...naredili so kontrole le pri malih ljudeh...ali so bili pri telekomu?? elektru ljubljane,krško???Ali so bili na občinah,policiji?? Ne tukaj oni ne hodijo!! A tukaj je kriminal

  • Trovlak 19:33 20.november 2013.

    Vse te izdajalce, ki fotografirajo za klinčev DURS in državo, bi bilo potrebno postaviti pred strelski vod, skupaj z instant inšpektorji, ki v svojem zasebnem življenju koristijo usluge fušarjev in hočejo vse storitve imeti brez računa. Vsaj prodaja municije bi ...prikaži več se v tistem tednu hipoma povečala. Kako prizadet moraš biti, da se postaviš na stran države in z njimi tolčeš po sonarodu? Tudi, če zajamejo več milijonov davkov, je razplet na jasen - ta denar bo spet nekdo pokradel in to bomo izvedeli šele čez nekaj let. Tega nekdo-ja ne bodo nikoli odkrili, ker ščitijo hrbet drug drugemu. Mafija.

  • privat 08:40 20.november 2013.

    ker jaz ne kradem...ne lažem..in hočem dokazati da zaradi tega mene ni treba kaznovati,naj raje miličniki delajo svoj posel in preganjajo prave kriminalce!! ne pa vleči dobre plače ,dobre pogoje in nas male ljudi preganjati pod "vsakdanje delo miličnikov"...državo so ...prikaži več nam pokradli ,bodočmnost ,zdravlje ,kulturo...vse...miličniki pa da opravljajo svoje delo??????in celo za to delo da so plačani??? HALOOOO..vsem se bi jaz danes vsedel na premoženje ,ker niso utegenli opravljati resničnega poslanstva ali dela...za katerega vsak mesec dobijo vse! no res je da tega oni sploh ne smejo delati...le prometne zadeve.

  • Ferluci 10:14 20.november 2013.

    Hja, potem pa plačuj. Miličniki in davkarji niso vsega krivi - tudi oni morajo opravljati svoje delo - pač pa nekdo je nad njimi, se zavedaš?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.