Slovenija /slovenija/jaz-porocam
101 ogledov

Dali so mu lekcijo iz parkiranja

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mumbly 23:08 07.marec 2014.

    Objavite pa res prav vse. Tole je poden. Jaz bi pisca s tisto vejo nalomil, da bi se iz veje zobotrebci naredili. No objavili pa ste. Poden.

  • Gannicus 14:46 10.marec 2014.

    Osebno pravim, da večina ne zna niti parkirat, kaj šele vozit. Da pa se mi dotakneš vozila na takšen način, kot se mi tudi dogaja zadnje čase pred mojo bajto, v stilu poružen avto, zlomljen brisalec, ukraden pokrov kolesa ipd. ...prikaži več verjemi, da ti polomim obe noge ! Da ne bo pomote, pakirat znam, kaj šele, da bi kdaj ježa povozil za razliko od nekaterih "dobrih voznikov".

  • mph 16:33 06.marec 2014.

    Ne vem kako so prišli do podatka, da je "en" voznik, bi prej po izkušnjah sklepal o "eni". :-) Lahko pa tudi, da so ostali tako šlampasto parkirali, da je takrat dal pač vmes, zdaj pa izgleda, kot da sam kvari povprečje.

  • Maxximus 17:42 06.marec 2014.

    Mentalni invalid, pika! Drugi ga pa še naprej zagovarjajte,lol.

  • Marko Slovenia 18:59 06.marec 2014.

    Če je to novica prve strani, pol to dost pove o ČASOPISU in BRALCIH. Res butale. Slikejte še pse, ki niso na povodcih

  • Marko Slovenia 19:00 06.marec 2014.

    +vsakega ki ne pobere kakca, haha

  • Marko Slovenia 19:18 06.marec 2014.

    kdaj bo kdo Bavčarju in podobnim kaj nalimal na avto???

  • titty 20:59 06.marec 2014.

    Pri nas rečejo: Če seksa tako kot parkira, ga še nikdar ni imel (imela) noter. Pri vas očitno ni nič drugače.

  • Lea Zorko 06:53 07.marec 2014.

    Kot da smo v vrtcu...

  • Sebastjan Kroflič 12:49 06.marec 2014.

    Nekateri res ne znajo parkirati, ampak tole je lahko tudi popolnoma neupravičena obtožba, ker ne vemo, kako so bili parkirani ostali avtomobili v času, ko je tale voznik parkiral. Lahko, da sta bila avtomobila na njegovi levi in desni parkirana ...prikaži več preko črte in je on samo posledično parkiral vmes, kakor je pač v tistem trenutku lahko. Nato sta ta dva odpeljala, on pa je ostal nič kriv parkiran takole čez črto. Tako da ne gre kar takole posploševat, če pa je seveda takole parkiral zaradi malomarnosti, potem je pa tole čisto pravilno...

  • Energetik 13:03 06.marec 2014.

    Zna, zna parkirat, samo dela se norca iz vseh vas in nas!Da ne bodo stanovalci presenečeni, če bo koga tožil zaradi vej na strehi!

  • Energetik 13:05 06.marec 2014.

    Bravo Kroflič, tudi to je lahko resnica, na vse je treba pomisliti!Zaradi takih idijotov, potem tebe prislijo v tako parkiranje in na konci ti izpadeš krivec.

  • Ferluci 13:12 06.marec 2014.

    Bravo!

  • Maxximus 13:17 06.marec 2014.

    Ste pa geniji eni res...Ker če sta dva narobe parkirana (čez črto), potem lahko tudi jaz al kk??? In onadva kao potem speljeta, potem pa ubogi voznik punteka nič ni kriv naenkrat??? Hahaha..., pa dajte se mal zamislit nad sabo ...prikaži več ljudje...Pač greš drugam parkirat...eh to pa ne...

  • zic 14:47 06.marec 2014.

    bolano noooo...kaj če je imel lastnik/ca že levo in desno narobe parkirane in je pač vpeljal/a v prostor....take barbarske fore so možne le v predelu kjer se prosto 24ur sprehajajo trenirke.

  • mzynfo 15:20 06.marec 2014.

    Kaj pa če je bil samo še ta prostor?

  • Gannicus 14:51 10.marec 2014.

    Sicer pa takšni članki le spodbujajo temu, kar sem pisal spodaj. Kar pomeni, da uplivajo nasprotno od želenega učinka ! Za tovrstne "prekrškarje" so pooblaščeni redarji in policija.

  • ac-dc 16:14 06.marec 2014.

    Brezposelni zehajoči osebki, ki imajo glih toliko znanja, da znajo sprintat en tak list. To jim je višek dogajanja. Potem pa spet na okno in gledat folk in parkirišča pred blokom. Sam živ adrenalin.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.