Magazin /magazin/vip
26596 ogledov

Damijan iz Kmetije: "Ta šov mi je prinesel eno veliko sramoto"

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 09:22 03.november 2017.

    Damijan mi je bil kar simpatičen, dokler ni izgubil funkcije. Takrat pa je privrela na plan vsa njegova podlost, spletkarstvo in zahrbtnost. Besedni zaklad, ki sta ga pričela uporabljati s hčerjo, nakazuje da sta po mojem mnenju v resnici velika primitivca.

  • Avatar aron222
    aron222 12:18 03.november 2017.

    DAMJANA POZNAM OSEBNO. JE ZELO HINAVSKI POKVARJEN SICER PA ŠKODA IZGUBLJATI BESED ZA NJEGA IN NJENO LENO POKVARJENO DEJO. VSI KI GA POZNAMO SMO NAPREJ VEDELI KAKO BO REAGIRAL KO MU KLOBUK PADE. JE PAČ TIP ČLOVEKA DALEČ ZA LUNO ...prikaži večO ! Namerno sem pisal z velikimi črkami.

    • mižimaži 12:31 03.november 2017.

      če ga pa že tko dobr poznaš...pa še kkšno pikantno napiš o njemu....pa še o prašičje-oki šmrklji...

  • Tecy 11:24 03.november 2017.

    Verjetno je to naša naloga, da jih naučimo ;-)

  • EhJa 11:22 03.november 2017.

    Bejž no, Damjan. Ni ti šov prinesel sramote, sam si si jo.

  • mižimaži 12:15 03.november 2017.

    Jst bi ha že nauču molitvic....tud švicarski kirurgi ga ne poflikajo več... Hinja prekmurska pokvarjena... Še njegove svinje doma so bolj poštene od njega...

  • Lavdan 19:06 03.november 2017.

    POP tv pobira gnoj po Sloveniji in ga stlači v neke resničnostne showe in potem se ni čemu čuditi. Kdor to gleda nima vseh ovc v staji.

  • kurt 08:48 03.november 2017.

    Ej, novinari, niti toliko se ne potrudite, da bi priimek tekmovalca prvilno sklanjali, sram vas bodi!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.