Šport /sport/nogomet
211 ogledov

Dan, ko se Zasavcem "utrga"

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Anonymous999 20:44 11.november 2012.

    Grmo Zaguurrje ! Bomo vidli koliko jih bo v Zagorju... 20 max :DMI TEBI POJEMO, KO ZMAGUJEMO, ALI IZGUBLJAMO, MI TEBI POJEMO!!

  • o3643187 12:21 11.november 2012.

    Zagorje itq najboljš. Navijači itq najboljši -> zagurjani ;)MI TEBI POJEMO, KO ZMAGUJEMO, ALI IZGUBLJAMO, MI TEBI POJEMO!!

  • Diego Peric 17:48 11.november 2012.

    vejžde ste najbulš... ste pokazal na derbiji use kar premorete.. ZELO MALO!!!!! Ko ste pa zgubljal ste pa zelo malo peli.... al vas pa nismo slišal k vas je blo tko mal????

  • bmk 03:55 12.november 2012.

    Vzdušje na tej tekmi je bilo na takšnem nivoju da ga razen na tekmah Olimpije in Maribora redko ali pa sploh nikoli na slovenskih nogometnih stadionih ne vidimo...in to brez enega izgreda...okrog 200 pristašev domače ter dobrih 50 članov gostujoče ...prikaži več navijaške skupine je neumorno navijalo skozi celotno tekmo...na tekmi kjer se je zbralo slabih 2000 ljudi! Dokaz da si oba nogometna kluba, občini, navijači ter ljudje iz Zasavja zaslužijo 2 najmanj drugoligaša! Svaka čast vsem!ZAŠTO ŠUTITEEEEE, ZAŠTO ŠUTITEEEEEEEE, ZAŠTO ŠUTITEEEEEEEEEEEEE!! :)))))

  • Albert Kolar 14:50 12.november 2012.

    zagojani vi ste bol malo peli ker se vas ni slisalo 10 metrov stran,lahko vi pojete v dvorani ko se vse slisi na povratni nas bo pa še vec,200max

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.