Avto
179 ogledov

Dan za nove prometne znake

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wester62 16:56 05.julij 2016.

    zakaj bi to koga presenetilo,saj 70% voznikov znake sploh ne gleda in jih ne opazi,ostali pa se pozanimajo kaj pomeni ta znak.

  • Skippy 13:02 05.julij 2016.

    V Avstriji v primeru delovišča na odstavnem pasu lahko vozimo 130 km/h ... ampak mi smo itak vedno tretjerazredni.

  • vzev 13:22 05.julij 2016.

    Bodi zadovoljen, da so končno omejitev dvignili na 100km/h. Kaj več pa od njih ni za pričakovati. Čeprav bi bilo bolj pametno, kot spreminjati vse te znake, preurediti omejitve, ker so prenizke.

  • KOJAK 14:14 05.julij 2016.

    Skippy, ampak potem se v Avstriji vsi držijo te omejitve... pri nas pa omejitev 60 pa vsi dirkajo 130...

  • Avatar Maro Slana
    Maro Slana 06:26 06.julij 2016.

    To pa ne bo drzalo...ponavadi je glih kontra..omejitev je 80km/h in pol vidiš,kako se najdejo vzorni vozniki,ki se vozijo 50km/h ali pa še manj....to je resnica in nehajte nakladat....

  • blueone 19:29 05.julij 2016.

    Tole pa ne vem, če bo držalo vodo

  • zdrej 01:06 06.julij 2016.

    Moje izkušnje, na delovišču v avstriji sem v največjem soncu po lure cijazil zaradi delovišča, na katerem je bil samo nedokončan asfalt. Nobenega stroja ali lopate, kolona pa totalna (2012 Salzburg). Tak da ne samo lepih stvari nosti naprej. Pokažte ...prikaži več celotno sliko tujine (če ste jo sploh sposobni). Recimo v Stockholm-u sem šel spat, pa je bila ulica (200m) ponoči preplastena in zjutraj ob 7h prevozna. Gradbena dela na zgradbah so potekala nad tekočim prometom. Tak da ,da se marsikaj. Ne vem pa zakaj jamrate, če morate upočasniti vožnjo na 100km/h? Samo da se ne stoji. Aja stoji pa se dostikrat zaradi takih, ki se jim preveč mudi, pa razsipajo svoje vozilo in vozilo nekoga, ki ni kriv, ter omejijo hitrost vsem ostalim prisotnim. Samo zato ker se jim tako mudi, da jim ni treba držat varnostne razdalje, potem pa, ko se zakantajo niso nič krivi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.