Avto
28999 ogledov

Prepoved snežnih verig?

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • popokatopetl 10:28 15.november 2019.

    >"Prav tako Dars zaradi škode, ki jo povzročajo na cestišču, predlaga prepoved uporabe snežnih verig na avtocesti" ------------------------------------------- Zaradi škode na cestišču bi morali najprej prepovedat vožnjo težkim kamionom ;)

  • sam50 11:06 15.november 2019.

    Dars ,namesto,da bi denar vlagal v infrastrukturo in mehanizacijo za brezhibnost predragih avtocest,raje svetuje zakonodajalcem,kako naj kaznujejo in postavlja znake za omejitev hitrosti zaradi nevzdrževanih in slabo narejenih cest zaradi pospravljanja denarja pod mizo in s tem vgrajevanjem materialov,ki niso ...prikaži več dobri niti za konjske vprege.....

  • tudbognasvečnereši 10:31 15.november 2019.

    Bravo SLOVENSKI "mojstri". Sedaj bodo zaradi večje prodaje gum, katerih ne potrebuješ če nisi nad 2000m, kjer je sneg, ukinili verige pri letnih gumah.Naj mi sedaj povedo kako boste z zimskimi gumami prišli ob sneženju iz SLO v Munchen, ali ...prikaži več na Vršič, ali kamor koli v Evropi vse do Ukrajine , ker so v snegu v klanec OBVEZNE VERIGE ne glede na gume.

    • Snežinko 11:08 15.november 2019.

      Spet bedast komentar ... treba je prebrat vse, ne samo vsako drugo besedo... govora je o prepovedi verig NA AVTOCESTAH!!! Tam pa uporaba verig dobesedno res ven vleče tiste, ki imajo slabe (ali letne) gume. Sploh pa - kje živiš? ...prikaži več V Sloveniji namreč pade sneg krepko pod 2000 metri!

    • tudbognasvečnereši 10:51 17.november 2019.

      Ojoj snežinko, naj ti povem kar najbrž ne veš ali nočeš vedet. V večini Evrope so verige OBVEZNE v sneženju -na klancih-zaradi varnosti v prometu, pri nas pa bi jih radi prepovedali-zaradi gumarskih lobijev.

  • Avatar VseOK
    VseOK 12:42 15.november 2019.

    V ponedeljek je za moj kraj napovedano od 8 do 15 °C pa ne živim na primorskem. Na kratko želim povedati, da vsi mediji delajo veliko dramo iz te zime. ko pride pomlad bodo pa pisali, da take tople zime ...prikaži veče ne pomnijo že 100 let. V glavnem želim vam srečno vožnjo pa po pameti in vse bo ok.

  • Laznivi 23:18 15.november 2019.

    Se ena vecmilionska studija upliva verig na asfalt ???? Spravite se gradit mankajoce odseke on mankajoce 3 pasove.... Mimo grede uprasanje darsu koliko milimetrov novih avtocest ste zgradili letos ? In mimo grede koliko €€€ dobickov si boste porazdelili konec leta ???

  • Zoran Vules 16:47 17.november 2019.

    Ni mi jasno.Tudi če bo 15 novembra 20 stopinj je obvezna zimska oprema.A oprijem je slabši.Za zimske je potrebno 6 st. ali manj.Ni logike kot ni logike pri omejitvah hitrosti.

  • Avatar ceja
    ceja 14:29 15.november 2019.

    Iščem moškega za odprto razmerje! Lahko me kontaktirate prek tega portala - www.GetMeets.com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.