Slovenija
64899 ogledov

Danes odločitev o odprtju šol, lahko bi ostale zaprte le v treh regijah

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 08:48 20.januar 2021.

    Janez Jansa je Twitnil ;Res žalostno, da so otroci @JernejPikalo že več kot 80 dni brez podpore in v stiski. Kaj počne center za socialno delo? Bo potreben odvzem? Moja dva osnovnošolca pridno vsak dan delata šolo na daljavo, z ...prikaži več vso podporo. UPS ! Torej starši ,ki imate težave z učenjem otrok od doma pazite ,da vam ne odpeljejo otrok inšpektorji CSD s policijo.

    • jakec1575 10:43 20.januar 2021.

      samo de*il, ki je neprilagojen lahko piše takšne tvite. Nikakor pa ne na položaju PV. Tako kretenskega PV še nismo imeli. In ga najbrz dolgo ne bomo imeli vec. Twittler, ki vsak dan 2 uri državnega časa preživi na twiterju.

  • bf11fb292921c717908bdee3670a3f022a1b836d 09:26 20.januar 2021.

    Korona0, kaj so kurbe u sosednji občini pa ne moreš do njih?

  • Luksi 11:25 20.januar 2021.

    Twito res pretirava s svojimi izjavami, ampak da se gre ob cca. 1500 dnevnih okužbah ter med 30 in 30 mrtvih dnevno v odpiranje šol za vsako ceno mi pa ne gre v glavo. Jaz imam 2 otroka, ki jima ...prikaži več popolnoma nič ne manjka in nimata nobenih travm, ker sta doma. Tudi če bodo res tako zmešani, da bodo odprli šole ju bom obdržal doma...

  • Avatar Leon
    Leon 13:44 21.januar 2021.

    Prebral sem izjavo mamice ,ki otroku ne more kupiti čevljev ! " V trgovinah lahko kupiš pustne maske za otroke ,čevljev pa ne " ! Res je ! Kje kupuje Ivan Janez Janša oblačila za svoje otroke ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.