Slovenija
10127 ogledov

"Danes sem zadnjič peljal Rona na sprehod ... "

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • leonardo 08:12 10.december 2019.

    Človeka, ki je podpisal, da se psa vrne je treba za nekaj časa prikleniti na kratko verigo in daleč od sklede hrane in vode.

  • Avatar ovca
    ovca 09:43 10.december 2019.

    leonardo, premila kazen. Temu geniju, ki je podpisal vrnitev psa v takšno okolje, kjer so latniku odvzeli ovco in evtanizirali prašiče, bi z mirno vestjo dala knjižico, pa naj gre genij delat s smetmi, kakršen je sam. Očitno je, da ...prikaži več ni splošno razgledan, nima empatije do živali ter je totalno nestrokoven.

  • alen009 10:06 10.december 2019.

    Hudo je vse to, dejstvo, da kljub obilici dokazov, spoznanj, da določeni ljudje niso za živali, urad, ki naj bi zastopal njihove pravice, le te potepta in se dejansko požvižga kaj bo z nijmi. Take "junake" je potrebno razrešiti dolžnosti, ...prikaži več vrniti kužeka ljudem, ki ga imajo res radi in on njih.

    • cogocogo 11:14 10.december 2019.

      res kako taki neljudje dobijo take službe ,,bi pa rad videl tega STROKOVNJAKA kako izgleda ,,redko se zmotim v takih osebkih ,,upam da ta stvor prebere te komentarje ,,meni taki neljudje res dvignejo pritisk in zaradi takih stvorov vsak dan ...prikaži večn manj hodim med takoimenovane ljudi ,,in vsak dan imam več živalsskih prijateljev ,,ti pa me res nikoli ne razočarajo,,če si prijazen in dober z njimi dobiš prijatelje za vedno ,,tega za zakoimenovane osebke --LJUDI-- ne morem trditi ,

  • maresem 19:07 10.december 2019.

    Preklet gnoj od inšpektorja.

    • maresem 19:09 10.december 2019.

      A ta imbecil od kvazi inšpektorčka nima imena?

  • bojan36 16:05 10.december 2019.

    lastnika in inšpektorja na kitno pa brez vode

  • lidya 22:46 10.december 2019.

    Da zivali imajo pravice v nasi drzavi se dolgo ne bo tega zakona. Najbolj zvesta in inteligentna bitja..od cloveskih parazitov, so le ubogi psi...imam dva psa, macka in papagaja, vsi so znami v toplem domu brez verig in z rednimi ...prikaži več obroki.Inspektorje pa na verigo...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.