Svet
110204 ogledov

Dankinega trupla ne najdejo, srhljive besede enega od osumljenih

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 12:35 05.april 2024.

    Večina jih zagovarja mučenje. A kdo v svoji butasti glavi pomisli, kdo bo mučenje izvajal? Kdor ga je sposoben izvajati po službeni dolžnosti, ga bo slej ko prej pod določenimi pogoji izvajal tudi drugače. Take stvari vplivajo na vse, ki ...prikaži več sodelujejo. Treba je pomisliti, kaj se da spremeniti na bolje, da bo v bodoče kaka taka situacija manj. Delodajalec je imel denar, da zaščiti svojo lastnino z GPS sledilnikom. Mogoče bi bilo bolj potrebno, da vgradi alkoholno ključavnico.

    • mph2 13:27 05.april 2024.

      Ne skrbi za to, za takšne pošasti se javim brez rezerve tudi sam, pa čeprav po dežuje se bom izognil polžem po asfaltu. Ne bom točil solze, če kakšnega slučajno pohodim, se pa bom izognil, če lahko. Tek pošasti zaslužijo ...prikaži več to in še več. Lahko pa se takega zapre v neko luknjo in pusti tam, da crkne. Se tudi takoj javim, da zaklenem in vržem ključ na deponijo.

  • Avatar NickMason
    NickMason 13:42 05.april 2024.

    Ta dva jih nič več ne reši ,niti zapor ne ,mislim da nimajo šans,v Srbiji ziher ne ,zakaj tako pa prepuščam domišlijo vam.

  • albert 11:47 05.april 2024.

    Za take gnoje je smrtna kazen preblaga. Monstruma stara 50 let zgledata pa 70 prežrta zaradi alkohola.

    • mph2 14:24 05.april 2024.

      Me zanima katero budalo lahko daje minuse.

  • Idioti 12:19 05.april 2024.

    Vbrizgajte jim injekcijo za lokalno omrtvičenje , lokalno anastezijo in jih potem vprašajte . Jebeš poligraf . Ne morte kar tako ? Ja pol jim pa naredite rano za 3 šive in med šivanjem sprašujte vse kar vas zanima ! ...prikaži več! Veliko boljše kot samo DA in NE na poligrafu !

  • ivo5 11:20 05.april 2024.

    Ko prideta v arest, se bodo blokade vrstile, upam da do hitrega konca.

    • Ender3 11:45 05.april 2024.

      Eni so mladoletni pa že imajo miselno blokado s katero drugi upravljajo.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 12:13 05.april 2024.

      ivo5 hiter konec je premila oblika smrti za take pošasti.

  • nostradamus 13:55 05.april 2024.

    oba monstruma bosta preklela dan ko sta se rodila kajti to kar jima sledi tako ali drugace je premila kazen za zlocin ki sta ga storila

    • puelasedulaest 14:39 05.april 2024.

      Morilec ima blokado?? Začnite ju daviti in kmalu bo blokada popustila!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 12:14 05.april 2024.

    Za določena kazniva dejanja bi morala obstajati smrtna kazen z mučenjem.

  • tomi67 17:01 05.april 2024.

    Mislim, da bi ruski specialci hitro odpravili vse morebitne blokade. Sem pa malo razočaran nad srbskimi, da jim ne uspe. Ko je že marsikaj jasno in je treba samo še najti truplo, ne vem, v čemu je problem. Obstajajo načini, ...prikaži več da se storilec spomni, kam je odvrgel truplo. Vsekakor so načini.

  • Pierre 13:40 05.april 2024.

    Jaz bi blokiral komentiranje!!!

  • Avatar Uroš Fric
    uros8 15:55 05.april 2024.

    Kaj pa, če se eventuelno izkaže, da je deklica še živa in da sta si zgodbo izmislila? Glede na to, da verjetno vsaj nekateri poznate kakšnega čudaka, dopuščam tudi to možnost.

    • Idioti 20:39 05.april 2024.

      Če sta ločeno oba rekla ,da sta jo ubila in pokazala mesto pokopa .

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 21:07 05.april 2024.

      Dokler je ne najdejo, žive ali mrtve, sta pravno nedolžna.

    • LukaMB 22:50 05.april 2024.

      Policija ima posredne dokaze glede na čas in uro GPS in posnetek kamere plus priznanje in poligraf, imajo skoraj vse, samo še truplo morajo najti, da preverijo, če je res bila zadavljena ali pa celo posiljena itn., grozno res, kaj ...prikaži več bedakom pade na pamet, brez čustev bi jim poslal metek direktno na sredino.

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 07:10 06.april 2024.

      Poligrafsko testiranje se ne šteje kot dokaz, ker ni zanesljivo, oz. ga lahko preslepiš. Je pa res, da večina ljudi tega ne ve, oziroma ne zna.

    • LukaMB 12:08 07.april 2024.

      DNK so našli v avtu od Danke, ne rabijo niti trupla, da jih obsodijo.

    • LukaMB 12:09 07.april 2024.

      Dankin dnk*

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 13:58 07.april 2024.

      LukaMB Lahko, da nimam prav, ampak DNK v avtu dokazuje le to, da je bila v avtu, ne pa tega, da je mrtva. Lahko sta jo živo izročila komu za velik denar, da se pa preneha z iskanjem, pa rečeta, ...prikaži več da sta jo umorila. Dokler pa ni trupla, pa ni dokaza, da je res mrtva.

    • LukaMB 15:26 11.april 2024.

      Druga teorija je, da so jo zažgali. Kaj je res in kaj ne pa bogve, srčno upam, da je živa, vendar vse kaže na to, da so bili idioti z eksponentnim pretiravanjem kar je sledilo grozljivemu zločinu. Vse to zaradi ...prikaži več tega, ker sta želela obvarovati svojo rit namesto pomagati pri nesreči.

  • Idioti 20:37 05.april 2024.

    Jaz grem staviti , stara sta ravno dovolj , da sta bila v paravojsških vrstah ali pa v napadu na Kosovo in da je glede na njihovo doživeto v vojni , zadušitev deklice bila mala malca , nič posebnega . ...prikaži več Se pravi , da sta v vojni delala grozovite reči .Debelousto prase se pa čudi , kakšne zveri da sta !!! Oba imata verjetno PTS , zato sta pa stalno pijana , ker ju preganjajo slike iz vojne . Tako zmešano in krvoločno je pa 5% Srbov , samo sedaj se predsednik dela da temu ni tako !

    • LukaMB 22:47 05.april 2024.

      Ne posplošuj, budale so vsepovsod, v Ljubljani npr. je eden z alfo ubil 2 šolarki in se potem vrnil po tablico, da bi jo skril. Sledil mu je eden od opazovalcev in policija ga je hitro prijela. Tudi tukaj se ...prikaži več to dogaja, a to pomeni da je 5% šizofrenikov v Sloveniji? Ne nabijaj. Žalostno, ampak takšne pošasti so povsod, kot vidiš so stopnjevali iz strahu, ko dejansko najverjetneje ne bi bilo nič, saj bi starši morali paziti na otroka in sodba bi bila samo za alkohol kakšnih 8 mesecev, kreteni so.

    • Idioti 09:08 06.april 2024.

      Luka MB @ Jaz sem bil v vojni po nalogi na njihovi strani . Ne me učit s traparijami razlikovanja vojnih hudodelcev , sadistov od pijanih šoferjev . Ti očitno nimaš glih pošlihtano vse po nadstropjih v glavi . 5 ...prikaži več % Srbov bi morala država Srbija obtožiti vojnih hudodelstev , pa jih ni ! V Srbiji se sprehaja 5% takšnih , ki jih imajo oni še za narodne junake in to sta po moje tele dva obolela še od PTS a.

    • Idioti 09:21 06.april 2024.

      Za boljšo predstavitev . Pridem na dopust v SLO 1992 in me na Dunajski ustavi policist zaradi vožnje kolesa v napačno smer. Hoče kazen v višini 20 DM. Gleda on v evidenco in mu ni jasno , kako nimam naslova ...prikaži večova v evidenci in sprašuje kje stanujem. Kaj, naj mu razložim moj poklic, da me bo bedak še na PP odpeljal. Hočem ti samo predstaviti smešno grotestno situacijo , meni ki sem gledal kako se zažigajo hiše in ubijajo ljudje pred 2 dnevoma,ta bedak hoče za nepravilno vožnjo 20 DM.

    • Idioti 09:24 06.april 2024.

      ŽURNAL , JEBEM VAM 500 ZNAKOV ! Zmeraj moram krajšati napisano , da potem tudi napisano izgubi smisel .

    • LukaMB 12:07 07.april 2024.

      Lahko bi povišali minimum znakov, da ostali pro-nato-teroristi lahko smiselno sestavijoen stavek. Idioti v vsaki vojni so dve plati, veliko je revanšizmov oziroma maščevanj, ker je nekdo prvi storil zločin in potem imamo zločin na kvadrat. Takrat smo politično poslušali ...prikaži več samo muslimansko-ameriško CNN BBC stran, druga stran za zahod ni bila nič vredna. Hvala Bogu politika se spreminja in resnica prihaja na dan.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.