Zdravje
25072 ogledov

Darilni bon vsakemu, ki vsaj enega prepriča k cepljenju

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • krucefiks 19:29 02.oktober 2021.

    pa da ga imam na vesti,nikdar in nikoli

    • Avatar R_D
      R_D 22:07 02.oktober 2021.

      Haha. A pol nisi cepila frocov proti otroškim boleznim? Bi blo kul, da bi tvoj froc dobil otroško paralizo in npr. končal s posušeno roko za vse življenje.

    • krucefiks 08:16 03.oktober 2021.

      Prvo cepivo je leta 1796 iz virusa kravjih osepnic (vakcinija) pripravil Edward Jenner. Na slovenskem ozemlju je proti črnim kozam že leta 1801 pričel cepiti kirurg Vincenc Kern. Bolezen se je zadnjič pojavila leta 1977 v Somaliji, leta 1980 pa ...prikaži več je Svetovna zdravstvena organizacija (SZO) sprejela deklaracijo o izkoreninjenju črnih koz. Cepljenje proti črnim kozam v Sloveniji od leta 1978 ni več predpisano.

    • krucefiks 08:17 03.oktober 2021.

      morda vam kapne da so cepiva že preizkušena itd za razliko od današnjih TESTNIH cepiv

  • Avatar jate
    jate 19:10 02.oktober 2021.

    2 bonusa za vsakega, ki vsaj 2 odvrne od cepljenja.

    • Avatar R_D
      R_D 22:09 02.oktober 2021.

      Še ena proticepilka.. Upam, da sta tvoja dva vepljena vsaj proti otroškim boleznim. 2 imaš ne? Jaka in Teja?

    • Avatar jate
      jate 04:42 03.oktober 2021.

      RD, a ti sploh imaš otroke....kaj res ne vidiš razlike....vsi mi smo cepljeni proti otroškim bolezni,razlika je v tem ,da so tista cepiva bolj varna in niso na hitro narejena in kar je najbolj pomembno, si se cepil 1x,medtem ko ...prikaži več za kovid zvarek naj bi se po njihovo cepil kar vsakih 6 mesecev in kar mi ne gre v račun celo prosijo in delijo nagrado če se greš cepit,tu se prav vidi da se gre za dobičkonosen posel ki terja mlada življenja itd.

  • lovro4 18:52 02.oktober 2021.

    Že samo to, da ti plačajo, če si pustiš vbrizgati neko sranje, vsakemu kolikor toliko razmišljujočemu pove dovolj.

    • Avatar R_D
      R_D 22:08 02.oktober 2021.

      A ti si razmišljujoč? 😃

  • lucrecia_vesna 03:32 03.oktober 2021.

    Nebom prepričevala nekoga v nekaj v kar niti jaz ne NASEDEM IN SE NE BOM CEPILA SAMO ZATO, KER TO HOCE ENA VLADA ZA DRUGE PA VSAK JE ZASE ODGOVOREN IN SE ZASE ODLOCA SLOBODNI LJUDJE IN DRZAVLJANI NIMAMO ZAKAJ ...prikaži več KOGA PREPRICEVAT V NIC.

  • dd 12:17 04.oktober 2021.

    Le koliko denarja so dali zravnikom in medijem, da tako zelo propagirajo cepljenje?

  • bobubob 17:20 03.oktober 2021.

    Judežev denar.

  • rd2dmk2 09:38 03.oktober 2021.

    ja kaj je pa to kakega? saj je pri nas tud firma obljubila denar za cepljenje in to .. pazite na račun pokojninskega zavarovanja.. samo tista zavarovalna firma pa ima finto.. vaš znesek zašuštra.. sicer pa me ne bi presenetilo, ...prikaži več da se to nas že ne dogaja v neki bolj prefrigani obliki, kot na primer pridete v štacuno pa piše kupite ta izdelek, namenjamo en evro od vsakega nakupa za lačne otroke.. no tuki pa odvsakega cepljenja namenimo en euro za lačne zdravnike, vaš Pf.

  • mph2 20:49 02.oktober 2021.

    To mi se pa zdi total sprevrženo, da bo nekdo nagovarjal in bil zato plačan. Čisto prav pa se mi zdi, če bi se odločili naredit izplačilo tistim, ki se cepijo, marsikje po svetu se je dobro prijelo. Če že ni pameti ....

    • kapibara1 14:44 04.oktober 2021.

      Izplačilo cepljenemu- sito te nekdo obdari/ nagovori za cepljenje- Od kod denar- iz davkov nas necepljenih - diskriminatorno

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 08:20 03.oktober 2021.

    Sodelovanje v genocidu bo očitno nagrajeno. Poznam nekaj ljudi, ki pojejo hvalospeve slovenski vladi, zaradi bonov in dodatkov k plači v času "epidemije". Nizka je vrednost takih ljudi, ampak srečo in zadovoljstvo nekaterih ljudi se brez težav kupi z denarjem.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.