Avto
56842 ogledov

Dars pristal na Eurosportu

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4krogci 06:30 07.junij 2023.

    Kaj ko bi te table uporabljal za obvescanje raje? en tak vcerajsni dogodek: Tabla v blizini počivališča mlake pri Vipavi...ta napis z Rogličem v smeri proti LJ....in to v času, ko je AC med Uncem in Logatcem bila ovirana zaradi ...prikaži več nesreče...ne bu ne mu o kakšnem obvestilu, da je nesreča, zastoj, da bi se bilo pametno izločit iz AC in tko naprej...in to vsega 2 izvoza pred nesrečo!

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 19:32 08.junij 2023.

    Torej lahko v kratkem pričakujemo na teh panojih reklame za razno razne izdelke in znamke.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 13:43 06.junij 2023.

    Kaj ko bi se raje ukvarjali z zastoji namesto z napisi na portalih.

  • Mehtilda 19:48 06.junij 2023.

    Pa dobro no, a morate bit ob čisto vsaki novici tako negativni, meni so pa njihovi napisi všeč, ne glede na to, da se pogosto jezim na cestah...pa še za vse zastoje pravzaprav ni kriv Dars, nesreče..vreme..bumbarji na cestah, ceste ...prikaži več pa je tudi treba popravljati, tako pač je. Greš v Nemčijo, pa kao ni omejitev, pol pa nonstop kilometrski zastoji in zožanja

  • Ender3 13:47 06.junij 2023.

    Dobro jim gre....

  • vzev 21:51 06.junij 2023.

    Totalno neumni napisi. Te table bi morale opozarjati na nevarnosti, ne pa da se na njih izpisujejo neumnosti. Potem jih pa večina sploh ne bere več, ker so tako nepotrebne. Nekateri pa brezveze upočasnjujejo in berejo, kakšna neumnost piše na ...prikaži več njih. Na tablah, se bi morala izpisovati samo nujna obvestila, tako da bi voznik vedel, da je neka nevarnost.

    • 4krogci 06:32 07.junij 2023.

      točno tko! In ko nujnih obvestil ni, pa naj bo zapisana dovoljena hitrost. Naprimer ko greš skoz Dunaj je na teh tablah kolk je zastoj in z njimi uravnavajo pretocnost....se izpisuje dovoljena hitrost pa naj si bo 40,50,70,100,... tko blazijo ...prikaži več zastoje in nobenga problema sploh.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 16:41 06.junij 2023.

    Briga me Indija. Če sem že prisiljen kupiti vinjeto se želim po ac tudi voziti ko pač rabim prevoz ne pa da stojim vsakič v koloni.

    • gggg 19:24 06.junij 2023.

      Nisi prisiljen kupiti vinjete. Vozi se po lokalnih cestah. Manj kot bo takih kot si ti na avtocesti, bolje bo za ostale.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 19:45 06.junij 2023.

      Gggggg srečno čakanje v koloni ti želim.

    • LudvikK. 22:49 06.junij 2023.

      Do prve Janezove vlade si pa stal v koloni na lokalni cesti, ker so ti levičarji tako nabili cestnine, da si jih nisi mogel privoščiti. Kako tipično, voli levičarske toplovodarje, pričakuje pa nizke stroške in davke, učinkovito zdravstvo, razvoj države, ...prikaži več skratka vse čemur levaki nasprotujejo in uničujejo.

    • gggg 11:04 07.junij 2023.

      @Anion6anion: redno se vozim po avtocesti in nikoli ne čakam v koloni. Če je treba kdaj počakati 5 minut ni nič posebnega, daljšim zastojem se da pa vedno izogniti, če le spremljaš dogajanje na cesti. In še enkrat, vinjete nisi ...prikaži več prisiljen kupiti, kot tudi nisi prisiljen voziti se po avtocesti.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 11:50 07.junij 2023.

      Ggg veliko lepih trenutkov na slovenskih ac ti želim.

    • gggg 17:17 08.junij 2023.

      @anion6anion: hvala, dejansko sem veliko časa na slovenskih avtocestah, vendar večinoma z veliko hitrostjo.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 17:44 08.junij 2023.

      Gggg upam da ne preveliko omejitev je največ 130

    • gggg 20:57 10.junij 2023.

      @anion6anion: seveda vedno samo dobrih 130. Ko sem napisal veliko sem imel v mislih to, da ne rabim voziti počasi.

  • Sonja... 09:40 07.junij 2023.

    Mene pa vsakič, ko se peljem po avtocesti navduši ustvarjalnost DARS-ovih zaposlenih. Vsaka jim čast, da skrbijo za pozitivnost v tem svetu negativno naravnanih ljudi. Z zelo duhovitimi napisi mi vedno polepšajo že jutro. Vsi, ki vas moti promet in ...prikaži več zastoji... Zakaj raje ne hodite peš, se vozite s kolesom ali z vlakom...? In na tak način naredite kaj dobrega, poskrbite za čisto okolje in za manj avtomobilskega prometa po cestah. Najlažje se je pritoževati kako so vse drugi krivi in igrati žrtev.

  • Decko 19:50 06.junij 2023.

    Dars nas vsak dan razvedri z kilometrskimi zastoji

  • dare326 13:48 06.junij 2023.

    Zapeljite se v Indijo. Tam je takih sporočil na tone, dobesedno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.