Avto
46 ogledov

Darsova saga s protihrupno ograjo z novim preobratom

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 15:13 15.marec 2016.

    Mene samo zanima kdo bo to vse plačal ? ? ? ?

  • alojzr 16:59 15.marec 2016.

    Plačali bomo državljani, jasno.

  • alojzr 17:00 15.marec 2016.

    Odgovor enak prejšnjemu. Plačali bomo državljani, jasno.

  • dr.slo 19:38 15.marec 2016.

    verjemi, da je ogromno zapletov tudi v zasebnem sektorju... ampak tam se noben ne ozira na to. Pa tudi statistika, koliko podjetij se obdrži več kot 10 let je več kot zgovorna...

  • Avatar olor
    olor 20:29 15.marec 2016.

    Hoteli so AC čim bližje mestu (Celje) in sedaj jih moti hrup, v redu, ampak zakaj moram jaz to plačevati ko imam do AC 50km? In kje so bili nadzorniki med izvajanjem del, da izvedba ni bila po predpisih?

  • jakec1575 22:10 15.marec 2016.

    Hidroelektrarna Avče. Mislim, da tam ni bilo tezav. pa tudi savska veriga.

  • Nevidni Človek 16:39 15.marec 2016.

    Mene pa bolj, kdo bo plačal vse zastoje, ki bodo spet nastali zaradi tega!

  • Janez_53 16:56 15.marec 2016.

    Ali se kdo spomni vsaj enega projekta, ki ga je financirala država in je bil izveden zadovoljivo in brez zapletov? Če bi tako funkcionirala privatna podjetja, bi nas hudič že davno pobral.

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 22:25 15.marec 2016.

    Ograje so v večji meri nepotrebne, za bližnje stanovalce pa ne vem, kaj je hujše. Neposredni hrup, ki so ga bili že navajeni ali nov tujek ki kvari veduto, ljudem za tem zidom pa daje občutek življenja v taborišču. S ...prikaži več strani AC je recimo zid Vrhnika - Brezovica všečnih barv in izgleda, s strani stanovalcev ob cesti pa kovinska železna konstrukcija z oporami v katero sedaj strmijo. Ob tem da se raven hrupa ni bistveno zmanjšala imajo sedaj pokvarjeno še veduto na barje. Celjski zidovi so pa sploh zgodba zase.

  • mojster999 08:25 16.marec 2016.

    Dragi moj, tudi mi si nismo izbrali hiše tako blizu avtoceste. Ker je bila avtocesta zgrajena kasneje kot hiše!!!!!! Hkrati pa so že ob gradnji vedeli, da ne ustreza pa so vseeno nadaljevali z izgradnjo zato, ker je bilo potrebno ...prikaži več porabiti EU sredstva. In ta ograja je katastrofa, in nihče ne govori o tem, da so nam popokale hiše zaradi stebrov, ko so vrtali temelje, in da ne naštevamo ....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.