Slovenija
63 ogledov

Datumski manevri v Janševi pogodbi

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • korl1967 14:59 02.december 2011.

    po mojem je Janša takrat ko je zinil , da če ostali pokažejo pogodbe jih bo tudi on mislil, da bo to ostalo samo pri besedah ne pa da se bo to tudi udejanilo, pa se je malo za....l,

  • Bralec 13:17 02.december 2011.

    sigurno je po "pomoti" zlozil dokumente

  • multinet 13:25 02.december 2011.

    Prehitro so oddali dokument in niso uspeli vsega popraviti.

  • atzz 13:30 02.december 2011.

    Strokovnjak za arhive Omerza je pozabil edigs prinest.

  • Tupamaros 14:01 02.december 2011.

    Če bi bil jaz na mestu JJ in ZJ bi vam pokazal, saj veste kaj. Vse skupaj je tako sluzasto, da je že drsalnica. Ma, če bi fovšija bila energija bi bili najbogatejši vsaj v EU. Priskutno, pritlehno in totalno nezanimivo.

  • Kranjski 14:31 02.december 2011.

    Prehitro sklepate in ne berete stvari...

  • Kranjski 14:34 02.december 2011.

    Jaz si ne bi upal ponarejati dokumentov, ki jih imajo v enakih izvodih tudi druge stranke. Vse te stvari se lahko hitro preveri!

  • abvgd 14:35 02.december 2011.

    Vnaprej? Vnaprej? Ne se hecat. Vse številke o kupnini, vse številke o posestih so izpolnjene, samo datuma za podpis ne? So imeli tudi že natisnjene vnaprej? In to tri mesece vnaprej? Res verjameš v kaj takega? Ko grem jaz karkoli ...prikaži več kupovat, moram čakat, da pred mano natisnejo pogodbo in dobim še toplo v podpis.

  • abvgd 14:59 02.december 2011.

    Tu se pa strinjam s tabo.

  • Sauromon 16:54 02.december 2011.

    Itak nima veze, tudi če se mu dokaže kaj ali ne, ker njegovi volilci mu itak slepo sledijo..

  • recesija 19:21 02.december 2011.

    Kučanovi zadnji predvolilni manevri

  • abvgd 19:44 02.december 2011.

    kako kučanovi, če so to janševe pogodbe? A je Kučan skeniral in objavil te pogodbe na FB?

  • bejba17 09:53 03.december 2011.

    Obvestilo uredništva: Zaradi predvolilnega molka smo vaš komentar izbrisali. Hvala za razumevanje.

  • abvgd 13:40 02.december 2011.

    Žurnalovci, preverite še datume na pogodbah za Velenje. Zadnje tri strani (predvsem datum, kdaj je JJ oddal prošnjo in kdaj je listino overila notarka).

  • Zaza Slovenija 16:12 02.december 2011.

    Pozrdavljeni,veliko učbenikov za zgodovino se prične s stavkom "Zgodovina je učiteljica življenja" in že večkrat sem si postavila vprašanje, ali to resnično drži. Če pogledamo v preteklost, pa ne samo v tisto za časa našega življenja, temveč tudi ...prikaži več dlje v zgodovino, bomo ugotovili, da se ljudje predvsem v zadnjem stoletju, od zgodovine nismo prav veliko naučili. Ponavljale so se iste napake in isti vzorci. Obstaja veliko torij o tem, zakaj smo ljudje tako vodljivi, dejstvo pa je, da smo tudi zmotljivi. Zato ne želim obsojati nikogar. Prosim vas le, da mi vsaj malo prisluhnete.Vsi imamo sanje. Imaš jih ti, ima jih prijateljica s tvoje leve, ima jih tvoj sosed, iamam jih tudi jaz. Te sanje se ne razlikujejo prav veliko. Vsi si želimo človeka dostojnega in dobrega življenja, novih priložnosti, varne države, da smo razumljeni, spoštovai in pri svojih odločitvah svobodni. Zaplete pa se, ko se skušamo dogovoriti o tem, koga bomo "pooblastili", da bo vodil to našo državico po

  • Zaza Slovenija 16:13 02.december 2011.

    Pozrdavljeni,veliko učbenikov za zgodovino se prične s stavkom "Zgodovina je učiteljica življenja" in že večkrat sem si postavila vprašanje, ali to resnično drži. Če pogledamo v preteklost, pa ne samo v tisto za časa našega življenja, temveč tudi ...prikaži več dlje v zgodovino, bomo ugotovili, da se ljudje predvsem v zadnjem stoletju, od zgodovine nismo prav veliko naučili. Ponavljale so se iste napake in isti vzorci. Obstaja veliko torij o tem, zakaj smo ljudje tako vodljivi, dejstvo pa je, da smo tudi zmotljivi. Zato ne želim obsojati nikogar. Prosim vas le, da mi vsaj malo prisluhnete.Vsi imamo sanje. Imaš jih ti, ima jih prijateljica s tvoje leve, ima jih tvoj sosed, iamam jih tudi jaz. Te sanje se ne razlikujejo prav veliko. Vsi si želimo človeka dostojnega in dobrega življenja, novih priložnosti, varne države, da smo razumljeni, spoštovai in pri svojih odločitvah svobodni. Zaplete pa se, ko se skušamo dogovoriti o tem, koga bomo "pooblastili", da bo vodil to našo državico po

  • 1111 16:31 02.december 2011.

    Kaj pa ste pričakovali od JJ????? Besede poštenost, on in njegova stranka ne poznajo...Eno misli(jo), drugo govori(jo), tretje pa naredi(jo)...NE...NE...NE!!!

  • gggg 16:47 02.december 2011.

    A da pa je kupec pač z zamikom podpisal pogodbo in navedel datum podpisa, na to pa nisi pomislil. Vsa pogodba je bila pač napisana vnaprej - razen datuma podpisa, ker pač prodajalec ne more natisniti datuma, kdaj naj kupec podpiše.

  • Dixon 19:25 02.december 2011.

    Včasih se človek vpraša, ali smo Slovenci res popolnoma apatični ali pa smo brez zgodovinskega spomina. Mandat vlade Janeza Janše se vendar ni zgodil v pradavnini. Če tudi mene spomin ne vara, je bil ves Janšev mandat v znamenju težav ...prikaži več Strojanove mame, inflacije, ki je pojedla moje prihranke, pojava tajkunov, ki so izčrpavali našo državno banko, megalomanskega projekta Patria, ki nosi madež podkupljivosti in meče slabo luč na vso Slovenijo, ropa stoletja v SKB banki (ve se da je bil naročnik ropa - J. J.)... Dnevne novice so bile zabeljene s prerivanjem hrvaških ribičev v Piranskem zalivu, ko so spuščenih hlač kazali svoje premoženje, pa hiteli nastavljati školjčišča v naše morje. Uspeh druženja s Sanaderjem, pač. Nezadovoljni novinarji so pošiljali peticijo v Evropo, filmarji so zastali v krču zaradi nesposobnega ministra, sodniki so stavkali do prihoda nove vlade ...Paradni konji gospodarstva so tonili v rdečih številkah ali pa kar potonili, ko še sploh ni bilo recesije:

  • franke 09:19 11.januar 2013.

    ZDAJ NAM BO PA JANŠA V OBRAZ LAGAL.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.