Slovenija
96 ogledov

Davčni sramotilni steber objavljen

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 09:05 15.april 2013.

    http://www.zurnal24.si/davcni-sramotilni-steber-bi-lahko-delal-krivico-clanek-188482Njim bi se delala krivica, te oblasti meni in moji družini, kolegom, prijateljem že 20 let dela krivico in -----NIČ

  • KLOBO 15:11 15.april 2013.

    V naslednjem navalu pa objavite osebke, ki so podeljevali tajkunske kredite in to z vsemi podatki, datum rojstva, kraj bivanja, ime očeta, ime matere, ime babice in dedka in koliko je oškodoval davkoplačevalce s podarjanjem denarja svojim pajdašem !! OBJAVITE ...prikaži večE TUDI TE KRIMINALCE, KER TI SO PRAVI KRIMINALCI, KOT DAVČNI DOLŽNIK SE LAHKO ZNAJDE VSAKDO, TUDI TISTI, KI SE JE S ČIM ZAMERIL DAVČNEMU INŠPEKTORJU, TA MU JE ŠA ŠEL NARAČUNATI ZA NEKAJ 10 T. € DODATNIH OBVEZNOSTI !!

  • zic 17:49 15.april 2013.

    pa to ne moreš verjet, kaj se dogaja z našo državo...nižajo plače kuharicam, snežilkam, šoferjem, administratorjem, tajnicam, med.sestram namesto, da bi te barabe pritisnili...ne vem zakaj mora mali narod zaposlen v javni upravi reševati svinjarije ta velikih?????????? me zanima do ...prikaži več kdaj bomo to zdržali!!??

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.