Slovenija
110 ogledov

Davkarija v izvršbo šele po več kot pol leta

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 15:46 22.junij 2016.

    Še kdo dvomi, da ne živimo v deželi izbrancev? Če si naš, se da vse. Tud racunalniski programi na davkariji ne zajemajo vseh podatkov in osebje pusti zastarati. No, jih pa razumem, da so kaksnemu podizvajalcu pustili da zastara. Kaksnemu, ...prikaži več, ki ga recimo Grep in mnogi drugi niso placali nikoli. Takim, drugega ne mores narediti, če v stecajni masi ni niti za fizol na mizi.

  • blueone 19:13 22.junij 2016.

    Točno tako kot si napisal, meni so pa po 21 dneh po zamudi plačila brez vsakega opomina poslali za dolg 42 evrov, še 25 evrov za stroške sklepa plus 0,08 centov obresti...tako da se je dolg do Fursa v 21 ...prikaži več21 dneh povečal iz 42 evrov na dobrih 67 evrov...vsaka normalna firma z normalno poslovno prakso bi najprej poslala opomin...šele potem bi šla v izvršbo...tukaj pa berem, da so čakali po 200 dni do davčne izvršbe izvršbe...meni sigurno ne

  • francl12 15:07 22.junij 2016.

    ODGOVORNE KAZNOVAT Z ODVZEMOM PREMOŽENJA! DOLG NE SME NIKOLI ZASTARATI!LOPOVI DELUJEJO PO NAČELU: DAJTE MI, VRNEM NIKOLI!

  • erikkk 13:57 23.junij 2016.

    zanimivo bi bilo izvedet pri komu niso naredili nič ... namerno ali nenamerno ?!

  • Janez_53 14:23 22.junij 2016.

    Mislim, da se nimamo kaj čuditi! Država ni v stanju pobrati stotisočev ali milijonov dolga od "velikih" dolžnikov, malega človeka pa rubi za drobiž! Le zakaj??? Ker imajo "veliki" veze in poznanstva, ali ker se nekaterim to splača?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.