Slovenija
60 ogledov

Delavci: "Ne dotikajte se Luke Koper! Naj vam bo to jasno!"

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 15:45 05.julij 2016.

    Skozi zgodovino je bilo prelito veliko krvi, da imamo svobodo in človekove pravice danes. So pa se nekateri opogumili sčasoma in so začeli sistematično omejevati pridobljeno svobodo in pridobljene človekove pravice. In to so počeli 25 let. Očitno počasi poka ...prikaži več film žrtvam. In vedno bodo imeli delavci vso mojo podporo in simpatije (nima pa veze s tem zdaj, da pa mi je jasno, da so tudi znotraj vsakega sistema borbe za osebne koristi, kar pa je nekaj, kar pač je, edino kar vidim zdaj kot pravilno je dat vso podporo delavcem proti - po vrhu vsega še totalno nesposobnim - izkoriščevalcem).

  • Žurnalček 17:51 05.julij 2016.

    Delavci naj vam bo jasno , da je Luka vaša samo toliko , koliko delnic ima vsak od vas in centa več ne ! Luka je tudi moja in nelastniki odjebite !

  • Zmago 22:40 05.julij 2016.

    E ti mali vsrani špekulantek ti @Žurnalček bodo te nategnili kot so one male delničarje pri NKBM, potem boš pa na ???delavce??? krolo ????

  • dragec 07:45 06.julij 2016.

    ne dotikajte se naših plač, po novem, da vam je jasno

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 10:26 06.julij 2016.

    brez brige ,ne bodo se jo dotaknili ,povišali pa še manj

  • nina 12:32 08.julij 2016.

    Človekove pravice so v demokraciji metanje peska v oči.Delavske pravice so kršene bolj kot prej.Nakladanje in laži elite.

  • Lavdan 15:46 05.julij 2016.

    Fantje vi si v luki samo kruh služite in to kot je slišati kar dober. Če bi bili pametni bi delali, da vam kruh ne odpeljejo drugam, kjer že imajo dva tira. Mrhovinarje, ki vam mažejo oči vrzite v morje in veselo naprej.

  • Vseslovensko Združenje Malih D 09:01 06.julij 2016.

    EKSKLUZIVNA VIDEO REPORTAŽA z množičnega shoda ob obisku družin pri delavcih Luke Koper - napovedana začasna vzpostavitev dela z željo po umirjanju razmerhttps://www.youtube.com/watch?v=_r9s4XPAddwIZREDNE RAZMERE ob prelomni, 27. skupščini Luke Koper d.d. https://www.youtube.com/watch?v=jVTXJwAHYCI

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.