Zdravje /zdravje/aktualno
84 ogledov

Delili so svoje izkušnje s smrtjo

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dimnikar 19:40 12.februar 2016.

    Hvala, po celem članku sem šele med komentarji lahko prebral dejansko izkušnjo s smrtjo.

  • malonaokoli 19:28 12.februar 2016.

    ko mi je moja mati umrla na rokah, sem bil šokiran, ker sem bil priča pretresljivemu dogodku, ko se duša trga iz telesa...prav nič romantično,kot želijo nekateri predstavit, telo se je odzvalo s krči od bolečine, oči so se zavrtele ...prikaži veče in glasovi v poslednjem izdihu so bili pretresljivi.Slišal sem kako se je sprostilo črevo, mehur in slina, človeški sokovi so zapustili mrtvo telo. Toliko o smrti matere, ki je vse življenje nesebično skrbela za družino z ljubeznijo, ne da bi se kdajkoli pritoževala.

  • asmas 19:42 12.februar 2016.

    tudi jaz sem bil ob svoji mami,ko je umirala-celo noč sva s ženo bedela ob njej v UKC.želela je da sva samo midva z njo (Čeprav nisem edinec) zjutraj je samo prenehala dihati in odšla brez kakršnih koli stresov.čeprav je ...prikaži veče imela stalno dozo morfija in vem da jo je grozno bolelo samo potiho nama je šepetala,da jo boli,odšla je tako kot je živela,mirno in spokojno.verjamem pa da ljudje tik prd smrtjo čutijo spokoj in mir

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.