Slovenija
1491 ogledov

Delo na črno med epidemijo

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 09:49 05.september 2021.

    V Švici nikomur niso omejevali delo zaradi corone. Vse poteka po zakonih brez omejitev, še manj zapiranju in nadzoru, kdo je cepljen. Ker to je stvar posameznika in njegov osebni rizik.Politika se ne vmešuje v zasebne odločitve, ker spoštujejo demokracijo.

    • eminenca 12:35 05.september 2021.

      ma pusti švico, mi smo še 100 let za švico ... škoda besed ... dokler pri nas se bo delo pošteno plačano , vsako delo in bo vse potekalo preko koruptivnih povezav ... pozabi ... predsednikom in županom sploh omejti ...prikaži več madat na 2 obdobja ne vem al je 4 let al 5 ... potem pa briši, kar si pokradu si , pokradu, dosta je ... briši

  • rd2dmk2 10:28 05.september 2021.

    kolk časa smo imeli slogan: vklopi razum, vzemi račun. sedaj pa ne rabimo računa.. upam , da so ukinili tisiti člen, ki pravi da če prideš iz lokala al trgovine brez računa in te ustavi inšpekcija, da plačaš veliko kazen. ...prikaži več in zdej so sami na FURS uvedli delo na črno.. če bom pa jest šel sosedu pomagat šoltar zamenjat, bom pa ta največ kriminalec.. tolk let sem imel rad tole mojo domovino, a zdej na stara leta bom pa mogu spokat kufre in it kot Stari Jernej.

  • vzev 10:31 05.september 2021.

    Saj je vlada sama želela, da so ljudje delali na črno. In sedaj zopet dela na temu. Če vlada ne pusti izdajati račune, jih pač ne bodo izdali. Sedaj se bo pa dogajalo isto. Marsikdo ne bo želel plačati testiranja ...prikaži več in bo zato storitev potem plačal na črno, ker ne bo smel iti tja, kjer bi lahko to dobil legalno.

  • kapibara1 12:59 06.september 2021.

    Uradno striženje v lokalu, brez računa 10 €, doma brez računa s kavico 5€ .. sedaj si ga pa vedi..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.