Magazin /magazin/vip
96092 ogledov

Škandal po Delovni Akciji: "Gospa manipulira na račun otroka"

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara1 10:32 04.april 2023.

    V toti akciji je bilo pa že kar nekaj fejk osiromašenih vpletenih

  • sam1 10:51 04.april 2023.

    Ne vem,ampak te "prepotrebne" pomoči bi se dalo prej dobro preveriti,ne,da na račun manipulacij dobivajo pomoč ta zviti in ne tisti,ki jo zares potrebujejo in to ni prvič v tej oddaji,da beremo takšne stvari.......

  • usagichan 11:01 04.april 2023.

    Dejansko lahko oddaja prenovi stanovanje komurkoli, ki živi v slabih pogojih ne glede na njegov finančni status, saj to financira Pop tv. Ampak nedopustno je, da prikazujejo te enostranske, subjektivne nepreverjene družinske zgodbe! To se nas ne tiče in tega ...prikaži veča noče nihče poslušat, naj se posvetijo raje sami obnovi, izvedbi in opremi stanovanja.

    • Avatar Michel Franco HD
      Michel Franco HD 16:45 04.april 2023.

      👍 sam kaj ko eni imajo radi dramo! In tako pritegnejo širši krog prepotrebnih gledalcev.

  • leonardo 11:36 04.april 2023.

    Vsekakor se mi zdi, da nikoli ne najdejo pravih revežev. Gledal sem samo eno oddajo, ko so staremu dedku metali skozi okno popolnoma dobro ohranjeno pohištvo in komaj našli v stanovanju kot, kjer je odstopil omet. Takrat sem s to oddajo opravil.

  • bmz 12:30 04.april 2023.

    Tudi meni so te začetne zgodbe v oddaji nepotrebne. Saj vemo, da je nekako želja pomagati pomoči potrebnim, v tej družbi pa se vedno najdejo tudi razni manipulanti žal. Samo oddajo bi morda bolj usmerili v tehnično plat raznih rešiev v danih primerih.

    • Avatar Michel Franco HD
      Michel Franco HD 16:48 04.april 2023.

      Imaš moj 👍. Drama pa pritegne večji krog gledalcev.

    • Palson 10:28 09.april 2023.

      Se strinjam. Pa na trenutke me kar malo odbije tista zaigranost in pokroviteljska zgroženost (Ane), češ, v kakšnem pa vi živite!!!?. Sicer pa pohvale ekipi, ker delajo dobro delo (sploh zadnjič pri tistem fantu, ki je pomoč resnično krvavo rabil).

    • Avatar Michel Franco HD
      Michel Franco HD 14:25 12.april 2023.

      Palson Mene pa vedno odbija ta zaigrana drama. V sicer normalni hiši ali stanovanju. Kjer se prav vidi da išče tiste male pikice ometa ali drugo,.... Govorim predvsem za par oddaj preteklih sezon! Pri fantu bi se pa lahko bolj ...prikaži več potrudili v adaptaciskem pomenu. Ne tisto kar sponzorji donirajo. Sam kuharju pa so tudi zelo majhno kuhinjo odmerili. Med tem ko drugim tako razkošje. In slikanje na steno,ki tudi zahteva svoj čas!!!

  • munja 15:53 04.april 2023.

    Če je poudarek na tem, da se pomaga tistim, ki so pomoči res potrebni, potem bi bilo potrebno stvar malo bolj preverit. Če pa se obnavlja vsakemu, ki se prijavi, potem pa naj bo tako.

  • don7 19:10 04.april 2023.

    Ne vem, kaj ni jasno... Pop zločinke so tako prežete z feministično agendo, da je to strahota!! Arkotova zločinka, ko jo pokliče gledalec, kako so ga uničili, mu ukradli otroka, ga strpali v drugo državo, uničili življenje njemu, otroku, otroka ...prikaži več potijčili, tujko ugrabiteljico podprli, kršili mednarodne konvencijo o otrokovih pravicah... SKRATKA ŽALOSTNA ZGODBA FEMINISTIČNIH SLOVENSKIH SODIŠČ... In 5a zverina od Arkotove, vsa Nevroticna odgovori, da ona oa že ne bo izpostavljala otrok...

    • don7 19:13 04.april 2023.

      Ne mine teden za tem, glavna tema njene oddaje... Otrok.. Seveda od'mamice'!!! To je Slovenka leta... Pred kamero se dela umirjena, v resnici pa ne totalno Nevroticna!! Žrtve pa ostajajo prikrite!! Te zverine imajo krvave roke od otroške in očetovskega ...prikaži več krvi!! Banda pokvarjena! To je njihov namen, o niti očete, zločinske feministke,, pop tv

  • Avatar Leon
    Leon 10:00 04.april 2023.

    In tako po Delovni Akciji sledi ; Akcija Gorenje ! Tipično Slovensko .

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 21:33 04.april 2023.

    Po moje je pa potrebno pri takih zgodbah krivdo lepo razpoloviti, pa pridemo tam nekje do polovice.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.