Popotnik
18539 ogledov

Delta Hrvate vse bolj skrbi. Sledi zaostrovanje ukrepov?

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vzev 17:38 01.julij 2021.

    Naša vlada, pa zopet ne bo zaprla meje s Hrvaško. Naredila bo isto bedarijo kot lani. Ne vem zakaj moramo mi reševati Hrvaški turizem. Potem bomo pa zopet pol leta zaprti.

    • PaPajapopi 17:49 01.julij 2021.

      Zakaj moramo reševati hrvatarje ???? Zato , ker hrvatarji držijo Kalimerota za jajca z dokumenti od orožja.

    • ico8 18:06 01.julij 2021.

      Ne resuje se hrvaski turizem, ampak se ohranja mir v drzavi rdecih glist. Ti so najprej cvilili, da ni cepiva, sedaj ko je pa cepiva vec kot zadosti, so se gliste poskrile ali pa odpeketale v svojih 100 000 in ...prikaži več vec prikolic, kocurin ali pa vil in jaht! TOREJ: Kaj bi radi, revezi zmedeni!?

    • Ender3 18:47 01.julij 2021.

      Jaz nisem ne zmeden, ne rdeča glista in ne hranim hrvaškega turizma. Čim dlje od njih, ker niso vredni zaupanja.

    • vzev 19:15 01.julij 2021.

      Zakaj si avtomatsko označen za levičarja, če si proti tej nesposobni vladi?

    • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 21:17 01.julij 2021.

      Komunisti in kolektivisti zapirajo meje. Tista vlada, ki spoštuje svobodo posameznika in ljudi obravnava kot odgovorne državljane pa bo odločitev o potovanju prepustila državljanom. Ti se pa kar skrij v neko luknjo, da se ne okužiš.

    • vzev 17:02 02.julij 2021.

      bugmenot, mene briga za ta virus. Če me bo vlada potem pustila pri miru, ne pa da nas bo zopet zapirala. Isto bomo naredili kot lani. Čez poletje lepo prenesli virus v državo, jeseni pa bomo imeli vse zaprto. In ...prikaži več to samo zato, da se Hrvatom rešuje turizem.

    • vzev 17:03 02.julij 2021.

      In ta vlada vsekakor ne spoštuje svobodo posameznika. To vlado niti malo ne brigajo pravice in svoboda ljudi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.