Zdravje
16089 ogledov

Delta različica vse bolj brutalna, to so opažanja zdravnice

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 13:34 16.oktober 2021.

    Kaj je BABA VANGA odprla podružnico v Srbiji ali ste kar tako poblesavili malo na dole ?!

  • molka 14:11 16.oktober 2021.

    jebala vas laz morilci

  • Avatar _lolekbolek
    _lolekbolek 15:14 16.oktober 2021.

    O fak, neeeeee. Kaj so maljše?

  • Adam_Jefferson 15:44 16.oktober 2021.

    Prvi mesec sem od tega preprostega spletnega gospodinjskega dela prejel 26391. To delo je na spletu in je delno ali v zaključnem obdobju zelo enostavno, samo sledite navodilom na tem blogu ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 13:58 16.oktober 2021.

    Jebo vas Srbija

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 15:21 16.oktober 2021.

    Kmetavzar Slovenec je itak pametnejši od vseh dohtarjev, dokler ne doleti njega. Pa ne mislim samo na corono.

    • rd2dmk2 16:30 16.oktober 2021.

      mehičanka76, sem ponosen da sem kmetavzar, prdelam mal krompirja, fižola, jabolk, solate, sem kar ponosen na to pridelano. sedaj pa k dohtarjem.. so zdravili in zdravili in nič pozdravili državljana SLO.. pa jest gledam oddadjo 4 tačke pa vidim,da ima ...prikaži večma en pes tak problem kot ta državljan.. pa mu rečem: ti a so te dohtarji kaj zdravili glede tega in tega. on- ne niso.. pa gre in to omeni dohtarjem..no Mehičanka76 povej kaj so dohtarji odgovorili ?

    • Avatar jate
      jate 04:06 17.oktober 2021.

      rd2dmk2, mislim da Mehičanka z besedo kmetavzar ni želela žalit kmete,ravno nasprotno..včasih treba brati med vrsticami...ponavadi se kmetavzarje označuje za ljudi brez zemlje in brez znanja o kmetovanju,medtem ko z vsem spoštovanjem pa večkrat izrazimo rek" zdrava kmečka pamet"kadar naši ...prikaži veči butasti politiki(kmetavzarji)se delajo pametni itd. upam da si razumel...in ja dandanes hvala bogu če kdo ima zemljo ne bo lačen.

    • rd2dmk2 10:02 17.oktober 2021.

      vem jate..včasih so rekli neumen kmet ima debel krompir. .. je pa tako kmet je kmet, kmetavzar pa .. še vedno je to zame žaljenje kmetov.. tistih dobrih, pa tudi tistih z debelim krompirjem. čudno da se zelo uporablja izraz ...prikaži več kmetavzar, nikjer pa ni nobenega izraza za lepo oblečene škise, z baloni namesto glav in rokami obrnjeni stran od telesa.in kot je franc košir pel, kolena majo vse, gor pa ne.. verjetno je mislil mal nižje kot jest. pa lep dan želim

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 20:00 18.oktober 2021.

      jate hvala za pomoč pri obrazložitvi. Točno tako sem mislila. Kmetavzar ni žaljenje kmeta, daleč od tega ali še bolje, ravno nasprotno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.