Svet
6815 ogledov

Demokracija po Putinovo: Tako morajo glasovati na referendumu

Komentarjev 98
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss
    luckyss 12:34 24.september 2022.

    Seveda tudi vojaki glasujejo, kot je videti na zgornji fotografiji in tam kjer Ukrajinci dnevno obstreljujejo, pač ni zdravo okrog hoditi, zato je razumljivo, da se to omogoči doma...Sicer pa poteka normalno kot lahko vidite tu.......................................https://streamable.com/j8kutt

    • vzev 13:30 24.september 2022.

      Ja, referendum, kjer ti pred stanovanje pride gruča oboroženih vojakov, je pa res realen.

    • Kmodri 13:49 24.september 2022.

      Absolutno, saj te morajo prepričati, da prav voliš.

    • jakec1575 14:17 24.september 2022.

      Zasel si. Zaplezal. Bolje da nehas.

    • jakec1575 14:54 24.september 2022.

      Rezultat ni merodajen, ker je 10mio ukrajincev razseljenih. In ker demokracije ni mogoce zagotoviti, dokler letijo grabate

  • becar 13:25 24.september 2022.

    Volitve in referendumi so najvišja stopnja demokracije. Razen če ti rezultati niso všeč, a ne bruseljski mafijaši? Tako kot v Kataloniji.

    • Burja 13:28 24.september 2022.

      Najbolj prepričajo zamaskirani volivci..🤣

    • vzev 13:29 24.september 2022.

      Najprej preženeš vse Ukrajince. Potem pa računaš, da bo to pošten referendum. Daj se ne smeši.

    • Kmodri 13:51 24.september 2022.

      Seveda, le tako so volitve ali referendum legitimen, legalen pa zagotovo ne.

    • Avatar luckyss
      luckyss 13:53 24.september 2022.

      @ Burja, ne vem ali si zarukan ali pa se delaš...Tudi vojaki glasujejo in verjetno niso zainteresirani, da svoje face kažejo blesavemu Zelenskemu...

    • Burja 14:04 24.september 2022.

      luck..seveda sem zarukan ob opazovanju burleske, ki se kuha. Kakšna drama glede nacionalnega ponosa in kruta dejstva te spačene miselnosti.

    • jakec1575 14:55 24.september 2022.

      S teh obmocij je rAzseljenih 10mio ukrajincev. Osovni pogoj za referendum ni izpolnjen.

  • Avatar Antikrist1
    Antikrist1 11:54 24.september 2022.

    Smrt ukrajinskim nacistom! Slava Rusiji! Slovenci podpiramo brate Ruse v boju proti Ukrajincem!

    • vzev 12:24 24.september 2022.

      Ne delaj sramoto Slovencem. Vsi pravi Slovenci smo na strani Ukrajincev. Srbi ste pa vsekakor za Ruse in to razumem. In Rus ni bil nikoli brat Slovencev, zato prosim ne piši teh neumnosti.

    • Avatar Antikrist1
      Antikrist1 12:32 24.september 2022.

      @vzev Srbjanka ti je mama, foter pa Šiptar!

    • Slavko Krizman 13:06 24.september 2022.

      vzev govori zase ... nismo vsi slepi, kot si ti

    • bljitva 13:20 24.september 2022.

      Antikrist...Slovenci so kristjani, ti si pa navaden izmeček, ki ga nihče ne mara, še lastni starši ne.

    • vzev 13:28 24.september 2022.

      Saj govorim za Slovence. In nisem slep, zato pa ne podpiram to morijo, ki jo povzroča Putin

    • vzev 13:29 24.september 2022.

      Antikirst1, če bi bilo to res, kar si napisal, bi sedaj podpiral Ruse. Ker sem pa Slovenec pač podpiram Ukrajince.

    • jakec1575 14:21 24.september 2022.

      Dela se primi, resno

    • Slavko Krizman 17:26 24.september 2022.

      še enkrat vzev: govori v svojem imenu...tudi jaz sem slovenec in ti nisi pooblaščen za govorit v mojem imenu.

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 18:10 24.september 2022.

      Slava Rusiji

    • vzev 19:51 24.september 2022.

      Slavko Krizman, če si rojen v Sloveniji, še ne pomeni, da si Slovenec. Slovenci smo vsekakor za Ukrajince in ne podpiramo to morijo.

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 19:57 24.september 2022.

      vzev,IQ ti pa ni glih ponos

    • Slavko Krizman 21:03 24.september 2022.

      @vzev parazit kurčev ti boš meni govoril,da nisem slovenc...marš od kjer si prišel svinja nacistična

    • Slavko Krizman 21:54 24.september 2022.

      ss našitke nosijo tvoji dragi naciji v ukrajini...domov si jih pelji

  • Avatar Andrej42
    Andrej42 14:11 24.september 2022.

    Referendum je najvišja oblika demokracije in brez njega tudi Slovenije ne bi bilo. Seveda se zahod boji referendumom, ker ima celoten zahod fašistične vrednote. V Kataloniji se je lepo pokazalo, kako spoštujejo voljo ljudstva. Rusija bo čisto lepo preživela brez ...prikaži več ničvrednih €, EU pa bo zelo težko preživela brez ruskih energentov.. Europa je na poti propada, samo ker evropski zadrogiranci podpirajo ukrajinskega zadrogiranca.

    • Kmodri 21:11 25.september 2022.

      V bistvu je plebiscit pri osamosvajanju naroda! Kar pa referendum pod okupacijo Rusije oz. Putina Blaznega ni!

  • Avatar Hribar65
    Hribar65 14:29 24.september 2022.

    SLAVA RUSIJI in naj bog blagoslovi predsednika Putina. - Z - Ko bodo znani rezultati referenduma, bom odprl šampanjec in to bodo storili tudi prebivalci Donbasa .. Danes je nov dan .. Ukrajina je kaput.

    • Burja 14:48 24.september 2022.

      Kako naj Bog blagoslovi nekaj, kar deluje v nasprotju tega kar predstavlja..Takšne teze imajo svoj prostor samo v iluziji v katero je pahnjeno celo človeštvo.

    • Avatar Mark035
      Mark035 14:54 24.september 2022.

      Burja - tvoj bog naj blagoslavi kogar hoče, ampak obstaja tudi drugi bog, ki bo blagoslavil Putina.. Osebno sem ateist, ampak če misliš, da obstaja smo "tvoj" bog, se hudo motiš. Na svetu je preko 1000 verstev in vsi imajo ...prikaži več svojega boga. Razlika med mano in tabo je samo ta, da jaz ne verujem v 1000 bogov, ti pa ne v 999.

    • Burja 15:07 24.september 2022.

      Mark...Daleč od resnice! Obstaja En Bog, ena navidezna materija, skozi katero se manifestira Njegova beseda oz. vibracija...določene kvantne teorije se že lepo približjejo temu dognjaju..Z drugimi besedami nekako tako - Obstaja ena pot do Boga, katero nam je dal On ...prikaži večn sam, in seveda obstaja nešteto drugih stran poti, ki jih je ustvaril človek v svoji nevednosti in nerazumevanju sebe, kaj šele Boga.

    • Kmodri 21:13 25.september 2022.

      Hvala bogu gre za referendum, ki po mednarodnem pravu nima nobene vrednosti. Če bi bil plebiscit potem bi bilo drugačno.

  • becar 13:28 24.september 2022.

    Putinu še dosti manjka krutosti v primerjavi z referendumom v evropski Kataloniji, kjer so ljudi pretepali s pendreki in vlačili po tleh.

    • Kmodri 21:12 25.september 2022.

      KGB med to počne tako, da prepove svobodo medijev.

    • jozicamurn 15:56 27.september 2022.

      Prvo so drugačemisleče medije prepovedali prav EU oz. Nemci, šele po dolgem času je sledil ukrep s strani Rusije. Samo toliko so počakali, da svet vidi totalitarizem EU in potem tudi sami po istem kopitu vrgli Deutsche Welle in podobno ...prikaži več (tako kot so prvo Nemci RT in Sputnik itd. prvi). Vprašaj se, kje ti živiš, da ti prepovedujejo drugačemisleče medije in te silijo v po njihovo samo eno resnico!

  • Petra_56 14:23 24.september 2022.

    Se mi zdi, da je trenutno več demokracije v Rusiji, kot v EU. Ravno včeraj je Uršula pokazala, da v kolikor nisi del našega glasovalnega sistema, ti pretijo sankcije.. in to je seveda višek demokracije. To, da je zaprt novinar ...prikaži več Assange, ki je kriv samo tega, da je objavil vojne zločine ZDA.. to je spet višek demokracije.. V ZDA in EU demokracije 100% ni več, ampak imamo plutokracijo - vladavino 1% nad 99%.

    • bljitva 14:44 24.september 2022.

      zakaj se ne odseliš v Rusijo, če meniš da je tram bolje?

    • Ender3 02:40 25.september 2022.

      bljitva vam na Trstebjakovi pa je zelo lepo, še na Madžarsko se vam več ne izplača.

    • Kmodri 21:15 25.september 2022.

      Absolutno, demokracija je v Rusiji po predstavi Carja Blaznega, ki je pojem demokracije zamenjal za pojem fevdalizacije.

  • dani5 18:11 24.september 2022.

    A kdo opazi razliko Putina pred desetimi leti in zdaj? Meni se zdi zdaj popolnoma drug človek.

    • Kmodri 21:16 25.september 2022.

      Vprašanje, če je res on. Ali pa je revež že tako bolan, da se svoje blaznosti ne zaveda.

  • kapibara1 18:06 25.september 2022.

    Ma isto sranje kot pri nas. Tu komisije hodijo do ljudi, ki ne morejo na volišča.. SAMO, da ker je tam oborožen spopad ima komisija spremstvo, pred drogiranimi kakainiziranimi azovci.. KAJ ta fuhnjeni zahod dela propagando..

  • kapibara1 18:07 25.september 2022.

    ...če se ne udeležijo referenduma, izgubijo službo.. Ma kako še eno zahodno smotano skrapucalo- propaganda... Se udeležiš, obkrožiš pa po svoje..

    • Kmodri 21:17 25.september 2022.

      Pa prozorne volilne skrinjice, da je demokracija res transparentna.

  • jakec1575 15:12 24.september 2022.

    Putin jedrske takticne ne bo uporabil. 80% vseh rusov zivi v evropskem delu rusije. Ostalo je prazno. Kpntaminirana bi bila tudi nliznja ruska mesta. Kaj bi rusija brez SZ granat. Putin pa ne mobilizira za ukrajino. Razsuto ima spico profi ...prikaži več vojske. Od 400tisoc je aktivne samo se 200 tisoc. Gre za varnost rusije

    • Kmodri 21:19 25.september 2022.

      Putin bo žrtvoval svoje ljudstvo za dosego svoje blodnjavosti o Veliki Rusije.

  • jakec1575 14:20 24.september 2022.

    Referendumi se delajo samo v miru, nikoli v vojni. Ker so pzemlja etnicno ociscesca, torej rezultat nima zveze z realnostjo. Drugic mednardni opazovalci poskrbijo, da prisile ni. Gre za nasilno aneksijo ozemelj, ki se ni zgodila ze od 2sv. Vojne. ...prikaži več Nobena ameriska vojna po tem in do danes ni spremenila meja drzav. Rusija prva in edina krsi suverenost drzavnih meja.

  • bljitva 14:40 24.september 2022.

    Ruske pičkice s gnojem od Putina na čelu so praktično že zgubile vojno, to je že vsem jasno....SLAVA UKRAJINI.

    • Avatar Mark035
      Mark035 14:57 24.september 2022.

      ha ha ha - sedaj se je šele začelo :) Rusija bo šele sedaj pokazala vso svojo moč. Ukrajinci bodo veseli, če bodo sploh še imeli državo.

    • bljitva 15:03 24.september 2022.

      ha ha ha...kr tolažite se luzerčki, ne bo nič pomagalo...Rusija ne samo da je že pušnla to vojno, še svoje lastno ozemlje bojo zgubili in tudi plin jim bo zaplenjen.

  • jakec1575 14:56 24.september 2022.

    Rusofil=anticepilec=nizeje izobrazeno teslo

    • Avatar Delavec93
      Delavec93 16:25 24.september 2022.

      Ukrofil=Cepilec=Ovca (beee.. beee..)

    • Ender3 02:41 25.september 2022.

      jakec torej sodiš med 🐑🐏🐐

    • jozicamurn 16:02 27.september 2022.

      Že samo po sebi, če je nekdo rusofob na podlagi tega kar mu povedo EU narkomani iz Bruslja oz. nekakšna Ursula in jim povrh vsega še verjame in podpira sankcije Rusiji (ki s svojo specialno operacijo ni ogrozila nikogar v ...prikaži več EU niti Slovenije, ker Ukrajina ni ne v EU in NATO), pove o človeku točno to, da je čipirano voden retard s strani ZDA in VB. Nekaj podobnega je jakec1575. Brez referenduma ena Ursula kroji usodo 320+ milijonov Evropejcev in jakec govori o ruskem referendumu?! (vsaj majo ga)

  • bljitva 14:15 24.september 2022.

    SLAVA UKRAJINI.

  • bljitva 14:03 24.september 2022.

    podpiši ali umri....from Russia with love.

  • Burja 12:40 24.september 2022.

    Enoumje v vsej svoji velikosti, kaj drugega pričakovat od diktature in spranih možganov.

  • PaPajapopi 11:37 24.september 2022.

    Smrt ruskim okupatorjem. SLAVA UKRAJINI !

    • Avatar Syn
      Syn 11:49 24.september 2022.

      Smrt kretenom takim kot si ti! Slava RUSIJI in novonastalim republikam Lugansk, Dontesk, Kherson, Zaporožje in kmalu še Odessa!

    • ico8 11:59 24.september 2022.

      Syncek, kdaj boste pa izklicali opankarsko republiko Mocvirje, kanton Fuzine!?

    • Avatar Andrej42
      Andrej42 14:15 24.september 2022.

      Se mi zdi, da bo kmalu bolj malo ostalo od Ukrajine :) .. Mogoče bo ostal mit o zadrogirani zeleni žabi, ki je uničila EU,

    • Avatar Syn
      Syn 14:32 24.september 2022.

      ico8, imaš 10 ali že 12 let? Glede na tvoj komentar si ne znam predstavljat, da bi bil starejši. Ker če slučajno si, bi me bilo na tvojem mestu konkretno sram.

    • ico8 17:38 24.september 2022.

      Bejz no bejz, zdej se pa delas de me ne poznas ko pa skupihodma u vltec. ti ti te bom mamiki zatozil tak de ves, buci buc pa jutli ne pozabi plavo kapico in ldeco lutico...

  • Jernej65 11:15 24.september 2022.

    Najprej prisilna okupacija, nato prisilni referendum, kjer je možen samo en odgovor, ki ga lahko podaš tudi ustno. 99% podpora za priključitev k Rusiji zagotovljena. Tako izgleda demokracija po Rusko.

    • ico8 11:57 24.september 2022.

      Oprosti, moram te popraviti: 112.5% podpore za Rusijo, majke mi, mi je povedal znanec iz Fuzin.

    • Avatar luckyss
      luckyss 12:44 24.september 2022.

      Mislim, da je jasno, da ne boš glasoval za tiste, ki te osem let vsak dan obstreljujejo..Tako zarukani menda še prikletni niste, ali pač ?!

    • Avatar Leon
      Leon 12:52 24.september 2022.

      Jernej spomni se vlade Janeza ? Pred volitvami je podarjal bombonjere in nameščal svoje ritoliznike v vse državne službe s čim je ustvaril 4 MILIJARDE dolga ,ki je ostal vsem tudi tebi ,ki tega ne razumeš .

    • Slavko Krizman 13:05 24.september 2022.

      prisilna okupacija....ma dej dej...edino kar je bilo prisilno na tistem področju je pobijanje zadnjih 8 let s strani tvojih ljubljenih nacijev in amerikancev

    • Jernej65 13:12 24.september 2022.

      Leon, ne trosi floskul, če me ne poznaš. Če sem proti poblaznelemu agresorju Putinu, še ne pomeni, da sem volil za Janšo. Ne vleči vzporednic kjer jih ni. Za razliko od tebe mislim s svojo glavo in ste mi skrajni ...prikaži več desničarji in skrajni levičarji odvratni. Večina ljudi je takšnih kot sem jaz in si ne domišljaj, da si prav posebej pameten.

    • vzev 13:44 24.september 2022.

      @Slavko Krizman, ja kaj bi pa Ukrajina delala zadnjih osem let, kot pa se borila proti s strani Rusije plačanih teroristov. To je dolžnost države, da obvaruje državljane. Državljan, ki pa v roke vzame orožje in ga nameri v svojo ...prikaži več policijo, vojsko, sodržavljane, je pač terorist, ne pa navaden državljan.

    • vzev 13:45 24.september 2022.

      @luckyss, če nebi Rusija podpihovala sovraštva in oboroževala teroristov, se Ukrajinci zadnjih 8 let nebi potrebovala boriti.

    • Kmodri 13:54 24.september 2022.

      Mislim, da boš vedno glasoval, če te pridejo obiskat oboroženi vojaki!

    • janči 15:58 24.september 2022.

      Glede na vse diverzantske akcije, ki jih sprovajajo Ukrajinci, da bi onemogočili tale referendum, je prisotnost dveh vojakov ob obiskih domov, zelo nujna.

    • Jernej65 16:08 24.september 2022.

      Kitajska, Indija, Turčija in cel ostali svet so že Putinu dali vedeti, da tega referenduma ne bodo priznali, ker je nelegalen in zmanipuliran do skrajnosti. Putin se tolaži, da pa bodo nekateri referendum le priznali. Za začetek, naši rusofili z ...prikaži več opranimi možgani so ga že.

    • Avatar luckyss
      luckyss 16:12 24.september 2022.

      Tajvan tudi ni mednarodno priznan, pa bi ga ZDA vojaško branile...kva pa zdej Jernej ?!

    • Jernej65 16:17 24.september 2022.

      Ja in kaj zdaj. A sem ti kdaj rekel, da se strinjam z Američani, kar se tega tiče. Mislim pa, da so Kitajci bolj pametni od Putina in ne bodo šli v takšno avanturo z vojno.

    • Avatar luckyss
      luckyss 16:20 24.september 2022.

      Tu moraš primerjati Rusijo in ZDA in branjenje "nepriznane države" bumbar...I

    • Jernej65 16:26 24.september 2022.

      A glej ga no, priznano državo se pa lahko napada. Kaj se ti "budalo na kubik" sploh zavedaš kaj pišeš? Cel svet obsoja vojno Rusije proti Ukrajini a ti in še par tebi podobnih ste pa pametnejši od vseh.

    • Avatar luckyss
      luckyss 16:32 24.september 2022.

      ZDA in EU še zdaleč nista "cel svet"in še tu gre le za skorumpirane politike, ljudje pa so v veliki večini proti takšnemu načinu obravnavanja Rusije...Žal pač ne razumeš zadev, si prezarukan, sprijazni se, boš mirnejši...

    • Jernej65 16:54 24.september 2022.

      Ja res je. Pred Kitajsko, Turčijo, Indijo Putin klečeplazi. Nobena država ga ni javno podprla. Erdogan mu je dal vedeti, da se mora umakniti z Ukrajine. Indija mu je tudi dala vedeti, da naj zadevo čimprej konča. Okrog Kitajske bo ...prikaži več plesal, kot bodo oni hoteli. A misliš da bodo kar tako pozabili, kaj jim je Rusija v preteklosti že počela. En kup rusofilskih opranoglavcev ga podpira, ja res je, ni cel svet proti njemu.

    • Slavko Krizman 17:28 24.september 2022.

      @vzev eh, pač podpiraš naciste, jaz jih nebom nikoli

    • janči 17:29 24.september 2022.

      Nasploh v katerikoli državi, ljudje čedalje bolj spoznavajo, da ima prav Putin in čedalje več navadih, preprostih ljudi, ga podpira. To se je po pol leta več kot izkristaliziralo. Proti njemu so samo bogati, pokvarjeni in skorumpirani politiki, ki nas ...prikaži več vodijo. Morda se pa v kratkem zna zgoditi tudi kakšna revolucija.

    • vzev 19:54 24.september 2022.

      @Slavko Krizman, če Ukrajinci branijo svoje ozemlje pred Rusko plačanimi teroristi, to ne pomeni da so nacisti. Nacisti so počeli ravno to kar počne sedaj Putin. Malo si poglej zgodovino. Hitler je začel na popolnoma isti način kot Putin. Tako, ...prikaži več da če kdo podpira naciste, so to ravno tisti, ki podpirajo Rusijo v tej moriji.

    • vzev 19:55 24.september 2022.

      Toda na srečo, sedaj države niso ponovile iste napako, kot so jo s Hitlerjem, ko so samo gledale kaj počne. Sedaj so pa takoj začele pomagati Ukrajini. Če tega nebi bilo, pa bi sedaj Ruska vojska hodila že po kakšni drugi državi.

    • Slavko Krizman 21:02 24.september 2022.

      vzev....poglej mal kaj so ukrajinci počeli z rusko manjšino zadnjih 8 let....aja pobijanje rusov samo zato, ker so rusi zate ni omembe vredno...ja, ja enostranskost je vrlina in ne, nisem za vojno, sem pa za branjenje svojega naroda

    • vzev 09:23 25.september 2022.

      Sem ti napisal. Ukrajinci so imeli vojno z Rusko manjšino ravno zaradi podpihovanja s strani Rusov. Če ta ruska manjšina nebi vzela v roke orožja, nebi bilo ničesar. Tako, pač to niso bili več navadni državljani, temveč teroristi. In kaj ...prikaži več bi naj počela Ukrajina. Samo gledala kaj delajo ti rusko plačani teroristi. Saj Francozi tudi niso mirno gledali, ko so na njihovih ulicah začeli streljati teroristi, temveč so tja poslali oborožene sile. Enako Ukrajina.

    • vzev 09:28 25.september 2022.

      In kot sem ti napisal. Putin gre po čisto isti poti kot Hitler. Tam so tudi bili na začetku Sudetski Nemci, tukaj so pač Rusi v Ukrajini. V glavnem čisto po principu nacistov. Tako, da to kar ti obtožuješ Ukrajince ...prikaži več so ravno Rusi. Tako, da tisti ki podpirate Ruse podpirate nacizem. Samo poglej si zgodovino. Iz nje se lahko vse razbere. Zato, pa EU ni mogla samo gledati, tako kot je popuščala Nemčiji. Toda eni se iz zgodovine nekaj naučijo. Eni se pa očitno ne.

    • Avatar Leon
      Leon 09:31 25.september 2022.

      Vzev ....toje zgodba Balkana. Slovencev ,Hrvatov ,Srbov .... kdo je njih podpihoval za samostojnost ? Glede teroristov poznam tuje službe plačancev ...npr. tujska legija ali sedaj najbolj množična Blackwater .

    • vzev 09:39 25.september 2022.

      Ti enačiš osamosvojitev Slovenije, s to morijo v Ukrajini? Slovenci smo se sami odločili, da gremo na svoje. Niso nas npr. Avstrijci podpihovali, da se priključimo njim. Vidiš razliko. Eno je okupacija ozemlja, drugo pa osvoboditev.

    • Avatar Leon
      Leon 09:42 25.september 2022.

      Vprašaj Janeza Janšo in kolektiv kdo jih je financiral . Prvi so priznali Slovenijo VATIKAN in domobranska skupnost Južne Amerike .

    • Kmodri 21:21 25.september 2022.

      A če ZDA dela svinarijo, potem je to dovoljeno tudi Carju Blaznemu - Putinu.

    • jozicamurn 16:09 27.september 2022.

      vzev - Ukrajinci so mižali na eno oko, ko so se pri njih razpasle razne organizirane bande azov in podobno, ki so mafijci okoli čokoladnega posla takrat vladajoče nelegitimno postavljene strukture s pomočjo angleških agentov. Te strukture so potem začele ...prikaži več delati na čipiranju po zahodno in na ultranacionalizmu, ločiti so se želeli od Cerkve, po jeziku, represijo so izvajali nad Rusi in vsemi, ki podpirajo Ruse. Zahodni mediji so azov pred specialno operacijo imeli za teroriste, sedaj pa za heroje!

    • jozicamurn 16:10 27.september 2022.

      A ti je sedaj jasno vzev, da tudi zahod dela iz nekoga heroje, samo takrat ko jim paše. Pred tem so govorili, da so azov teroristična organizacija, kaj so pa Ukrajinci naredili? Nič! Pridružili so se z opranimi glavami pobijati ...prikaži več Ruse v večini ruskih predelov, naredili masaker v Oddessi leta 2014 in podobno. Ljudstvo Donbassa in Lughanska se je moralo upreti, ker ni bilo nobenga, da bi jih zavaroval pred to mafijo postavljeno s strani zahoda! Kratko in jasno.

    • vzev 16:37 27.september 2022.

      @jozicamurn, že ko si začel pisati o čipiranju je jasno, da sta tvoja komentarja totalna neumnost.

    • Jernej65 16:38 27.september 2022.

      Murnca Putko bo tako zavaroval te ruske nacionaliste, da mu bo še Rusija razpadla. Še prej bo pa pobil ogromno rusov. Pa saj jih po njegovo sploh ni škoda. Za kanonfuter so že dobri.

    • jozicamurn 16:44 27.september 2022.

      začelA pisati in seveda, čipiranim retardom je vse neumnost, pravica je enostranska tako kot pri medijih po EU, ki so blokirali drugačemisleče medije, ki so za Ruse.

    • jozicamurn 17:32 27.september 2022.

      Da o tem, kako so javno omenjali, da bodo dobili soglasje in nuklearno napadli Rusijo in da si želijo poseči po nuklearnem arsenalu, pa kako je zahod začel delati zdraho v Kalinigradu in kako so hoteli po schnell kursu Ukrajino ...prikaži več v NATO, da bi tam postavili rakete uperjene proti Rusiji. Sprijazni se, tukaj se je pokazal koruptivni lobi s strani zahoda in propaganda proti specialni operaciji, ameriško-izraelska-britanska so pa legitimne? Pobijali so po Afriki in Bližnjem Vzhodu itd.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.