Slovenija
13056 ogledov

Detektivi v Sloveniji zaposleni z iskanjem partnerjev, ki varajo

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar čavez
    čavez 13:09 31.marec 2018.

    Pa smo res en gnil narod, malo manj kot da zalezujemo sami sebe.

    • Snežinko 15:39 31.marec 2018.

      Aja? Zbudi se! Zunaj se tako detektivsko delo dogaja že desetletja!

  • maresem 12:32 31.marec 2018.

    A to ni nepooblaščen poseg v zasebnost, ko jo tako radi opevajo? Da me nekdo snema s tem namenom se sigurno ne bi dobro končalo za njega.

  • 1111 21:20 31.marec 2018.

    ...sej za kaj drugega niso sposobni...največkrat so to upokojeni policijski inšpektorji, ki so ceu lajf prespali, šolo delali leta in leta, sedaj pa so kao detektivi! Ma lepo vas prosim...

  • Žurnalček 06:06 01.april 2018.

    Pejte u kurac vi in vaša reklama za sesalc ! Kaj si dovolte JVPM , da sem jaz čas zadel na loteriji !

  • Avatar vec
    vec 11:13 01.april 2018.

    Hec je v tem da enkrat bo prišlo na plano in bodo ti ki so ostali brez službe in celo brez hiše, avta ipd, ker niso moli plačevat kreditov, samo zato ker si je nek lolek omislil službico ala udba, ...prikaži več in ovaja sosede, žlahto, prijatelje ipd, mislm ne dobesedno oz. ŠE, ampak če bi kdo plačal bodo delali tudi to. Zato je nujno ob vsaki menjavi oblasti (to ve že staljin) vse take modele spravit ven iz sistema odločanja, se pravi lustracija, v demokraciji.

  • Albatroz 12:45 02.april 2018.

    baje da so vsi že ločeni

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.